Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 10:06:21 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: slatki mali programčić u 95!  (Posjeta: 2300 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #15 na: Listopad 26, 2011, 11:19:21 »

ja san tamo bijo u ma3x,bugari i rekli su mi da se taj program ima kod saveza BULGARY,sve san to i prijavijo al nema pomoći
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #16 na: Listopad 26, 2011, 11:21:02 »

ma pricate gluposti nemaju bugari te programe Grin *crazy*
a da ih kojim slučajem i imaju , oni su pošteni pa ih ne koriste
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #17 na: Listopad 27, 2011, 07:36:10 »

a da ih kojim slučajem i imaju , oni su pošteni pa ih ne koriste
ako mi hrvati varamo varaju i oni hehehee svi smo mi ljudi Grin
Evidentirano
nikola--ri
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #18 na: Listopad 30, 2011, 11:11:35 »

kako se igorzg smije  Grin u prošlom ratu sa Defenderom dolaze moji ujutro sa zlatnika i  Asen28 5 sek nakon njih. Koja slučajnost, sva sreća uspio sam izbjeći. Postoji i program za probijanje šifri ali nećemo se takvim stvarima služiti  Wink nije cilj igre ko će koga prevariti...
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #19 na: Listopad 31, 2011, 12:59:50 »

kako se igorzg smije  Grin u prošlom ratu sa Defenderom dolaze moji ujutro sa zlatnika i  Asen28 5 sek nakon njih. Koja slučajnost, sva sreća uspio sam izbjeći. Postoji i program za probijanje šifri ali nećemo se takvim stvarima služiti  Wink nije cilj igre ko će koga prevariti...
covjek te pratio valjda, sa sigurnoscu tvrdim defenderi igraju posteno i zasluzeno su prvi po vojnim bodovima jer stalno ratuju i svaka im cast
Evidentirano
tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #20 na: Listopad 31, 2011, 07:49:19 »

Ma Jasmina,shavaćam ja Tebe i bit igre(igre u smislu riječi igranja ne nužno IO),,samo što nekom taj programčić napravi upravo to o čemu pričaš,ako nekog želim lupit na spavanju ,to mi je onemogućeno jer je "legalan"programčić u funkciji..mislim nenormalno je da kod istog lika u 30 napada od više igrača simultano u rasponu u 5 dana kroz 24h je ulov za kavu 5 golda,,,blesavoča...i onda nam se isti na našem forumu smijucaka ili privatnom porukom...Prvenstveno me interesira dali je taj program dio sustava igre i legalan, jer ako nije,onda koji je smisao ne spavati,pratiti,snimati i računati kad te tako lako skinu sa pedale. Huh?..tebi vladarice naravno. Kiss za objašnjenje.

jel mislis 30 napada kroz pet dana ili u jednom danu ili kak? ako je 30 napada kroz 5 dana to nije puno. a sto se tice golda moze prodavat resurse svaki put prije napada. a sto se tice programcica mislim da negdje na imperiji pise da je automatiziranje igre zabranjeno, e sad da li postoji i da li se da napravit, sigurno netko ko zna moze napravit tak nesto
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #21 na: Studeni 02, 2011, 01:04:45 »

horuse nejde to tako i nemoj reci da si na taj nacin pokusavo hehe imaju bugari al ne radi ni na jednoj mrezi osim bugarskoj mrezi i to je imalo smisla dok nije bilo offa a meni je moj tuli na svaku promjenu na stranici  hehe beskorisno
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #22 na: Studeni 02, 2011, 01:23:06 »

horuse nejde to tako i nemoj reci da si na taj nacin pokusavo hehe imaju bugari al ne radi ni na jednoj mrezi osim bugarskoj mrezi i to je imalo smisla dok nije bilo offa a meni je moj tuli na svaku promjenu na stranici  hehe beskorisno
ovaj sto "tuli" vrijedi samo za V4  i ima smisla samo ako nesto radis oko kuce i ne visis na kompu. a ono sa paketom siguran dom 100% funkcionira, samo moras imat PC samo za tu namjenu i paket moras placati t-comu 100kn mjesecno, na ugovor od 2 godine. eto imas 2 ere siguran dojavljivac i osiguranu kucu  Grin
Evidentirano

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #23 na: Studeni 02, 2011, 06:08:46 »

hehe tuli ko sam vrag onaj u v4, probudi te iz zimskog sna... ali caka je u refreshanju stranice jer htio-ne htio moras na 6h off kad tad i za to vrijeme program ti ne moze raditi pa igrac koji zna sto radi te moze tu docekati  Embarrassed
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

jasmina
Gost
« Odgovor #24 na: Studeni 02, 2011, 08:33:29 »

 Shocked vratio se kiki  *friends*.......falio si
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #25 na: Studeni 02, 2011, 10:49:16 »

Baš ponekad volim čitati ove bedastoće
Evidentirano

 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!