Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 04:11:18 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: slatki mali programčić u 95!  (Posjeta: 2302 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« na: Listopad 24, 2011, 09:58:33 »

Pozz imperijalisti!....molim nadležne a i one malo manje ,,da mi prosim lijepo objasne, ako su upućeni, ;D u tzv.programčiće koji alarmiraju vlasnika acc-a za vrijeme napada..navodno se koristi krcato, posebice kod bugara pa bi i ja jedan takav ako nije bed ....volio bih da me se alarmira kad je napad pa da mi netko skokne kad nemogu sam i eto sredi stvar,fala unaprijed,,,  Grin  igru  *WALL*
« Zadnja izmjena: Listopad 24, 2011, 11:40:56 od Proxy » Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #1 na: Listopad 24, 2011, 10:49:43 »

za programčić znam več 2 godine za v4,za v5 mi nije poznato da postoji........nudio mi se ali ga nisam prihvatila iz čistog razloga što ti komp mora biti stalno upaljen i on ti navodno jako zvoni što meni nije odgovaralo.jer ako sam online onda i čuvam igru,ako nisam u mogučnosti biti uz komp nevidim svrhu tog programa,ja ti idem logikom ako me tko može dobiti vojska mi je u pokretu,ako ne program mi nije niti potreban,ako baš želiš jako taj program mogu se potruditi doći do njega ali opet,moj savijet........šetaj vojsku i uživaj u igri,nedaj da ti igra preuzme život i kontrolira previše *friends*
Evidentirano
ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #2 na: Listopad 24, 2011, 03:09:57 »

Ma Jasmina,shavaćam ja Tebe i bit igre(igre u smislu riječi igranja ne nužno IO),,samo što nekom taj programčić napravi upravo to o čemu pričaš,ako nekog želim lupit na spavanju ,to mi je onemogućeno jer je "legalan"programčić u funkciji..mislim nenormalno je da kod istog lika u 30 napada od više igrača simultano u rasponu u 5 dana kroz 24h je ulov za kavu 5 golda,,,blesavoča...i onda nam se isti na našem forumu smijucaka ili privatnom porukom...Prvenstveno me interesira dali je taj program dio sustava igre i legalan, jer ako nije,onda koji je smisao ne spavati,pratiti,snimati i računati kad te tako lako skinu sa pedale. Huh?..tebi vladarice naravno. Kiss za objašnjenje.
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #3 na: Listopad 24, 2011, 03:25:02 »

http://www.youtube.com/watch?v=5lU2gRV2xKA&feature=related
nemoj se čuditi više ničemu poslije ovoga
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #4 na: Listopad 24, 2011, 04:09:07 »

http://www.youtube.com/watch?v=5lU2gRV2xKA&feature=related
nemoj se čuditi više ničemu poslije ovoga
Moram vas razočarati, ali to pali samo u flash igrama, a ne u IO. Ti možeš na svom kompu promijeniti što želiš(tj. mijenja stanje u RAM-u svog računala i html kod), ali kad pokušaš bilo što graditi, istražiti... provjerava se stanje na serveru, koje ne može mijenjati, već je takvo kakvo je bilo i ovo je čista glupost. Na taj način si ljudi nabijaju bodove i rekorde u flash igrama. Smiley
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #5 na: Listopad 24, 2011, 04:15:48 »

ok za ovaj lin Smiley  ...ali tiger nemožeš reči da ne postoji program koji ti alarmira napad jer postoji i ljudi ga koriste.........isto tako postoji program koji sakriva ip adresu........možemo mi negirati koliko hočemo ali ja osobno igram dugo,puno raznih realma sam prošla,komunicirala sa puno igrača ne samo iz HR i znam i previše toga,moj problem je što se ne koristim pogodnostima ali one postoje..........odustala sam u svim realmima zbog tih pogodnosti,ostala sam samo u jednom zbog ekipe u njoj ali neče mi se biti teško aktivirati po svijetovima i potrošiti koji dijamant da se opet stavim na odmor i doći ču do tih programa
« Zadnja izmjena: Listopad 24, 2011, 04:18:43 od jasmina » Evidentirano
Crusader
Sergeant
**

Karma: +9/-23
Offline Offline

Postova: 62


Profil
« Odgovor #6 na: Listopad 24, 2011, 05:35:40 »

http://www.youtube.com/watch?v=5lU2gRV2xKA&feature=related
nemoj se čuditi više ničemu poslije ovoga
a kak je onda moguce da igrac za 3-4 dana napadne sa 100 teških mačeva a imao je manje od 1k bodova ? (običan realm)
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #7 na: Listopad 24, 2011, 06:03:07 »

dojavljivac napada za sve realme i sve verzije.
 potrebno:
-PC  s browserom koji ima opciju automatskog refresanja stranice
-t-com internet paket "siguran dom +paket"
- mobitel
uputstvo:na PC namjestiti stranicu IO tako da browser refresa sranicu sveke 2 minute. na monitoru neprozirnom trakom zaljepiti mjesto gdje se pokazuju poruke, da pojavljivanje istih ne bi pokrenulo dojavljivac. kameru iz t-comovog paketa usmjeriti na monitor. pojavom maceva na monitoru, kamera uocava promjenu i obavjestava vas na mobitel putem SMSa o promjeni. vi znate o cemu se radi i djelujete.  ;D

ostatak opreme  iz paketa upotrebite za zastitu zivotnog prostora, tj ako dobijete dojavu o napadu, a napada nema, znaci da vam netko provaljuje u kucu Grin Grin

PS jasmina, "stvar" zvoni onoliko jako koliko je podesis, a ne mora ni zvonit, mozes neku pjesmu staviti Wink
« Zadnja izmjena: Listopad 24, 2011, 06:06:18 od Horus » Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #8 na: Listopad 24, 2011, 06:19:34 »

nisam probala ali su mi rekli da se dijeca bude iz sna zbog tog  Lips Sealed.........horus  *friends*
Evidentirano
trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #9 na: Listopad 24, 2011, 06:37:30 »

s nama u r7 je igrao neki belgijanac ( inace lik je programer u microsoftu) koji je pravio razno razne programcice za IO, izmedu ostalog lovio je na kartu kad ides od mine
Evidentirano
ljusha
Sergeant
**

Karma: +6/-28
Offline Offline

Postova: 65


Profil
« Odgovor #10 na: Listopad 24, 2011, 06:55:03 »

pa mene je d-rMengele (r95 naravno) uhvatio u sec kad sam se vraćao sa offa sa mine. mi smo jako puno igrača na taj način pratili (kad pošalje koji napad, kad mu koji napad bude izvršen) i to je pratilo puno dobrih i iskusnih igrača. i mogu samo reći da se na klasičan način to ne može postići!
Evidentirano

trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #11 na: Listopad 24, 2011, 06:58:05 »

a ovaj je lovio na sec, ma je.. ti igru ako ti komp sve odraduje a ti se pojis samo tu i tamo i zaposlis seljake
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #12 na: Listopad 24, 2011, 07:13:44 »

nisam probala ali su mi rekli da se dijeca bude iz sna zbog tog  Smiley .........horus  *friends*
he he, pa cilj i je da se probudis. ne stavis to na djecji komp u djecjoj sobi, nego na svoj  *rose*
Evidentirano

trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #13 na: Listopad 24, 2011, 07:20:04 »

prosla su vremena kad sam se ja budio u 5 ujutro i nekog napadao
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #14 na: Listopad 26, 2011, 10:04:44 »

ma pricate gluposti nemaju bugari te programe Grin *crazy*
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!