Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 11:06:56 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: pozitiva  (Posjeta: 1127 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ivandty
Lieutenant
***

Karma: +31/-39
Offline Offline

Postova: 121



Profil
« na: Listopad 12, 2011, 04:29:39 »

iskreno pomalo mi postaje dosadno i jako žao šta sam registriran na forumu i stalno čitam prepucavanja,em cro2 tužibaba,em svjetsko kako se ovo ono(a masa ih nisu imala ,zna se šta,jer su se bojali vlastitog neuspjeha)..dajte ljudi ova igra,ovaj forum služi kao zabava i dajte smanjite te tenzije-meni je bit ako igram internacionalni realm da na forumu nađem naše ljude i da igram sa njima bez obzira kakvi su igrači.ako imamo u cro2,našem realmu,neke nedoumice ili frke,riješimo ih na bojnom polju..ja igram kao i većina vas par realma i u internacionalnima imam kolege koji su mi suparnici u cro2 i u jednom udaramo skupa,a u drugom se tućemo i dalje smo prijatelji koji stalno komuniciramo..mislim da je bit ove igre stvaranje i nadasve održavanje takozvanih virtualnih prijatelja,a svi smo od tih virtualnih prijatelja dobili i upoznali i družili se sa pravim ljudima!!svi su oni igrali IO,neki su prestali,neku nisu,ali prijateljstva su ostala!!!!
zato me nije briga koliko dijamanata potrošija ja ili neko drugi,mala je to cijena jer ima dosta pozitivnih,dobri ljudi koji igraju ili će igrat..
jedino šta me drži kao i većinu je dobro društvo i dobra za Lips Sealed ancija,kad toga ne bude-neće bit ni ove igre..
pozdravljam naše na svjetskom prvenstvu,bivši savez normabel,savez GALI(prvi u svemu),MKDfighters(prvi u svemu),i braću iz SPETSNAZ!!
svima želim uspjeh u bilo kojem realmu i jako puno dobrog druženja,noći neprospavanih uz društvo i nek vam hram u V5 bude bogat Smiley))
Evidentirano
ivandty
Lieutenant
***

Karma: +31/-39
Offline Offline

Postova: 121



Profil
« Odgovor #1 na: Listopad 12, 2011, 04:58:35 »

ovu temu san počeja u namjeri da se svi sjete ili spomenu svojih kolega i da ih navedu ode jer iako ih dosta ne igra ili igra,svima je čast da ih se spomene ili sjeti,,joj zaboravija sam spomenit i ekipu iz saveza phanta rea(ako sam dobro napisa,davno je to bilo)..pozdravljam fridu(koju ne poznajem,ali sve lipo sam ćuja) i peljara i ivan03190....borise ne daj se,odi igraj i ti ponovo Smiley
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #2 na: Listopad 12, 2011, 05:14:31 »

Da bar još takvih ima kaj razmišlja poput tebe i forum koristi u pametne svrhe a s namjerom da nekog uvrijedi i popljuva. Svaka čast  Smiley
Evidentirano

uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #3 na: Listopad 12, 2011, 07:19:24 »

evo i ja pozdravljam ovu temu i mislim da borise igra ...a želim se prisjetit ljudi koji su me ućili i bili strpljivi samnom umojim prvim napadima u ovoj igri a za koje nisam ćula već neko vrjeme ...pozz liroy i oxa  *heart*..
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #4 na: Listopad 12, 2011, 11:45:42 »

u mojim mislima če još dugo ostati moj učitelj i zaštitnik kenparker......prisječam se i jednog zaigranog Power_God,srećice fališ mi, cezar i marko i neizostavni dacmih-dac  *friends*
« Zadnja izmjena: Listopad 12, 2011, 12:40:19 od jasmina » Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #5 na: Listopad 12, 2011, 12:07:30 »

Definitivno tema na koju mi nije žao odvojiti vrijeme....i dvije-tri lijepe riječi za pojedince koji mi posebno fale ovdje...striček Srebrni jedna od najkvalitetnijih osoba koje sam ovdje upoznala   Kiss....poneke budalice tipa Forica i Cavlegroznog   *heart*.... pozdrav ma gdje bili  Cry *kissgirl*
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #6 na: Listopad 12, 2011, 12:40:28 »

meni fale kauboji Sad
Smiley
Evidentirano

marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #7 na: Listopad 12, 2011, 02:02:41 »

u mojim mislima če još dugo ostati moj učitelj i zaštitnik kenparker......prisječam se i jednog zaigranog Power_God,srećice fališ mi, cezar i marko i neizostavni dacmih-dac  *friends*

a jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa *black_eye* *black_eye* *black_eye*
ja se prisjećam KINGSA,KUMITE  iz r9,I NARAVNO zjutoggg i frideee,PUSA NAJBOLJEM PARU NA IO
I JASMINICIII ak me jos voliii Embarrassed
Evidentirano
zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #8 na: Listopad 12, 2011, 06:00:38 »

iskreno pomalo mi postaje dosadno i jako žao šta sam registriran na forumu i stalno čitam prepucavanja,em cro2 tužibaba,em svjetsko kako se ovo ono(a masa ih nisu imala ,zna se šta,jer su se bojali vlastitog neuspjeha)..dajte ljudi ova igra,ovaj forum služi kao zabava i dajte smanjite te tenzije-meni je bit ako igram internacionalni realm da na forumu nađem naše ljude i da igram sa njima bez obzira kakvi su igrači.ako imamo u cro2,našem realmu,neke nedoumice ili frke,riješimo ih na bojnom polju..ja igram kao i većina vas par realma i u internacionalnima imam kolege koji su mi suparnici u cro2 i u jednom udaramo skupa,a u drugom se tućemo i dalje smo prijatelji koji stalno komuniciramo..mislim da je bit ove igre stvaranje i nadasve održavanje takozvanih virtualnih prijatelja,a svi smo od tih virtualnih prijatelja dobili i upoznali i družili se sa pravim ljudima!!svi su oni igrali IO,neki su prestali,neku nisu,ali prijateljstva su ostala!!!!
zato me nije briga koliko dijamanata potrošija ja ili neko drugi,mala je to cijena jer ima dosta pozitivnih,dobri ljudi koji igraju ili će igrat..
jedino šta me drži kao i većinu je dobro društvo i dobra za Smiley ancija,kad toga ne bude-neće bit ni ove igre..
pozdravljam naše na svjetskom prvenstvu,bivši savez normabel,savez GALI(prvi u svemu),MKDfighters(prvi u svemu),i braću iz SPETSNAZ!!
svima želim uspjeh u bilo kojem realmu i jako puno dobrog druženja,noći neprospavanih uz društvo i nek vam hram u V5 bude bogat Smiley))

to su odlike čovijeka koji gleda na bolje i samo takvi mogu kvalitetno uspijeti u životu... tema ti je čista petica...
palac gore za iznešene misli, a tebi želim privatno svako dobro a u igri neka te prati sreča hrama i britka oružija tvoje vojske *beer*
Evidentirano

TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #9 na: Listopad 13, 2011, 12:58:59 »

točno me ova tema dirnula u srce...naj radije bi se rasplakao Undecided Undecided... Cheesy
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #10 na: Listopad 16, 2011, 03:47:43 »

a jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa   
ja se prisjećam KINGSA,KUMITE  iz r9,I NARAVNO zjutoggg i frideee,PUSA NAJBOLJEM PARU NA IO
I JASMINICIII ak me jos voliii
    .. Grin Grin Grin Grin.. oooooo hvala hvala smoki legendo..sam netrebas meni slat puse..znas..da nebi ljudi odma pomislili..vid zjuty gej..hahahahahahahahahahhahahahahaa   ..nego tema je odlicna..i veliki pozdrav mojim..LEGENDAMA..marku, zelenom, deanu, marsyu, cezaru, seljaku ,makedoncu, zagiju , zagici, mangi, flashu..legendama imp..ak sam kog zaboravio..hlebiga..Wink)..  http://www.youtube.com/watch?v=B2NrgUyuQ5M
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!