Imperia Online Croatia
Travanj 24, 2024, 06:53:57 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: nemam morala vise  (Posjeta: 562 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
game
Private
*

Karma: +0/-7
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« na: Listopad 21, 2011, 08:45:15 »

nakon sto mi se desilo to da mi vojska nestane, sto sam objasnio vec u 2 foruma, admini i ti  Lips Sealed eni uredi se nisu udostojili ni da dadnu koji dijamant da me koliko toliko poguraju, i malo mi zamazu oci...
jer tolika je steta bila da je to nemoguce opisati, izgubio 35k vojske, 3k vojnih, jos u ratu bio, i kao odg dobijem da nemogu dobiti nista na osnovu te  Lips Sealed ene greske, nemam vise zelje niti volje da igram ovu  Lips Sealed enu igru, i da me neko pravi vise budalom, neka prave koga hoce, mene nece vise...
na Lips Sealed em se mame bugarima i glavnim bugarskim moderatorima, i njihovim sestrama i mamama, imaju lijep pozdrav od mene iz p.i.cke materne...
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #1 na: Listopad 21, 2011, 09:22:17 »

 Smiley ako nećeš više igrati mogao si dati duši zraka i raspaliti dez simola  Grin
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #2 na: Listopad 21, 2011, 10:17:15 »

nakon sto mi se desilo to da mi vojska nestane, sto sam objasnio vec u 2 foruma, admini i ti  Smiley eni uredi se nisu udostojili ni da dadnu koji dijamant da me koliko toliko poguraju, i malo mi zamazu oci...
jer tolika je steta bila da je to nemoguce opisati, izgubio 35k vojske, 3k vojnih, jos u ratu bio, i kao odg dobijem da nemogu dobiti nista na osnovu te  Smiley ene greske, nemam vise zelje niti volje da igram ovu  Smiley enu igru, i da me neko pravi vise budalom, neka prave koga hoce, mene nece vise...
na Smiley em se mame bugarima i glavnim bugarskim moderatorima, i njihovim sestrama i mamama, imaju lijep pozdrav od mene iz p.i.cke materne...
po novom umjesto djemantica dobijas marijanovo mu.o
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #3 na: Listopad 21, 2011, 10:28:39 »

game, ovo ti je posljednji post na forumu dok sam ja tu! tema ide lock!
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!