Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 05:28:19 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: taktika pobjednika :-)  (Posjeta: 3189 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ZliTule
Private
*

Karma: +14/-8
Offline Offline

Postova: 46


Profil Email
« Odgovor #30 na: Listopad 23, 2011, 06:37:22 »

dodatak...

dakle - provincije su u vlasništvu igrača accounta, koji se registrirao na IO te na taj način mu je dodjeljeno carstvo sa 16 provincija, koje treba
           zauzeti sebi svojstvenim slijedom.
        - carstva su u vlasništvu drugih registriranih igrača( jedino ako nemaš nekoliko accounta u istome realmu, tada si se registrirao više puta i
           imaš više carstva .. to se zove multi-accounting.)
        - kolonije su dodane parcele 1/1 uknjižene gruntovno i katasterski igraču koji je vlasnik svog accounta ili ti carstva... osvajaju ili zauzimaju
           ih igrači koji su dostigli lvl kolonizacije i za to imaju adekvatno resursa i populacije



mozda treba uz igru uzeti nekog pravnika da nam protumaci malo zakone i definicije Smiley... zezam se, naravno... mislim da bi bilo dobro umjesto da mi jedni drugima glumimo policajce, da se malo poradi na sustavu zastite od varanja u igri... jer ako je moguce prakticki varati, a mi ostali ne mozemo to prokuziti (sto zbog toga sto je to varanje npr.  isto tako unaprijedilo neciju kontra spijunazu), a jedino na nacin da imas opravdanu teoriju oko toga da je netko varao i prijavis ga taj moze bit kaznjen inace nemozes nekoga nit prijaviti ako nemas dovoljno dobre i opravdane sumnje... znaci situacija otprilike kao i u drzavi... znas da ti kradu, lazu i mazu oci, ali su si uredili zakone da to mogu radit na legalan nacin Smiley
Evidentirano
zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #31 na: Listopad 23, 2011, 06:47:11 »

sve se na kraju svodi ono, kao u nogometu na slobodnu sudačku procjenu...

jeli u 16 ili van 16m, dali je sa dvije noge na loptu ili u kost... jeli penal ili nije... nekad je procjena kriva i oštečeni može samo gledati u nebo...
Evidentirano

ZliTule
Private
*

Karma: +14/-8
Offline Offline

Postova: 46


Profil Email
« Odgovor #32 na: Listopad 23, 2011, 06:49:52 »

apsolutno se slažem i podržavam tvoje napore frende.... ali mene osobno stalno proganja osječaj dvostrukih standarda i nelegitimnosti, al dobro tko sam ja da tu krojim pravdu... jedan jedini igrač sa svojim mišljenjem...
...jasno jedino što mogu je napisati pokoji post i iznjeti svoje stavove

ma neka, super.. iznesi svoje misljenje.. ako nista mozemo rec da ako postoji problem unutar sigurnosti same igre da pokusavamo nesto potakuntu oko ispravljanja odredjenih nepravilnosti... ako ja placam i koristim nesto... onda osjecam da je duznost, moderatora, "ureda" i ostalih koji rade na igri da tu igru priblize meni i realno onemoguce nekome da mi novce izbija iz dzepa svojim varanjem jer to prakticki indirektno ispada kao da mi netko dzepari iz dzepa kune... sto je zapravo prekrsajno djelo, a za vece svote naravno i kazneno.. a za to u pravnoj drzavi netko stvarno mora odgovarati... kad bi se poboljsao taj sustav sigurnosti i odredjivanja, preciznih prava i ovlasti sa cuvarima racuna, varanjem u trgovini i naravno namjestenim bitkama, umjesto da se igra vizualizira i dotjeruje, mislim da bi vise ljudi i pocinjalo igrat igru... mozda bi dobili jos pokojeg dobrog igraca... a ne ovako mi se cini da stvarno ljudi odustaju sve vise i vise i da popularnost same imperije pomalo opada jer jednostavno ljudi gube volju za igranjem... u principu nit sam na kraju ne znam zasto uopce trosim svoje vrijeme na to da me se ignorira za nesto sto sam platio.. ovako, odem u ducan radije i kupim si igru sa instalacijom i igram mjesecima jer znam da me nitko nece  Lips Sealed i sa svojim tumacenjem "ako administrator odluci" Smiley
Evidentirano
tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #33 na: Listopad 23, 2011, 06:51:06 »

nisam nista progutao i dobro znam sto sam rekao, samo ti ne kuzis razliku izmedju i i ili. evo probat cu jos jednom. da je onako kako ti mislis pisalo bi ti izmedju provincija i carstava i kolonija. ali pretpostavljam da bi onda bio zarez prije a ne jedno i za drugim. i bas gledam dobro si stavio boje, ono crveno ti je jedna cjelina a ono zeleno druga i zato ti je ili izmedju. carstva i provincije ti je jedna cjelina. ne pise carstava i provincija. nadam se da je sad malo jasnije a ako je jos kompliciranije odustajem Grin htio sm pomoci pa ko kuzi kaj sam rekao dobro a ko ne opet dobro i sretno da vas ne ulove Grin
Evidentirano
hacker73
Lieutenant
***

Karma: +53/-43
Offline Offline

Postova: 197


Profil
« Odgovor #34 na: Listopad 24, 2011, 01:12:02 »

ha, pa pravni pristup, ide da se dođe do izvornika, barem tako kažu, da se ne izgubimo u prijevodu kao npr. Biblije.
:-)
Jezici:

HR: "Prijenos resursa, bilo između provincija ili carstva i kolonija"
EN: "Resource transportation either between provinces or Empire – colony/colony – Empire"
BG: "Транспортиране на ресурси както между провинции, така между Империя и колония"

Ako "izvornik" na BG stavimo u google translate:
"Prijevoz resursa između provincija kao, tako da između Carstva i kolonije"

Izlazi da je prijevod istovjetan originalu tj. da se može prevoziti po "Carstvu".
A sad da li je to tipfeler originala, ne zanima me,... jel piše? piše !
Naravno pod uvijetom da se ne dokaže multi acconting, u ovome slučaju "same accounting" :-)

Evidentirano
hacker73
Lieutenant
***

Karma: +53/-43
Offline Offline

Postova: 197


Profil
« Odgovor #35 na: Listopad 24, 2011, 01:13:42 »

key word is:

"DOKAŽE"

 Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
ZliTule
Private
*

Karma: +14/-8
Offline Offline

Postova: 46


Profil Email
« Odgovor #36 na: Listopad 26, 2011, 12:00:45 »

još jedno, praktički ponovljeno pitanje, za tigera... da li je moguće ipak provjeriti tu trgovinu prvi i drugi dan igranja imperije, za kupovinu drva po 10? dakle ne mogu prijaviti odredjene račune, ali kad bih mogao dao bi provjeriti prvih 5, 10 ili 15 u tom momentu... dakle dokazi naravno ne postoje, ali treba bit iskren i priznati da postoji opravdana sumnja ako netko prvi i drugi dan odmah kupuje drvo po cijeni od 10 ;-)
Evidentirano
ZliTule
Private
*

Karma: +14/-8
Offline Offline

Postova: 46


Profil Email
« Odgovor #37 na: Studeni 06, 2011, 11:23:33 »

damn, tiger forgot croatian language :-) Dakle, jos uvijek nema odgovora.. moram priznati da je to dobra fora da zaboravim uopce sto sam pitao :-D
Evidentirano
 Str: 1 2 [3]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!