Imperia Online Croatia
Travanj 24, 2024, 11:44:28 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: taktika pobjednika :-)  (Posjeta: 3200 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #15 na: Listopad 21, 2011, 01:02:25 »

Ok je li to pravo cuvara ili ogranicenje???

to je pravo pravo čuvara računa...  
Evidentirano

zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #16 na: Listopad 21, 2011, 01:06:12 »

samo to pravo ima dvije strane... npr.. mali radnik iz kamenskog nema plače 6mj. dok se u saboru dvojca zbog ružnig pogleda sude i traže odštete za mahanaj prstom, poštapalice, paštete i viceve... a usto imaju redovnu plaču a u sabornici su samo kada se izglasava zakon, pravilnik bitan za stranku
Evidentirano

ZliTule
Private
*

Karma: +14/-8
Offline Offline

Postova: 46


Profil Email
« Odgovor #17 na: Listopad 21, 2011, 01:10:38 »

samo to pravo ima dvije strane... npr.. mali radnik iz kamenskog nema plače 6mj. dok se u saboru dvojca zbog ružnig pogleda sude i traže odštete za mahanaj prstom, poštapalice, paštete i viceve... a usto imaju redovnu plaču a u sabornici su samo kada se izglasava zakon, pravilnik bitan za stranku

je istina je Smiley ustvari je smjesno jer smo si za to krivi sami
Evidentirano
ZliTule
Private
*

Karma: +14/-8
Offline Offline

Postova: 46


Profil Email
« Odgovor #18 na: Listopad 21, 2011, 01:11:20 »

no ajmo ne skretat s teme.. cekam odgovore
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #19 na: Listopad 21, 2011, 12:46:14 »

Igranje više korisničkih računa u istom svijetu je zabranjeno. Bio samo čuvar ili ih stvarno igrao, nema veze. Za privremeno čuvanje računa i slanje zlata nema kazne, to je legalna opcija čuvara računa,  osim ako ima i prodaje između računa.  Ali kad admin odluči da nešto nije babysitting već igranje više računa u istom svijetu, slijedi ban.
Evidentirano

driver62
Gost
« Odgovor #20 na: Listopad 21, 2011, 09:31:19 »

 Smiley ako netko igra bez kredita i netko ima love da uplati kredite nekome da mu šalje zlato koje dobije za 10 sati ja tu nevidim ništa protuzakonito  Grin svi su zadovoljni pa čak i bugari  [:-} ja sam cijeli r82 odigrao bez 10 sati proizvodnje za sebe  Undecided
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #21 na: Listopad 21, 2011, 10:12:38 »

vidi sve ti se to svodi na cistu srecu Huh?  ako nemas srece i prijavi te neko tko trosi mnogo love na dijemantice bamace te  ti si nebitan u toj prici jedino ako ti trosis vise od tog sto te je prijavio onda njega bamaju Cheesy  uglavnom  mnogo trosi i sve bude 5. vidi u prosljoj cro2 eri  sa svog  acc frend si ucipo neki 500-600 dijemantica i svasta si poslo  brdo cehova  i ja  sam zato bio najposteni proslu eru  Cheesy  cak mi se pojavila opcija salji vojsku svom savezniku tako da sam i vojsku i zlato slao Huh?
Evidentirano
tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #22 na: Listopad 23, 2011, 12:35:21 »

citajte onako kako pise a ne onako kako bi htjeli da pise Grin   pise:"ili carstva i kolonije" ovo znaci da se odnosi na istog igraca i njegovu koloniju. treba citat do kraja Grin ono ili igra bitnu ulogu. da je onako kako bi vi htjeli pisalo bi "ili carstva i carstva bilo kojeg drugog igraca" ili tako nesto
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #23 na: Listopad 23, 2011, 01:57:17 »

Igranje više korisničkih računa u istom svijetu je zabranjeno. Bio samo čuvar ili ih stvarno igrao, nema veze. Za privremeno čuvanje računa i slanje zlata nema kazne, to je legalna opcija čuvara računa,  osim ako ima i prodaje između računa.  Ali kad admin odluči da nešto nije babysitting već igranje više računa u istom svijetu, slijedi ban.
Dakle, tiger ti sam sebi ponekad u želji da objasniš skočiš u usta. Prvo, koliko je to više korisničkih računa? 2,3,4,...? Drugo, kažeš da je bio samo čuvar ili ih stvarno igrao tako reći isto? Pa di je onda granica?Ja sam iskreno da se ti čuvari ukinu! Nekad toga nije bilo, i pobijeđivali su oni koji su se posvetili igri. Ovako ti netko može čučat na računu dok ti prolazi 6h off,ili čak to može biti isti igrač sa drugog accc koji vidit tvoj napad i javi drugima da udare kontru!!! Može maknut rese, prodat...i sve što se nabrojati zna. može javiti drugima da ti je vojska nije doma...pa nek sad ostali procijene koliko je to u stvari korisno Po mom mišljenju to ubija strategiju, računanje i pračenje igre.Zar je to u redu!! Pa u tom slučaju igraš protiv nekoliko igrača a ne jednoga. Bitke se zbog toga svode na par njih!
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #24 na: Listopad 23, 2011, 02:09:45 »

A i ovo sam zaboravio, mislim ljudi! Kolika je vjerojanost da resurse koji si ti stavio u prodaju neće kupiti netko tko je iz tvog saveza??? Ako vas ima 1 ili 5 su jako male, no ako vas ima 30 i svi su aktivni...pa dajte se nasmijite tome...a vi banate igrače koji kupuju!!! Smjeh! Pa ja sam kad sam bio u frci i u minusu, oljar me napadao prodava sam u bezcjenje da se čim prije i sigurno proda!!! Netko je od mojih to možda iskoristio i tada ste zakazali ako služba...LudiAjmo se uozbiljiti.
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #25 na: Listopad 23, 2011, 02:56:30 »

Evidentirano

zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #26 na: Listopad 23, 2011, 06:08:06 »

citajte onako kako pise a ne onako kako bi htjeli da pise Grin   pise:"ili carstva i kolonije" ovo znaci da se odnosi na istog igraca i njegovu koloniju. treba citat do kraja Grin ono ili igra bitnu ulogu. da je onako kako bi vi htjeli pisalo bi "ili carstva i carstva bilo kojeg drugog igraca" ili tako nesto

daj molim te pročitaj ponovno... ti nisi progutao slovo u čitanju več cijelu rečenicu....

Prijenos resursa bilo između provincija ILI carstva i kolonija...

netreba srljati, nego vidjeti gdje je problem?
Evidentirano

ZliTule
Private
*

Karma: +14/-8
Offline Offline

Postova: 46


Profil Email
« Odgovor #27 na: Listopad 23, 2011, 06:23:05 »


netreba srljati, nego vidjeti gdje je problem?

upravo tako... problem je u tome sto za neka pitanja ocito ne postoje jednostavni odgovori Wink i to je ono sto me ljuti.. dakle, opet je tiger odgovorio, ali prakticki i politicki nepovezano sa pravom biti problema.. da ne govorimo o tome da se uopce nije osvrnuo na problem prodaje resa prvi i drugi dan pocetka ere po 10... dakle, sigurno postoji opcija da se provjeri tko je kupovao ta drva, kamenje i zeljezo odmah prvi dan po toj cijeni.. zasto se to ne provjeri i kazne igraci ako su varali?
Evidentirano
zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #28 na: Listopad 23, 2011, 06:24:28 »

dodatak...

dakle - provincije su u vlasništvu igrača accounta, koji se registrirao na IO te na taj način mu je dodjeljeno carstvo sa 16 provincija, koje treba zauzeti sebi svojstvenim slijedom.
        - carstva su u vlasništvu drugih registriranih igrača( jedino ako nemaš nekoliko accounta u istome realmu, tada si se        registrirao više puta i imaš više carstva .. to se zove multi-accounting.)
        - kolonije su dodane parcele 1/1 uknjižene gruntovno i katasterski igraču koji je vlasnik svog accounta ili ti carstva...           osvajaju ili zauzimaju ih igrači koji su dostigli lvl kolonizacije i za to imaju adekvatno resursa i populacije

« Zadnja izmjena: Listopad 23, 2011, 06:36:11 od zmajo » Evidentirano

zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #29 na: Listopad 23, 2011, 06:32:09 »

upravo tako... problem je u tome sto za neka pitanja ocito ne postoje jednostavni odgovori Wink i to je ono sto me ljuti.. dakle, opet je tiger odgovorio, ali prakticki i politicki nepovezano sa pravom biti problema.. da ne govorimo o tome da se uopce nije osvrnuo na problem prodaje resa prvi i drugi dan pocetka ere po 10... dakle, sigurno postoji opcija da se provjeri tko je kupovao ta drva, kamenje i zeljezo odmah prvi dan po toj cijeni.. zasto se to ne provjeri i kazne igraci ako su varali?
apsolutno se slažem i podržavam tvoje napore frende.... ali mene osobno stalno proganja osječaj dvostrukih standarda i nelegitimnosti, al dobro tko sam ja da tu krojim pravdu... jedan jedini igrač sa svojim mišljenjem...
...jasno jedino što mogu je napisati pokoji post i iznjeti svoje stavove
Evidentirano

 Str: 1 [2] 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!