Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 08:37:54 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Premjesti svu vojsku na polje...  (Posjeta: 713 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
TONE-CRO
Private
*

Karma: +0/-11
Offline Offline

Postova: 11


Profil
« na: Listopad 19, 2011, 10:49:53 »

Ide napad na mene u svijetu r85 na polje i sad ja cekam,kada je doslo vrijeme udara ja stisnem na gumb premjesti svu vojsku na polje i nista se nedesii naravno dok sam pokusao doci  u komandi centar i otamo ih prebaciti, napad je vec bio izvrsen jer imperija steka,ali ajd nisu to neki gubitci ali zasto to nije sljakalo???Pokusao sam opet i nece,koliko mi se cini to vazi samo za okolne provincije??
Evidentirano
avdijica
Gost
« Odgovor #1 na: Listopad 19, 2011, 04:07:35 »

taj gumb nije za provinciju u kojoj se nalazis
Evidentirano
ivandty
Lieutenant
***

Karma: +31/-39
Offline Offline

Postova: 121



Profil
« Odgovor #2 na: Listopad 20, 2011, 12:14:12 »

taj gumb nije za provinciju u kojoj se nalazis
ako nije za tu onda za koju je??
odnosno ako imam 3-5 nebitno koliko provincija po toj logici bi ja trebo ići u prov B ili C i upriti tu opciju da bi mi  vojska u prov A izašla na polje,daj čovječe to nema veze ni logike..ili malo bolje pojasni kad već daješ odgovor.
dečko nemoj davati netočne informacije-opcija stavi sve na polje radi provjereno,barem u realmima di ja igram,a opet možda pod napadom ili nekom trećoj okolnosti ne radi pa ako zna kad ne radi neka fino objasni,molim lipo Smiley))
Evidentirano
Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #3 na: Listopad 20, 2011, 12:29:38 »

imas opciju jedino u komandnom centru.....a na onom gumbu pise -Premjesti svu vojsku na polju.... a ne "na polje" .. zar ne  Huh?
Evidentirano

ivandty
Lieutenant
***

Karma: +31/-39
Offline Offline

Postova: 121



Profil
« Odgovor #4 na: Listopad 20, 2011, 12:36:04 »

imas opciju jedino u komandnom centru.....a na onom gumbu pise -Premjesti svu vojsku na polju.... a ne "na polje" .. zar ne  Huh?
[/quote
piše rasporedi sve na polje!!
pritisni i vidi šta se desi,ako imaš vojske u utvrdi ona će nakon toga bit na polju,šta je i normalno
Evidentirano
ivandty
Lieutenant
***

Karma: +31/-39
Offline Offline

Postova: 121



Profil
« Odgovor #5 na: Listopad 20, 2011, 12:39:24 »

imas opciju jedino u komandnom centru.....a na onom gumbu pise -Premjesti svu vojsku na polju.... a ne "na polje" .. zar ne  Huh?
piše rasporedi sve na polje-znači ako imaš vojske u utvrdi nakon aktivacije odnosno pritiska na to dugme sva vojska koja je u utvrdi izlazi laganog koraka na polje!!!
a ne da ostaje u utvrdi
Evidentirano
Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #6 na: Listopad 20, 2011, 12:41:52 »

piše rasporedi sve na polje-znači ako imaš vojske u utvrdi nakon aktivacije odnosno pritiska na to dugme sva vojska koja je u utvrdi izlazi laganog koraka na polje!!!
a ne da ostaje u utvrdi

daj procitaj sta je covjek napiso pa onda komentiraj (on nije otvaro komandni centar jel ti je lijepo to napisao Grin )....ovdje se ne prica o komandnom centru nego o ovome gumbu ocito http://prntscr.com/3ks7v
Evidentirano

ivandty
Lieutenant
***

Karma: +31/-39
Offline Offline

Postova: 121



Profil
« Odgovor #7 na: Listopad 20, 2011, 12:52:04 »

daj procitaj sta je covjek napiso pa onda komentiraj (on nije otvaro komandni centar jel ti je lijepo to napisao Grin )....ovdje se ne prica o komandnom centru nego o ovome gumbu ocito http://prntscr.com/3ks7v
ja sam malo bolje upoznat baš sa tom situacijom i sad ponovo čitam šta je napisao..i malo on sam zbunjuje sa pisanjem..znači ovo dugme koji si ti fino uslikao služi kao opcija da se sva vojska na polju okupi u zadanoj prov,dugme ispod je opcija da se okupi vojska iz utvrda u zadanu prov..
a da bi u jednoj prov izbacio vojsku iz utvrde na polje,naravno da moraš bit u komandnom centru i tamo imaš opciju rasporedi ...
ode ispada da ni on sam ne zna šta je išao radit,jer je navodno išao stavit vojsku na polje(koja je  u utvrdi u istoj provi) i to mu nije uspjelo pa je morao ići u komandni centar da bi to učinio-znači on to nije ni uradija-jer je u startu trebao bit u komandnom i spreman da pritisne opciju prebaci....
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #8 na: Listopad 20, 2011, 10:20:01 »

Ide napad na mene u svijetu r85 na polje i sad ja cekam,kada je doslo vrijeme udara ja stisnem na gumb premjesti svu vojsku na polje i nista se nedesii naravno dok sam pokusao doci  u komandi centar i otamo ih prebaciti, napad je vec bio izvrsen jer imperija steka,ali ajd nisu to neki gubitci ali zasto to nije sljakalo???Pokusao sam opet i nece,koliko mi se cini to vazi samo za okolne provincije??
ne postoji opcija da automatski izvadiš vojsku iz utvrde na polje u glavnoj provinciji.......te opcije vrijede samo za sporedne provincije
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!