Imperia Online Croatia
Travanj 24, 2024, 11:45:59 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ukinut chat  (Posjeta: 881 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
jasmina
Gost
« na: Listopad 17, 2011, 04:14:32 »

Chat[2011-10-14 11:37:06]
Chat u igri, u obliku u kojem je bio do sada, više neće biti dostupan. Implementacija i postepeno uvođenje novog sustava, koji će zamijeniti chat i trenutni sustav poruka, će početi u ponedjeljak, 17. listopada.
što u prijevodu znači..........nema više chata........veliki razlog mnogima za igranje ove igre Undecided
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #1 na: Listopad 17, 2011, 06:25:14 »

Ma daj ovo je glupo i idiotski  tiger reci nesto vise o tome ili netko tko zna...zasto nam namecu nesto sto mi ne zelimo gdje je pravo izbora zasto nam namecu svoje gluposti oce dokazati nesto pa oni su nitko i nista bez nas i nek se izvole tako ponasati i neka nam predstave tu novost i mi ce mo birati dali hoocemo ili ne sad ce reci netko da ih pola nebi glasalo, da treba zbrojit glasve itd....nadam se da ipak nece napravit idiotariju i makuti chat skroz nego ce ga modificirati preko poruka ali sumljam Huh?
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #2 na: Listopad 17, 2011, 06:37:05 »

Nažalost, nemam pojma. Jedinu stvar koju znam je da će biti uveden modificiran sustav putem poruka. Nisam vidio taj sustav, pa vam ne mogu dati nikakve dodatne informacije o tome.
Evidentirano

ivandty
Lieutenant
***

Karma: +31/-39
Offline Offline

Postova: 121



Profil
« Odgovor #3 na: Listopad 18, 2011, 03:42:17 »

imamo forum,malo je sporiji od chata,ali javite kad se nekom bude hvatala vojska ili bilo šta,heheh Grin Grin Grin
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #4 na: Listopad 18, 2011, 09:45:25 »

Chat[2011-10-14 11:37:06]
Chat u igri, u obliku u kojem je bio do sada, više neće biti dostupan. Implementacija i postepeno uvođenje novog sustava, koji će zamijeniti chat i trenutni sustav poruka, će početi u ponedjeljak, 17. listopada.
što u prijevodu znači..........nema više chata........veliki razlog mnogima za igranje ove igre Undecided
chata nema,sustav poruka ostao isti,promijene koje su uvedene su očajne,boli glava gledati u sve to šarenilo...........bravoooooooooooo vlasnici igre,još malo promijena i igra če biti neigriva zbog šarenila
Evidentirano
avdijica
Gost
« Odgovor #5 na: Listopad 18, 2011, 10:27:20 »

V R A T I T E        C H A T
Evidentirano
igrac
Sergeant
**

Karma: +4/-32
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #6 na: Listopad 18, 2011, 11:27:50 »

Pozdrav svima a najviše adminima i svima koji su u njihovoj pozadini ..... živjeli .... lijpo ste uništili sučelje cijele igre ... coloristički šok me opalio kad sam vidio da ne spominjem ponovono laganje admina vezano za chat .... rekli su porukom javnom da će chat proraditi još jučer .... nije proradio ... i sad umjesto da srede chat naprave drugu glupost.... ukinu chat i naprave novo sučelje koje je gadno ko lopov ...... dakle .... VRATITE NAM NAŠ STARI DOBRI CHAT!!! ove sve gluposti oko sučelja nosite tamo odakle su i došli .....
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #7 na: Listopad 18, 2011, 12:46:10 »

di su nestale poruke  Shocked  *hahaha*
Evidentirano
avdijica
Gost
« Odgovor #8 na: Listopad 18, 2011, 12:55:22 »

nedaju nam chat nedaju poruke moracemo sami sebi kreirati chat ili napustit igru
Evidentirano
seha
Gost
« Odgovor #9 na: Listopad 18, 2011, 01:40:33 »

Vratite na stari chat ovo novo ruzno ko porez  Grin
Evidentirano
hacker73
Lieutenant
***

Karma: +53/-43
Offline Offline

Postova: 197


Profil
« Odgovor #10 na: Listopad 19, 2011, 01:45:25 »

a gjde ste našli boju?
blješči da mi trebaju sunčane đozle.
drekasto smeđe, odvratno.
koncept "fejsbuka" - odvratno,
idemo na skype.
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!