Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 03:33:13 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: NEMOGUCEEEEEEEE!!!!!!!!!  (Posjeta: 930 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
game
Private
*

Karma: +0/-7
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« na: Listopad 18, 2011, 01:41:30 »

ZNACI  Smiley SAM, NIJE MI NIKO UFATIO VOJSKE 2  Smiley ENE GODINE, I NAKON TOGA MI SE DESI SLIJEDECE, UDJEM NA IMPERIJU OKO 12 I VIDIM LIK ME NAPADA I NJEGOV NAPAD DOLAZI ZA TACNO OKO 50 MINUTA, A MOJA VOJSKA SLABIJA OD NJEGOVE DOLAZI ZA SAT I PO, UGLAVNOM TU NEGDJE, I STA SE DESI, DESI SE TO DA NJEGOVA VOJSKA DODJE ZA 50 MINUTA, I NA VREMENU NAPADA STOJI 00:00 I TO SE NE MIJENJA, ZNACI SAMO STOJI, I SVE JE STOJALO DOK MI NIJE VOJSKA DOSLA, KADA MI JE VOJSKA DOSLA ISPALO JE DA JE ON DOBIO BITKU, TIGERU, USLIKAO SAM TI PRIJE NAPADA VRIJEME I SVE, I KAO DA SAM ZNAO DA CE SE TO DESITI, JA TE MOLIM, TEBE, I SVE ONE KOJI SU ZADUZENI ZA OVU IGRU DA TO RIJESITE, I VRATITE VOJNE BODOVE, I VOJSKU MOJU I SVE KAKO BI TREBALO DA ZAVRSI, INACE NEMAM ONDA RAZLOGA ZA IGROM, NITI MOTIVA PORED OVAKVIH DA NEKAZEM  Smiley ...
« Zadnja izmjena: Listopad 18, 2011, 04:15:55 od Proxy » Evidentirano
game
Private
*

Karma: +0/-7
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« Odgovor #1 na: Listopad 18, 2011, 01:42:10 »

JOS NESTO, ZOVEM SE DEDZAL I IGRAM U 80 SVIJETU, PROVJERI SVE, USLIKAO SAM TI, PISE TI, AL ETO OPET DA SE ZNA...
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #2 na: Listopad 18, 2011, 01:54:33 »

da ne otvaram novu temu jer bi se zvala isto........na SP mi je sa tržišta nestalo drvo,nema gaaaaaaaaaaaaaaa.........nema niti zlata niti drva,totalni kaos
Evidentirano
game
Private
*

Karma: +0/-7
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« Odgovor #3 na: Listopad 18, 2011, 01:57:48 »

http://prntscr.com/3juxh
eto dokaz, tako mi je stojalo jedno 45 minuta
i gubimo rat radi toga, a jasmina, znamo se mi, nered iz 25-ice, lex_legis, ja sam puko...
Evidentirano
game
Private
*

Karma: +0/-7
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« Odgovor #4 na: Listopad 18, 2011, 02:04:51 »

i jos ovo, totalno sam poludio, jos jedna greska, pise da me je napao, skrsio vojsku, a gore sam objasnio da je to nemoguce bilo, ajd sto me napao, i skrsi, svatam gresku, kako mi je onda utvrda ispravna nije skrsena, ma samo reci boze sacuva Lips Sealed
Evidentirano
denis_xp
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 34


Profil Email
« Odgovor #5 na: Listopad 18, 2011, 02:23:34 »

Stvarno je ovo bilo nemoguce. dedzal je slikao koliki je razmak izmedju 2 napada pogledajte dobro.za koliko dolazi drugi napad (38min),a sad pogledajte druge dvije slike kad se napadi desili http://prntscr.com/3jvoi je vrijeme 1.-og napada a http://prntscr.com/3jvow drugog.Iz ovog se vidi da je sad razlika samo 7 minuta.Kako je moguce da umjesto 38 min koliko je i pisalo odjedmom se desi da su napadi bili u razmaku od 7 minuta. Znaci da je vojska ovog prvog napadaca cekala nekih pola sata u provinciji.pili kafu i cekali da mu vojksa dodje.hahahaha
Ovo je zalosno.
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #6 na: Listopad 18, 2011, 06:18:43 »

ZNACI  Smiley SAM, NIJE MI NIKO UFATIO VOJSKE 2  Smiley ENE GODINE, I NAKON TOGA MI SE DESI SLIJEDECE, UDJEM NA IMPERIJU OKO 12 I VIDIM LIK ME NAPADA I NJEGOV NAPAD DOLAZI ZA TACNO OKO 50 MINUTA, A MOJA VOJSKA SLABIJA OD NJEGOVE DOLAZI ZA SAT I PO, UGLAVNOM TU NEGDJE, I STA SE DESI, DESI SE TO DA NJEGOVA VOJSKA DODJE ZA 50 MINUTA, I NA VREMENU NAPADA STOJI 00:00 I TO SE NE MIJENJA, ZNACI SAMO STOJI, I SVE JE STOJALO DOK MI NIJE VOJSKA DOSLA, KADA MI JE VOJSKA DOSLA ISPALO JE DA JE ON DOBIO BITKU, TIGERU, USLIKAO SAM TI PRIJE NAPADA VRIJEME I SVE, I KAO DA SAM ZNAO DA CE SE TO DESITI, JA TE MOLIM, TEBE, I SVE ONE KOJI SU ZADUZENI ZA OVU IGRU DA TO RIJESITE, I VRATITE VOJNE BODOVE, I VOJSKU MOJU I SVE KAKO BI TREBALO DA ZAVRSI, INACE NEMAM ONDA RAZLOGA ZA IGROM, NITI MOTIVA PORED OVAKVIH DA NEKAZEM  Smiley ...
care  dobices 100-ak djemanata  ako se jos malo raskukas  mozda i 200  i odjasnjenj   Lips Sealed se dogadaju  i hrpu podpitanja  tipa koji si level  sveucilista imo  Grin
Evidentirano
game
Private
*

Karma: +0/-7
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« Odgovor #7 na: Listopad 18, 2011, 07:56:18 »

ma lave kakvo 100 dijamanata, imao sam podosta vojske, nisam imao 20k vojske da mi dadne 100 dijamanata, sta je 100 dijamanata, nemozes ni 10k napraviti solidne vojske, poludio sam stvarno, i to bas stopa kad je napad na mene dvostruki, i kad mi se vraca vojska nakon tih napada 40 minuta...
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!