Imperia Online Croatia
Travanj 29, 2024, 12:25:31 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: Najpošteniji igrač u cro2 iliti r94
Dunkan1973
LeperLord
ANUBIS
Zokyy
Patackoz
Igor245
Jasmina
Mala_Tina
Iwsha
McDaworius
_Sonja_
Netko drugi
UTVRDA
Ja Grin
Uncutica
Mrki88
Hoggar
Revizor
Hacker73
FreeMindWill
Pcelar
--Warlock---
DAmata
Regimenta
Apolonis
Chucky
Kratki
Ekotour
Tragurium
Prindls
Smucika
JozaJoza
Istina23
Maleni1
Kvakva
Aga-memnon
Asterxx
_ElCid_
TTuzni
Mirnaome
Duco5
..Hektor..
Moki73

 Str: 1 [2] 3 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Najpošteniji igrač u cro2 iliti r94  (Posjeta: 3530 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Moki73
Gost
« Odgovor #15 na: Listopad 10, 2011, 05:50:25 »

Gde mene stavi da sam ja pošten. Ja sam ovde najnepošteniji...E , da slažem se sa hacker73 da je cro2 postao privatan realm i ne vredi u njemu ozbiljno igrati ali zato možemo igrati onako rekreacijski tek da igramo...
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #16 na: Listopad 10, 2011, 06:13:52 »

autor ove teme ima jako dugačak i prljav jezik......... dovest će ga u loše situacije....
dečko, jezik za zube i ne biti bezobrazan...... ;D ;D
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #17 na: Listopad 10, 2011, 06:23:30 »

hmmm.. a znaš kako kažu stari ljudi tko sa djecom liježe upišan se budi...
 tako da i ti a i svatko od nas može bar malo poraditi na kulturi govora, te živčeke malo bolje napeti, tako da nepucaju svako malo...
tužno je što mogu na prste jedne ruke nabrojati ljude koji imaju mirnoće dok pišu post, otvaraju temu ili slično.

evo ja ču ako treba krenuti prvi i reči svaka čast i dankanu i tebi i svim članovima husara, bez cinizma, bez patetike palac gore..
ali da ću ja i moji dečki igrati opet nekim drugim nickovima... vjeruj mi  NEČE! neče iz prostog razloga a on glasi.

 Nekad je imperia nama prestavljala užitak, nadmetanje i sve ono što karakterizira igru tog formata... Stariji igrači će se sjetiti starog public chat-a gdje su se svi igraći bez obzira na savez danonoćno okupljali.. zahebavali, upoznavali... Ljudi koji su kažnjeni ovo igraju i više od 3god i sam Tigar zna da nikad nije imao problema s njima, to su zreli ljudi koji ti ujedino niti nepoznaješ, koji su prošli pakao rata, koji imaju djecu koju svakodnevno u školu šalju, koje u društvu privatno krase ljudske vrline... sad im je došao neki Mirko i Slavko i Đurđa te im kroz retoriku prodaju priče kakti mi znamo vi neznate... ja sam te vidio , mislim da je tako... itd.
Igra je lagano izgubila svoju čaroliju... za nas jasno...

e da da napomenem!!!!
 baš gledam postove unazad i gle čudom nisam vidio niti jedan tvoj koji bi mi nešto objasnio( mislim na igru, a ne tko je šmokljo a tko pametan jer to i sam mogu zaključiti).. nevidim posta gdje smucika piše o dijalogu, gdje pokazuje neku svoju ljudsku vrlinu, želju da sama stavi ciglu u kuću koja se zove realm cro2...znaš to ti je odlika ljudi koji nisu navikli ništa sticati nego samo sišu sišu i sišu a takve ljude ja osobno baš i nevolim... stoga pošto nemogu ništa lijepo čuti od tebe nemoj molim te svoju frustraciju prebacivati i na druge ljude ovdje, to nije dobro jer šteti tebi i drugima
prvom prilikom kad vidim tvoj post koji odiše pozitivom u bilo kojem smislu stat ću uz tebe...
 


zmajo pored bas takovih igraca kakav je on moji postovi ne odisu pozitivom kak ti velis,a i nije mi cilj tu s nekim biti dobro, od kad sam otisla od njegvog saveza taj samo zna srat okolo po meni,i recimo da mi je ovaj forum bas najs mjesto di mogu i ja po njemu,kao on po meni drugim clanovima,i tudim profilima i da ne nabrajam,a lijepe rijeci,ljudske vrline i to sve kaj ti nabrajas ja cuvam za svoje saveznike,i pojedine igrace iz drugih saveza,zasto se s tim rasipati za nekog tko to uopce ne zasluzuje? npr ocekivati tvoj respekt ili nesto pozitivno,ja se tome uopce ne nadam,nit mi je bitno kaj ko tu od vas misli,al ubit vrijeme mogu,to nije zabranjeno
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #18 na: Listopad 10, 2011, 06:30:44 »

zmajo pored bas takovih igraca kakav je on moji postovi ne odisu pozitivom kak ti velis,a i nije mi cilj tu s nekim biti dobro, od kad sam otisla od njegvog saveza taj samo zna srat okolo po meni,i recimo da mi je ovaj forum bas najs mjesto di mogu i ja po njemu,kao on po meni drugim clanovima,i tudim profilima i da ne nabrajam,a lijepe rijeci,ljudske vrline i to sve kaj ti nabrajas ja cuvam za svoje saveznike,i pojedine igrace iz drugih saveza,zasto se s tim rasipati za nekog tko to uopce ne zasluzuje? npr ocekivati tvoj respekt ili nesto pozitivno,ja se tome uopce ne nadam,nit mi je bitno kaj ko tu od vas misli,al ubit vrijeme mogu,to nije zabranjeno


Zar ti forum služi da možeš nekog uvrijediti, opsovati i popljuvati zbog igre? Gdije vam je ljudskost?
Sjetit ću se tvog posta kad ću dijelit banove, samo ovaj put ne od 1-3 dana, neg 10-20 a vjerovatno i trajni ban. Vidim da vam samo za takve stvari služi forum, ali i to se može lako promjeniti ako se uklone svi problemi  Smiley
Evidentirano

Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #19 na: Listopad 10, 2011, 06:36:03 »


Zar ti forum služi da možeš nekog uvrijediti, opsovati i popljuvati zbog igre? Gdije vam je ljudskost?
Sjetit ću se tvog posta kad ću dijelit banove, samo ovaj put ne od 1-3 dana, neg 10-20 a vjerovatno i trajni ban. Vidim da vam samo za takve stvari služi forum, ali i to se može lako promjeniti ako se uklone svi problemi  Smiley

pa kad ne pomaže prijava putem igre,prijavis uvredljivu poruku, oni ju ne zaprime, prijavis lijepe komentare na profilima opet nista,  kaj drugo raditi? al stvar je u tome da u ovoj igrici nema te tvoje ljudskosti uopce,a i trajni ban nije losa ideja uopce,ovak me samo mame njegove ''zlevanke''
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #20 na: Listopad 10, 2011, 06:45:42 »

pa kad ne pomaže prijava putem igre,prijavis uvredljivu poruku, oni ju ne zaprime, prijavis lijepe komentare na profilima opet nista,  kaj drugo raditi? al stvar je u tome da u ovoj igrici nema te tvoje ljudskosti uopce,a i trajni ban nije losa ideja uopce,ovak me samo mame njegove ''zlevanke''

Ako je stvarno uvredljiva poruka onda je proslijedi tigru privatnom porukom ili na e-mail od IO-a.
Evidentirano

uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #21 na: Listopad 10, 2011, 06:47:43 »

..ne prijavljujte nikoga ...zanimljivije je... Tongue  ;D
Evidentirano
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #22 na: Listopad 10, 2011, 06:49:24 »

..ne prijavljujte nikoga ...zanimljivije je... Tongue  ;D

neke ne stignes ni prijavit bijezo ko ludi Grin Grin
Evidentirano

Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #23 na: Listopad 10, 2011, 07:34:03 »

da citiram trolica pred okotom, ****** cu te dok ne klones, ako to nije za banati onda nije ni ovo moje kaj tu pisem.
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #24 na: Listopad 10, 2011, 07:38:53 »

da citiram trolica pred okotom, ****** cu te dok ne klones, ako to nije za banati onda nije ni ovo moje kaj tu pisem.

Jesi to prijavila tigru na forum ili na e-mail igre?
Evidentirano

uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #25 na: Listopad 10, 2011, 07:39:57 »

da citiram trolica pred okotom, ****** cu te dok ne klones, ako to nije za banati onda nije ni ovo moje kaj tu pisem.

Grin Grin Grin  to su samo prazna obećanja ..... Grin Grin Grin .. a možda ne bi ni to bilo loše probat jednom u životu  Wink
Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #26 na: Listopad 10, 2011, 07:40:23 »

prijavila sam tigru,kao i poruke prije toga,dobio je upozorenja,al kaj je to,nikaj.
« Zadnja izmjena: Listopad 10, 2011, 07:42:57 od Smucika » Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #27 na: Listopad 10, 2011, 07:52:43 »

ja sam se nadala flasteru bar na neko vrijeme. al dobro je,ako zbilja nece igrat kak kaze nitko sretniji od mene
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #28 na: Listopad 10, 2011, 07:57:09 »

meni se čini da pojedinci nisu danas bili na wc-u.....
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #29 na: Listopad 10, 2011, 08:05:42 »

izjasnio si se neki dan kako si igrao dotični acc i to regularno,znaci to jesi ti. zato farbaj si mamu doma. a poruke koje su prijavljene jesu bile od tebe,a druge sa acca kojeg si ukrao,da nejdem u detalje više.ova trakavica od naše svađe nije počela od ove ere,i dok se ti ne prestaneš tak ponašati,ni ja ne mislim.
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!