Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 12:29:10 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Bože čuvaj Hrvatsku, odoh ja u NJemačku  (Posjeta: 11796 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
buuu
Gost
« Odgovor #60 na: Siječanj 23, 2012, 11:44:26 »

pa sta se cudis,tako su vam i rat objavili.jednom bugar uvik bugar
Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #61 na: Siječanj 24, 2012, 02:48:00 »

pa kaj ponosna sam kaj sam hrvatica,i da neron nam je sredio prelazak u pitbul...zakaj ne bi?? Tongue
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #62 na: Siječanj 24, 2012, 09:41:23 »

Pa tebe nije nitko ništa ni pitao a niti prozvao, a niti neznam kakve veze ti imaš uopćeee sa svijetom r82    Grin , ponajmanje me zanima jesi li Hrvatica..uopće me nije briga i nevidim vezu izmedju lubenica i banane nikakvu osim što su voće.. a ti nisi niti igrala imperiju kada je taj dotični gospodin igrao se sa Bugarima u pijesku i gurao autiće i opet se pojaviš niotkuda u nekoj temi koja nema veze sa kiwiem, čovijek bi pomislio da ti je je vjeverici dosta i previše te travulje ...
« Zadnja izmjena: Siječanj 24, 2012, 09:48:45 od ANUBIS » Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #63 na: Siječanj 24, 2012, 11:26:22 »

pa da vidim...prvo sam bila u negativi, sad sam u pitbulu...a nas troje prozivaš...tko je tu glup? a kaj se tiče vjeverice evo tebi za ljubav vratila sam ju nazad na avatar
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #64 na: Siječanj 24, 2012, 11:33:59 »

pa da vidim...prvo sam bila u negativi, sad sam u pitbulu...a nas troje prozivaš...tko je tu glup? a kaj se tiče vjeverice evo tebi za ljubav vratila sam ju nazad na avatar

Nisi ti bila u Negativi i nemoraš se praviti grbava,znamo jako dobro ko je bio tamo ali ti nisi ta a ponajmanje nisi fishko...  Grin
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #65 na: Siječanj 24, 2012, 11:39:57 »

     ........................    


Usporedi sada i prije jedan te isti profil. sumnjam da bi igrala uopće nomada ti a kao drugo i da bi si dala acc sa muškim imenom ,stvarno ni vjeverica napušena se nebi sjetila toga prodati pod priču za Felixa .  Grin
« Zadnja izmjena: Siječanj 24, 2012, 11:43:10 od ANUBIS » Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #66 na: Siječanj 24, 2012, 11:50:32 »

vidim nije ti puno trebalo da provjeriš,predstavi se i ti,ne boli  tebe tolko boli prelazak naš,više tebe boli ono drugo. i opet standard vrijeđanje i prozivanje,govorit da sam neron..to je kompliment,zašt jednostavno ne uživaš u igri...
Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #67 na: Siječanj 24, 2012, 11:51:55 »

vidim nije ti puno trebalo da provjeriš,predstavi se i ti,ne boli  tebe tolko boli prelazak naš,više tebe boli ono drugo. i opet standard vrijeđanje i prozivanje,govorit da sam neron..to je kompliment,zašt jednostavno ne uživaš u igri...
baš sam si zgodna..pa ti se predstavljaš kao žensko....znači psssst
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #68 na: Siječanj 24, 2012, 11:54:04 »

vidim nije ti puno trebalo da provjeriš,predstavi se i ti,ne boli  tebe tolko boli prelazak naš,više tebe boli ono drugo. i opet standard vrijeđanje i prozivanje,govorit da sam neron..to je kompliment,zašt jednostavno ne uživaš u igri...

Ja uživam u igri nego pojavila si se kao sa mjeseca sa postom o svijetu r82 a poznavajući tvoj jezik mi već poduže pišemo o tome ali si šutila i nisi se javljala i sada odjednom se javiš,nije u tvom stilu jel nemožeš držati jezik na lancu a ni stil igre nije tvoj definitivno tako da možeš pričati šta želiš.. ali o int svijetu meni priče nemožeš prodavati jel ipak malo duže imam staža od tebe ..
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #69 na: Siječanj 24, 2012, 12:12:55 »

ANUBIS gle ti nikad neces pravi ratnik kao neki kao warlock tony itd..dok u ekonomskom pogledu (ek bodovi) po meni ima malo igrača koji mogu toliko dogurat kao ti (jedan od najboljih igraca si u tom smislu) naravno da se igra bez bugova i gluposti..ovo nema veze s temom ali sam se nadovezo jer ti opet vrijeđas smuciku..svakome gledas nedostatke a nikad prednosti..pa daj budi igrac i kako kaze smucika uzivaj u igri..
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
ANUBIS
Gost
« Odgovor #70 na: Siječanj 24, 2012, 12:15:43 »

ANUBIS gle ti nikad neces pravi ratnik kao neki kao warlock tony itd..dok u ekonomskom pogledu (ek bodovi) po meni ima malo igrača koji mogu toliko dogurat kao ti (jedan od najboljih igraca si u tom smislu) naravno da se igra bez bugova i gluposti..ovo nema veze s temom ali sam se nadovezo jer ti opet vrijeđas smuciku..svakome gledas nedostatke a nikad prednosti..pa daj budi igrac i kako kaze smucika uzivaj u igri..

AArsenal trebao si primjetiti da ju niko nije prozvao dolje na 1 temi i ona se pojavila od nikuda a nemoras bas uvijek biti njen osobni asistent , ti barem znaš šta je r82 i kako se igralo sa Bugarima ali vidim ti mijenjaš ploču očigledno jer AArsenal iz prošlog r82  nikada nebi podržavao tako nešto  da se suradjuje sa Bugarima kontra Hrvata a još i sada objavili Hrvatskom savezu rat prije nekoliko minuta..
Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #71 na: Siječanj 24, 2012, 12:25:33 »

to što smo par mjeseci igrali zajedno ne znači da me poznaš
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #72 na: Siječanj 24, 2012, 12:28:36 »

to što smo par mjeseci igrali zajedno ne znači da me poznaš

U pravu si apsolutno i slažem se ali stil igre ostaje isti ,to rijetki uspijevaju promijeniti a sumnjam da bi ti promijenila stil igre.. Grin
Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #73 na: Siječanj 24, 2012, 12:37:04 »

promijenila sam ga,da! a jezik,kak ti velis drzim na lancu, jer mi je prosla cro2 bila lekcija da s idiotima ne valja imati posla,a ovo danas sam morala da ipak znas u koga si se zabio prije par dana. 
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #74 na: Siječanj 24, 2012, 12:39:50 »

promijenila sam ga,da! a jezik,kak ti velis drzim na lancu, jer mi je prosla cro2 bila lekcija da s idiotima ne valja imati posla,a ovo danas sam morala da ipak znas u koga si se zabio prije par dana. 

He he ja se nisam sreco zabio u nikoga  a mene još napali niste kada budete znat ces da te tornado pomeo...
Evidentirano
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!