Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 04:11:04 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5 6   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Bože čuvaj Hrvatsku, odoh ja u NJemačku  (Posjeta: 11798 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #30 na: Listopad 08, 2011, 12:21:54 »

Tako cu i ja stavljati sve i cuvati u sporednoj heheh pa neka napadne neko ide prijava i ban odma.... Pardon poslikat cu rese kao dokaz ehhe. i pslati u Bugarsku da bude uvjerljivije..
mene muci sto nemam sporednu provu  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #31 na: Listopad 08, 2011, 12:26:21 »

a mene probava  Cry
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #32 na: Listopad 08, 2011, 12:37:00 »

zavjera

Igore, nemoj, već si dost štete napravil kaj si im odal za špijuna, nemoj sad dalje odavat. Daj  Lips Sealed Pa sve se zna... Zločesti Dunkan i Husari su opet sve zmislili i ovi poštenjačine kaj im ni na pamet ne pada varati su opet stradali ni krivi ni dužni  Embarrassed Nemoj brale, aj nemoj  :Smiley

P.S. ono brale je znaš da se pridoda na kaj buš bum, tak da nem samo zagorec neg i malo dalmatinac Grin
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #33 na: Listopad 08, 2011, 12:48:53 »

poanta svega ovoga,ako si varao reci jesam,više ču te cijeniti,mislim opčenito ne na određenu osobu,jer svi mi koji igramo dugo dobro znamo da smo i mi ponekad kršili pravilo,ja jesam,i da sam bila uhvačena sigurno nebi tu prodavala maglu več bi šutila.......zato ekipo moja,što manje varanja,više druženja i igre,bit če nam ljepše i bolje  *friends*
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #34 na: Listopad 08, 2011, 12:55:02 »

bleso jedna,znaš da te cijenim kao igrača i kada si u pravu da uvijek stanem uz tebe,ali isto tako znaš da reagiram kada vidim nepravdu,ništa osobno i to znaš
Evidentirano
zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #35 na: Listopad 08, 2011, 12:58:55 »

ako reagiraš na nepravdu ovako , čemu postovi onakvog sadržaja
jasmina znamo se 3 god... zajedno smo krenuli igrati ako se sječaš i znaš koji su moji svjetonazori.. hočeš reći da je moja riječ
 neistina???
« Zadnja izmjena: Listopad 08, 2011, 01:02:22 od zmajo » Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #36 na: Listopad 08, 2011, 01:00:50 »

da Jasmina ANUBIS nije nikada banan ni kao Dunkan jel tako???
aha a dalje čemo ipak stati  Wink
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #37 na: Listopad 08, 2011, 01:02:06 »

ako reagiraš na nepravdu ovako , čemu postovi onakvog sadržaja
jasmina znamo se 3 god... zajedno smo krenuli igrati ako se sječaš i znaš koji su moji svjetonazori.. hočeš reći da je moja rijeć neistina???
zar si i ti baniran,ili samo braniš svoje članove što je za pohvalu
Evidentirano
zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #38 na: Listopad 08, 2011, 01:05:55 »

mislim da ti je jasno da kao vođa imam uvid u stvari... ako u tebi ima i pola one stare jasmine znati ćeš da govorim istinu... ANUBIS nikad nije bio banan a UTVRDA nije imao niti jednu bitku onakvog tipa za kojeg ga optužuju. sad je kasno ispravljati stvari što je tu je.... ali da je nepravedno JEEEEE!!!!!
Evidentirano

zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #39 na: Listopad 08, 2011, 01:15:27 »

ja  želim  vidjet  te  bitke... sve  do jedne... kad  prođe  15 dana od  zadnje - da  se  objave   ;D ;D ;D
Ma ogoliti ćemo dečke do kože... Kažu mi da su spremni na sekcije svakakve vrste... i preglede u detalje  Smiley
Evidentirano

zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #40 na: Listopad 08, 2011, 09:41:53 »

kmeeeeeeeeee kmeeeeeeeeeeeee
Evidentirano
zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #41 na: Listopad 08, 2011, 10:02:07 »

kmeeeeeeeeee kmeeeeeeeeeeeee

to je jedino što osoba poput tebe može i napisati...  :head_hurts_kr:
ovdje sam 4 god a imam 20-ak postova.. zašto?
-zato što neupadam na različite teme nepotrebno, jer svaka reakcija traži argumentiranu i ljudski napisanu kontrareakciju... dok su dečki bili van saveza banani, nisam imao uvid u neke činjenice a od kad su članovi KingdomOfHeavena imam uvid u njihove radnje... I što vidim aaaaaaaa!!!! čovijek farma svoje prove i dobiva ban... Da mi pričaju izvana tako nešto nebi vjerovao, ali kako sam s njima u istom savezu mogu samo trljati oći i nevjerovati...
Najzanimljivije je da je prvi kmmmmmmmeeeeeeee u novom cro2 ispustio baš Dankan svojim buntom u onoj poruci na forumu, kad je sa nogama i rukama pisao i vršio pritisak... da se razumijemo to je bilo 12h prije nego što su igraći bili banani hmmm... hmmmm....
Evidentirano

zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #42 na: Listopad 08, 2011, 10:27:59 »

ma dunkan ti je stvorio neki tool sa kojima banna ljude lol.ajde ljepo shvatite jednu stvar..svatko moze prijaviti svakoga,jer naravno nikome nije drago da se netko dize bodovno na osovu prevara,e sada ako je taj mmak zaista varao nema pravo zalbe,ako nije vjerujem da ga nebi ni bannali.da te malo vratim mislima u proslu eru...ekipa si je preprodavala resurse,i bila banna,i t su se zalili kako nisu i mznali,tj da prvilo nije objasnjeno do kraja....i nakon nekoliko mjeseci opet rade istu stvar  i zanimljivo OPET SE ZALE..i naravno da su privukli paznju na sebe,naravno paznju bugara,jer se je vidjelo da ustvari neznaju drugacije!!!
a sto e ovih bannova tice,ja nemam pojma tko koga napada,a tko ne napada,ali cisto sumnjam da su kaznjeni bez razloga
posto je era gotova mozemmo reci kako je anubis igrao rohana pola ere,i napdao itd,a tu mi sada drzi moralne prodike.oprosti ali to nejde tako,pa si ti misli da sam ja ovak ili onakav covjek,ali nelazem ti nista.zalosno je da je ova glupa igra navukla toliko bijesa da nekazem mrznje,a to je za mene bolest
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #43 na: Listopad 08, 2011, 11:18:11 »

ne moj tata je igrao anubisa i vrijedjao okolo lol.jos bi ti narod i povjerovao da nisi naivno pisao poruke sa 2acc u svom prepoznatljivom stilu lol...ti si svojim statusima na profilu pokazao kakv si covjek,i donekle te razumijem sto si na imperiji jer mozes izigravat facu,sto u RL nemozes.sada ti pisem bez namjere da provociram,jer vidim da ti nekuzis neke stvari
1.nekuzis da je tvoja ekipa varala u vise navrata i bila kaznjena,a ti to kritiziras,i samim time potices ljude da varaju i dalje.nas kratki je radio isto sto i vi i popusio bannali nigdje nisi mogao vidjet njegovo plakanje,jer je svjestan da je pogrijesio+
2.vrijedjas NERONA jer je bio u savezu sa bugarima!!nisam vidio da si vrijedjao agu jer je otisao u srpski savez a ne hrvatski?to je vjerovatno neka razlika jel tako?
3.cemu pljuvanje po husarima?2x ste imali rat proslu eru i oba ste izgubili,zar to negovori da neki vrag i mi znamo?vecina igraca koji su napdali su popusili kontre,a to valjda dokazje nasu aktivnost?
4.cudite se na dunkanove bodove?vjeruj mi samo da su vidio njegove bitke nebi se cudio,jer je cistio mine koje su bile ultra pune,i na kolicinu njegovih bitaka nije cudo imat 10mil bodova
5.zadnje ali ne manje bitno sto nekuzis je da je IO igra,i u igri uvijek postoji bolji,husari kao husari su jaki ekipno i pojedniacno,ali ni to nije dovoljno da se osvoji realm bez doze srece,a ovo sto vi pokusavate je ispod svake razine i to bi cak covjek kao ti trebao priznat
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #44 na: Listopad 08, 2011, 11:32:07 »

kao sto sam ti rekao,ne provociram,nego rpicam normalno,a ti znas da sam u pravu, zato uvijek podvijes rep.u igri mozete raditi kojekakve gluposti,ali ovdje me nemos prevariti,jer ja tebi govorim istinu,a ti si jednostavno nemocan u svemu tome
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5 6   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!