Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 11:41:30 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 6   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Bože čuvaj Hrvatsku, odoh ja u NJemačku  (Posjeta: 11840 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
jasmina
Gost
« Odgovor #15 na: Listopad 07, 2011, 08:54:49 »

 *hahaha* *hahaha* ako postoji savez od 5 članova,ako postoje slike koje pokazuju da u sporednoj provi utvrda lvl 1 sadrži preko 100k resursa a i malo dijete zna da kada se kapacitet popuni resursi ne rastu,znači doveženi su tu,i ako iz drugog saveza isti igrači napadaju konstantno tih 5 članova drugog saveza čini li vam se da to nije namiješteno......prestanite biti licemjeri.....radite ono što nesmijete i imate obraza buniti se
Evidentirano
zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #16 na: Listopad 07, 2011, 08:58:22 »

dragi bože.... imam bitke ispred nosa i čovijek koji je banan nema niti jedan takav napad na vanjskoga... ajde da admini daju bitke van na forum pa da svi vidite ili vam ni to nije dovoljan argument
Evidentirano

Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #17 na: Listopad 07, 2011, 09:00:13 »

*hahaha* *hahaha* ako postoji savez od 5 članova,ako postoje slike koje pokazuju da u sporednoj provi utvrda lvl 1 sadrži preko 100k resursa a i malo dijete zna da kada se kapacitet popuni resursi ne rastu,znači doveženi su tu,i ako iz drugog saveza isti igrači napadaju konstantno tih 5 članova drugog saveza čini li vam se da to nije namiješteno......prestanite biti licemjeri.....radite ono što nesmijete i imate obraza buniti se

Tako je i ja sam prvo milsio ima tu neceg da prvo se banaju KT ali kada je proso jedan dio njih u KoH  i nekolicina je banana i u KoH savezu e to je sve bilo pomalo cudno al eto nova era i opet se banuju igraci KoH saveza i sad su opet husari i neznam ko vec  krivi...Naucite igrat posteno po pravilima i necete se imat razloga bunit..A to sto se ulovljeni i varanju pa kaznjeni i jos se bunite ja bi vam zabranio uopce da igrate igru jel je ocito znate samo s varanjem igrat...cast iznimkama !!
Evidentirano

marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #18 na: Listopad 07, 2011, 11:01:49 »

zanimljivo,lik u sporednu dotra 150k ressa a fort 1,što će mu tamo?Huh?Huh?Huh?Huh????online je a nepokusava spasiti ni barem nesto resursa a ima i armije ,na  brzinu digne fort 3(što je moguće)i unutra strijele i vojsku i lik neprolazi sigurno(ima čak i mali početni moral),al ne on je sve pustijo i izgubijo resse,pitanje je zašto? Cheesy
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #19 na: Listopad 07, 2011, 11:20:21 »

*hahaha* *hahaha* ako postoji savez od 5 članova,ako postoje slike koje pokazuju da u sporednoj provi utvrda lvl 1 sadrži preko 100k resursa a i malo dijete zna da kada se kapacitet popuni resursi ne rastu,znači doveženi su tu,i ako iz drugog saveza isti igrači napadaju konstantno tih 5 članova drugog saveza čini li vam se da to nije namiješteno......prestanite biti licemjeri.....radite ono što nesmijete i imate obraza buniti se

Ne kakaj Jasmina , ne donosi pretpostavke nego dokaze, jel vama jasno zasto je UTVRDA banat?? nepismeni ste ili neznate citati a koliko znam i djece od 11 godina ima ovdje, a di je bitka UTVRDE jel tebi jasno da nema bitaka?Huh?? da nema ip da nema nista ali opet se vracamo na indicije i pretpostavke,o cemu ti trabuinjas Jasmina ,mislio sam da si pametnija.. i da dajes logicne odgovore a ne svi mi mislimo i znamo?? sta znas??? Znamo da i Kratki to radi i ti znas pa to sutis i neces reci,znas i ti da je on najveci varalica pa sutis o tome.. sramota...
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #20 na: Listopad 07, 2011, 11:25:46 »

Hi,
the evidence is the large amounts of gold you obtained from those accounts. You cooperated with a friend so you don't have IP coincidences.
Best regards,
Krum, IO Support

prijevod: Bok,
dokaz su velike količine zlata što ste dobili od tih računa. Vi ste surađivali s prijateljem, tako da nema IP podudaranja.
Krum, IO Suport

to je porezna IO....nemamo dokaz ali mislimo da je tako jer nam javio Tiger da to mora biti tako jer on zna

Tiger več sam ti jednom pisao javno i u privatnoj poruci....ne piši gluposti i ne liječi svoje frustracije na igračima
Mudro ispadaš kada ne pišeš


to što je napisao igrač buu ima pravo, prostora im treba dati i neka raspravljaju

pozz svima i sretno



Procitaj dobro ovo gore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Odgovor covijeka iznad Tigera!!!
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #21 na: Listopad 07, 2011, 11:27:31 »

ne izražavaj se tako jer da si pošten priznao bi da ste varalice a i ti među njima
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #22 na: Listopad 07, 2011, 11:29:19 »

to ti je tako, kad jednom nešto ukradeš zauvijek si zabilježen i uvijek kad nešto nestane u tvojoj blizini prvo će doći tebe uptuživati , tako isto bugari se sjetili da su već jednom banali istu ekipu pa su sad samo ponovili to isto na istoj ekipi bili oni svi krivi ili samo par njih Smiley
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #23 na: Listopad 07, 2011, 11:34:46 »

a o čemu ti
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #24 na: Listopad 07, 2011, 11:42:44 »

možda tebi treba crtati da bi konačno rekli.......da varamo ljudi,ah što čete takvi smo kakvi smo,a ne mazati oči i kukati i od ostalih igrača raditi budale i naivce
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #25 na: Listopad 07, 2011, 11:46:11 »

prijavi nerona,ako bude banan undan je u istom džepu s vama,a ovako ste vi VARALICE,1 put more biti slučajno ali 2 puta je namjera Cheesy
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #26 na: Listopad 08, 2011, 12:02:10 »

vidim utvrdine bitke i razlog njegovog bama je vrlo  jednostavan  a to je onako  prijavljen si pa si onda i kriv  vrlo jednostavno Huh? Huh? Huh?
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #27 na: Listopad 08, 2011, 12:05:01 »

jos nesto imam oko 200k resa  e sad tko me napane prijavicu ga da je stimana bitka  pa da vas vidim  ako treba uzecu i kredit  moze i u 2x da moze odnjeti   Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #28 na: Listopad 08, 2011, 12:12:27 »

proslu eru masovno su kaznjeni igraci koh-a i templara jer DEFINITIVNO nisu bile regulisane ovlasti cuvara racuna,...ukoliko se iskoristi greska organizatora igre (kao sto su bugovi s doniranjem zlata,i populacijom koja se nije updateovala i sl,..) to nije za kaznu!
da napomenem da su tad kaznjeni I CUVAR I VLASNIK racuna,...pih....
a ovu eru nisam vidio odavno brze intervencije,uvece prijava ujutro MASOVNI BANOVI.!?
iz KRUMOVE izjave vidi se da je dokaz ,navodni dokaz- veca kolicina resursa koju su doticni igraci u koordinaciji s tamo nekim frendovima odradili,...
pogledao sam bitke UTVRDE i nasao sam ovo:
2011-10-03    UTVRDA    gau....   0    34 297    64 530    5 777    15 682    3    0    0    0    0
i sta sam jos nasao ,...nista....o da zaboravio sam 20 napada lesinara odmah nakon bana,...jos rat objave da ako slucajno izdrzis 3 dana bana da te gaze jos 4,...bas lijepo,simpa...
neki navode da i nije potreban neki dokaz jer indicije pokazuju da oni varaju,..e i ja vidim neke druge indicije,jedini savez koji objektivno moze parirati husarima je koh,tako je bilo i proslu sezonu tako i ovu,...ova ekipa husara ce vas iskreno pregaziti ako odluci jer drugi savezi  niti imaju znanje niti jaja da im se suprotstave,...pobjednik realma je cini mi se vec rijesen ,...da se vratim na ono sto sam zapoceo,znaci brzom intervencijom dunkana i tigera,na osnovu nikakvih dokaza ,brutalnom kaznom od 4-5 banova na nekoliko dana ucinjena veca steta neko sto se cini na prvi pogled,jednostavno tu nesto ne stima,...zasto se to tako desi ,zasto su banovi olako dodjeljeni nakon 3-4 dana igre ,..riba smrdi od glave...ovdje neko nekog stiti i  ostali nemaju sanse,...



Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #29 na: Listopad 08, 2011, 12:20:06 »

zavjera
Evidentirano

 Str: 1 [2] 3 4 ... 6   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!