Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 04:23:07 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 6   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Bože čuvaj Hrvatsku, odoh ja u NJemačku  (Posjeta: 11898 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« na: Listopad 07, 2011, 12:19:54 »

Poznata je legenda o smrti kralja Zvonimira i kletvi o 900-godišnjem prokletstvu Hrvata. Prema legendi, Zvonimir je ubijen 20.4. 1089. g. kod Knina.
U to vrijeme bizantski car Aleksije I. biva potučen od Turaka na donjem Dunavu, a Turci Seldžuci osvojiše Jeruzalem. Aleksije I. zatraži od pape Urbana II. pomoć za oslobađanje Jeruzalema od Turaka. U isto vrijeme zatraži pomoć i od Dmitra Zvonimira. Kralj Zvonimir sazva sabor Hrvatskog plemstva. No pri spomenu na rat u tuđini nezadovoljni Hrvatski plemići su ga ubili. Zvonimir na izdahu proklinje svoj narod zbog izdaje, ne samo njega kao kralja već i stavova koje je Hrvatska tada zagovarala( čast, odanost Vatikanu, principi, obrana svoje domovine i pomoć svojim susjedima)

Već tada vidimo kako smo kao narod bili spremni pogaziti svoju riječ, za šaku zlata izdati svoj narod, brata te živjeti bez morala i obraza u blagostanju koje bi nam pružio tuđinac kao nagradu za izdaju.

Bila kletva stvarna ili ne, 1000 god. pokazujemo iz živih primjera kako smo nesposobni u nakani da oko sebe činimo dobro, da ljudima u svojim neposrednim bliznama pomognemo. 250dkg kave doktoru, za duže bolovanje, lijepa bombonjera profesorici da dijete bolje ući, plava kuverta umjesto životopisa kako bi se došlo do radnog mjesta.
Sve su to pokazatelji kako smo kao spužvice upili znanje gore navedenih nam Turaka i plemstva Hrvatske koji su kroz mito izdali svog kralja te su naši mozgići registrirali to kao pravi put ka vlastitom uspjehu.
-jasno zašto bi sadili, kopali, radili, kad možemo kupiti po 2 i prodati za 5... samo dokle!!!

Kao u stvarnom životu tako i ovdje, naš narod koristi već uigranu metodu( gore navedenu) kako uspijeti. PODVALI, ZEZNI, OŽENI, UKRADI, samo su vrh sante koja se zove...  -opcija kojom ćeš uspijeti u životu.

HR realm igram 3god. 4.ere zaredom bez prekida( hvala mojoj obitelji na razumjevanju...) i znam da u svakom realmu i u svakom narodu ima trzavica, obijesti, zavisti i svega lošeg što jedno ljudsko biće može dokučiti svojim mozgom, al što takvih stvari ima ovdije kod nas, to se uredno možemo kandidirati za guinnessa... Ustvari, bilo bi dobro da svatko od nas ima sam svoj realm, pa da smo kao ''Pale sam na svijetu''. Uhhhhh!!! Kako bi to neke radovalo...

OBRAČENJE IGRAČIMA IMPERIJE.
-gledam kako mnogobrojni igrači imaju obraza da nakon svega što su učinili bacaju kamen jedni na druge. Da se razumijemo neću nikog posebice tužakati niti prijavljivati, jer to ionako nema smisla. Ali bih Vas cijenjeni moji igraći molio da obratite pozornost na moj tekst ispod..

Primjer prvi!( preko leševa do zvijezda)
Pero vozi mercedesa, a Štef isto. Obojca imaju primanja mjesečna od cca 4500kn i onda Štef prijavi Peru poreznoj kako ovaj radi neke malverzacije. Jasno vama porezna prvo blokira stvar a tek onda ide u istraživanje. ŠTETA UČINJENA!

Primjer drugi!( ptica fenix)
Štef biva opljačkan, kuhnja mu izgorila u požaru, sutradan dolaze majstori. Etoooo nove kuhnje još lijepše i skuplje, a đepovi puni para... Pero gleda preko ograde, pita poreznu jeli Štef čist po pitanju financija. Odgovor porezne -sve je čisto PERO NAJBOLJE TI JE DA OKRENEŠ GLAVU!

Primjer treći( udari ga kad su mu ruke vezane, pokaži kako si sposoban)
Štef govori po selu da je časan čovijek, da ga krase odlike poštenjačine, da je principijalan i da se zalaže za uspijeh svih i zdravu konkurenciju. Drugi dan, porezna blokira Peru, Pero oboli... a Štef mu zaskoći ženu, sruši garažu, prisvoji njivu, govoreći da je sve to ok i časno...

Ma živio ti meni Štef 100god. zbilja si pravi susjed, čovijek, oličenje poštenja... Sigurno si ispunjen srećom i radošću, kad kasno u noć legneš u krevet... Mogu zamisliti kako planiraš još koje dobročinstvo u danu koji dolazi.

Bože čuvaj Štefa i Hrvatsku, odoh ja u Njemačku... Možda nemogu u stvarnom životu, pošto nemam mogučnosti da radim u NJemačkoj, al u imaginaciji mi putovnica netreba... Blagoslovljen WEB!!! svim ljudima i igračima, koji vole nadmetanje, uče iz poraza, raduju se pobjedama želim svako dobro i u stvarnom životu i ovdje u Imperiji Online!!!
« Zadnja izmjena: Listopad 07, 2011, 12:23:52 od zmajo » Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Listopad 07, 2011, 12:30:22 »

Dobar tekst.  Cheesy
Ali IO porezna radi drugačije. Prvo provjera pa onda kazna. Nikome nije račun blokiran na prijavu, već nakon provjere. Smiley Ali da si u mnogome u pravu, to stoji.
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #2 na: Listopad 07, 2011, 01:08:06 »

može jedno podpitanje i samo kratak odgovor da ili ne , zmajo ti bi radije bio Pero nego Štef ?   Smiley
Evidentirano

zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #3 na: Listopad 07, 2011, 01:30:47 »

može jedno podpitanje i samo kratak odgovor da ili ne , zmajo ti bi radije bio Pero nego Štef ?   Smiley

Znam kako je Pero stekao svog mercedesa i da rađe bi bio Pero!!!

neka porezna za sve ljude ovdje objavi poreznu karticu Pere i Štefa i neka se vide svi prihodi i rashodi pa če mnogima biti jasnije...
ili ako meni dozvoli porezna lako ja objavim poreznu karticu pa neka stvari budu transparentne...
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #4 na: Listopad 07, 2011, 02:08:12 »

treba vas sve potrat jer ispada da jedino koh i husari igraju i da se samo radi vas igra cro svijet.ustvari ste i jedni idrugi placipizde tj,husari su drukeri koji glume postenjacine i jedina im prednost sta znaju krast,a koh se cudi kad ih ulovi u krađi i onda im svak kriv .aj lipo i jedni i drugi bar misec dana da vas negledamo ovde po forumu jer mi vas pun ..... vise *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano
zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #5 na: Listopad 07, 2011, 02:31:34 »

treba vas sve potrat jer ispada da jedino koh i husari igraju i da se samo radi vas igra cro svijet.ustvari ste i jedni idrugi placipizde tj,husari su drukeri koji glume postenjacine i jedina im prednost sta znaju krast,a koh se cudi kad ih ulovi u krađi i onda im svak kriv .aj lipo i jedni i drugi bar misec dana da vas negledamo ovde po forumu jer mi vas pun ..... vise *crazy* *crazy* *crazy*

ja nisam ovdje da bi vrijeđao kao što ti vrijeđaš u gore navedenoj poruci... sumljam da bi takve riječi izlazile iz tebe da se gledamo u oći...

-mogu posvjedoćiti sa dokazima kako npr. UTVRDA u KingdomOfHeavenu nije prevario niti se okoristio ni jednim zlatnikom... ali otom-potom... lako slikam sve njegove bitke i objavim na forum da stvari budu transparentne... samo je pitanje dali mi to naši administratori dopuštaju...Huh?
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #6 na: Listopad 07, 2011, 02:50:31 »

prvo ne vrijedam nikoga nego ste stvarno i jedni drugi presli granicu,a sta se tice toga sta bi ti rekao da se gledamo u oci najbolje da probamo(neboj se psa koji laje) to je izreka bar u nas u dalmaciji tako da nemislis da tebe vrijedam.a sta se tice varanja uopce me ne zanima nita sam koga imenovao ali cisto sumljam da tiger vas mrzi a husare voli i jos nesto meni ste isti i vi i oni stalno placete po forumu tu ko kakve babe aj lipo igrajte i sutite ili se nadite negdi pa ko jaci
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #7 na: Listopad 07, 2011, 06:40:59 »

sta da kazem  osim ŽIVIO  ŠTEF ma  ljudi  vidite mozemo mi kenjat kolko ocemo al kad nekome zavucemo  to je vise nego  dobro  uzivat u tudjoj nevolji  zmajo ti dobro znas da sve tako funcionira  i jos nesto ako mislis da ce u drugim svijetovima biti drugacije varas se uvijek je isto uvijek neko nekog guzlaci  jesu to pero i štef, mujo i haso, stevo i rade  ili neke stranjaske spodobe nebitno.......  Huh?
Evidentirano
utvrda.
Private
*

Karma: +18/-3
Offline Offline

Postova: 1



Profil
« Odgovor #8 na: Listopad 07, 2011, 07:01:30 »

Dobar tekst.  Cheesy
Ali IO porezna radi drugačije. Prvo provjera pa onda kazna. Nikome nije račun blokiran na prijavu, već nakon provjere. Smiley Ali da si u mnogome u pravu, to stoji.

Hi,
the evidence is the large amounts of gold you obtained from those accounts. You cooperated with a friend so you don't have IP coincidences.
Best regards,
Krum, IO Support

prijevod: Bok,
dokaz su velike količine zlata što ste dobili od tih računa. Vi ste surađivali s prijateljem, tako da nema IP podudaranja.
Krum, IO Suport

to je porezna IO....nemamo dokaz ali mislimo da je tako jer nam javio Tiger da to mora biti tako jer on zna

Tiger več sam ti jednom pisao javno i u privatnoj poruci....ne piši gluposti i ne liječi svoje frustracije na igračima
Mudro ispadaš kada ne pišeš


to što je napisao igrač buu ima pravo, prostora im treba dati i neka raspravljaju

pozz svima i sretno
Evidentirano
ramzesIII
Private
*

Karma: +31/-16
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #9 na: Listopad 07, 2011, 07:56:00 »

šta da nema podudaranja IP adrese???i to potvrđeno od bugarskog admina pa tiger ti si sramota hrvatske nacije...
Evidentirano
Hoggar
Private
*

Karma: +15/-6
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« Odgovor #10 na: Listopad 07, 2011, 07:59:41 »

Hi,
the evidence is the large amounts of gold you obtained from those accounts. You cooperated with a friend so you don't have IP coincidences.
Best regards,
Krum, IO Support

prijevod: Bok,
dokaz su velike količine zlata što ste dobili od tih računa. Vi ste surađivali s prijateljem, tako da nema IP podudaranja.
Krum, IO Suport

to je porezna IO....nemamo dokaz ali mislimo da je tako jer nam javio Tiger da to mora biti tako jer on zna

Tiger več sam ti jednom pisao javno i u privatnoj poruci....ne piši gluposti i ne liječi svoje frustracije na igračima
Mudro ispadaš kada ne pišeš


to što je napisao igrač buu ima pravo, prostora im treba dati i neka raspravljaju

pozz svima i sretno

Nema podudaranja IP adrese?? I ti si ?? Isuse Bože gdje ova Imperija vodi?? Tiger bez riječi sam. Ovaj 'smajlič' govori sam za sebe!:  :rant: :rant: :rant:
« Zadnja izmjena: Listopad 07, 2011, 08:06:35 od Hoggar » Evidentirano

Spartanci !!
ANUBIS
Gost
« Odgovor #11 na: Listopad 07, 2011, 08:12:41 »

Ja samo kazem da je iscenirano sve a Dunkan neka igra sam sa sobom imperiju, i tuzaka okolo i povlaci veze........ bas sramota...
Evidentirano
ramzesIII
Private
*

Karma: +31/-16
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #12 na: Listopad 07, 2011, 08:25:40 »

to ispada da ako ja nekoga pogodim sa puno resa bit ču banan...pa ovu igru igraju i djeca koja neznaju šta rade pa ostave rese doma ili ima igrača koji prvi puta igraju ovo pa opet imaju hrpu resa i opet kad ih pogodiš mogu očekivati znaći ban....ili ako se nekome zamjerim a imam dobre bitke gdje sam uzeo puno resa i taj me prijavi i ja sam banan..pa mislim da to nije uredu..jer ban se dobiva radi dokaza i isključivo sa dokazima a ovo šta je gospodin naveo nije dokaz nego pretpostavka i nečije osobno mišljenje..
Evidentirano
zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #13 na: Listopad 07, 2011, 08:30:35 »

jasno dečki... neki znaju a neki ne da su indicije i dokazi dvije različite stvari... npr. ja pretpostavljam da če mi žena dati večeras, baš i ne znači da ću dobiti.. al dobro... ima nekih koji misle ako to žele da če to i dobiti... to je do odgoja, nažalost Undecided
Evidentirano

Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #14 na: Listopad 07, 2011, 08:37:32 »

po tome Tiger mozes banat i  golda koji se nakon prvog napada opet aktivira,a hvala bogu ima ih....i ne samo golda nego i onog ko mu prvi rese uzme......sramota sta placamo
Evidentirano

 Str: [1] 2 3 ... 6   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!