Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 01:07:36 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4] 5 6   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Bože čuvaj Hrvatsku, odoh ja u NJemačku  (Posjeta: 11792 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #45 na: Listopad 08, 2011, 11:43:33 »

ja nisam rekao da ti neznas!!ali varanje vas sve stavlja u polozaj da neznate drugacije>..proslu eru 2x bann za iste stvari,ajde pa sto to nije pametnom dosta da shvati vas stil igranja?ova era nije ni pocela kad ono bannovi...govorite sami o sebi
Evidentirano
zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #46 na: Listopad 08, 2011, 12:07:56 »

ja  vjerujem da  bi - zato hoću vidjeti bitke  svojim  očima,  jer  mi je  dosta  prodavanja  Smiley  pod  bubrege...  i  tvrdnje  da  je  dokaz krivnje  ban...  jer  ne,  nije dokaz... na  brdovitom  Balkanu kazna  nikad  nije  bila valjan  dokaz  krivice, gdje  se  problemi  rijetko rješavaju po zakonu, a  puno  češće  po  barbi, tetki i  stričevima, dakle  prestani  napadati i iznositi tvrdnje  bez  dokaza jer  nisi vidio ništa osim da  su banirani - a  što  se  prošle  ere tiče,  isto tako  nismo vidjeli  prosječne  cijene  na  tržištu tih resursa, pa  se  nismo mogli  svojim  očima  uvjeriti da li su  drva  prodavana  ispod  cijene  ili nisu ( a znam da  nisu jer  sam  tad  igrala  i znala sam  koje  su  prosječne  cijene  i  raspon  cijena u  tom razdoblju)

zmajo je  vidio bitke, pa  valjda  zna  što  govori, ti  ko i obično pričaš  napamet jer  ti je  u interesu i valjda  se  osjećaš  nadmoćno  kad  misliš da  ti samo postojanje  bana  daje  za  pravo i da  je  to krunski  dokaz ( ko zna  zašto imaš  tu  potrebu, no  to nije  moja  struka, al pravo zato jest), a  ja  vidiš,  nemam  interes jer  ne  igram   i ne  vjerujem  nikakvim  pričama pa  želim  to vidjeti svojim  očima da sama  donesem  svoj sud.
Svatko normalan (da  ne  govorim  pošten)  bi  želio to isto, a  ne  se  uhvatiti priče ne  znajući o čemu  se točno  radi  samo zato  što ima neki  stranački interes.
A  na  Imperiji  nema  razdiobe  vlasti, na  zakonodavnu, sudbenu i izvršnu, nego je  vlast  samo vlast i  radi  što hoće  te  nikome  ne  mora  polagati račune i može  im se. Srećom, to nitko ne  mora  trpiti,  može  jednostavno otići i ne  davati im  lovu  Smiley
(a  može  i nešto  drugo, znam i takve - igrati  bez para  ali zato kršiti  pravila  tako krupno da  je  to  smiješno... međutim  biti  oprezan  u   smislu  da  se  ne  stane  krivim  osobama  na  žulj - vjerujte, nema  nikakvog bana  ni  provjere, iako  nema  nikakvog  skrivanja, sve  je  vidljivo  golim  okom  iz aviona - a  pri tom ima  puno zabave  Grin )


I ono  sa  špijunima... svašta... lijepo vam je  dunkan  rekel... kaj  će  mu to  Grin Grin Grin






I
*rose* slika nekad veli 1000 rijeći... hvala
Evidentirano

zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #47 na: Listopad 08, 2011, 12:13:05 »

emili utvrda moze bez brige slikat bitke i staviti ako nije napao te duplice zar ne?ako je napdao svoje prove neradi stetu nikome,pa ccak mislim da to i nije kaznjivo ako posta.ja sam gore naveo da nemam pojma tko je napadao koga,ali ima ljudi koji su skuzili sto se desava,i ucinili su jedino sto je dobro za realm a to je prijava,dalje znamo kako je to zavrsilo
Evidentirano
zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #48 na: Listopad 08, 2011, 12:18:37 »

ako administratori dozvoljavaju ja slikam UTVRDINE bitke i sad ih stavljam... evo budimo tu i vidimo... neprigovaram nikome dečki, želim biti transparentan... nisam banan, ali mi je žao bananog čovijeka...
Evidentirano

zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #49 na: Listopad 08, 2011, 12:26:00 »

meni nemozete zamjeriti sto nevjerujem u to dok nevidim,jer sam poucen sa njihovom igrom iz prosle ere,i isti taj utvrda je bio bannan.zvuci mi nepojmljivo da bi mu priljepili bann jeto jer se nasao tamo
Evidentirano
zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #50 na: Listopad 08, 2011, 01:09:29 »

da razumijem sumljičavost, i ako čemo kao ljudi jedni druge čuti u polemici, mislim da čemo shvatiti neke situacije u nekim trenucima... ja da sam van saveza i da namam uvid isto bi kao mnogi bio sumljičav... ali ljudi stavite ruku na srce i recite mi tko je sa dokazima u rukama, tko ima uvid u bitke, IP adrese i sve???

i još jedna stavka... samo da napomenem UTVRDA je bio sankcioniran prošlu eru, jelda? dobio je ban na god. dana... početkom nove ere on i neračuna na taj acc. čak nema namjeru igrati, ali onako kroz uključivanje na chat uvidi da ima poruku, otvori ju i vidi da mu bugari pišu da je ban maknut pošto nema podudaranja računa...

znači nikog neželim kriviti, samo želim shvatiti gdje je kvaka, i čiji su to interesi? u jednom trenutku je kriv, a onda nije pa opet je... što da mu za mj dana napišu opet ispriku i kažu da nije... frende šteta je učinjena, on stagnira i više nama smisla igrati, smješno je da su bugari kao ispriku mu dali gro premiuma heh pirove li isprike...

MALI PRIJEDLOG: u v4 svijetu banani igrač je bio kažnjen na neko vrijeme što je ok, ali tog igrača nitko isto tako nije mogao napadati, možda kazna nije ispravno postavljena... znači npr tebe kazne, dok ti sastaviš žalbu protivnik te razvali, žalba se uvaži ali onda je več kasno. Ako je raćun zbog nekog razloga zaključan neka je zaključan za sve, kao i nekad što je bilo, kažnjenog igrača nisi mogao napadati, a težina kazne se određivala samim njenim vremenom....


Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #51 na: Listopad 08, 2011, 01:14:29 »

nije točno........u v4 ako si baniran isto te mogu napadati ali ako si izbaćen iz igre onda ne
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #52 na: Listopad 08, 2011, 01:16:16 »

malo si kontam i pade mi napamet nosato cudoviste il ti  nosnja iz zadnje ere v4  koji je on kralj bio kad vidim sad  igrace njegovog kalibra koje su..........   :Smiley :Smiley  on je bio king  zato su ga i bamali Grin  izgleda sta god vrijedi bude bamano  sad mi je zao sto i ja nisam bio nikad baman  
Evidentirano
zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #53 na: Listopad 08, 2011, 01:21:18 »

nije točno........u v4 ako si baniran isto te mogu napadati ali ako si izbaćen iz igre onda ne
moguče je da sam polupao lončiće Grin ...
više neznam ni gdje mi je pamet, al dobro današnja večer će popraviti i opustiti malo stvari , jelda štef  *beer*  *drunk*
Evidentirano

stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #54 na: Listopad 08, 2011, 01:30:26 »

moguče je da sam polupao lončiće Grin ...
više neznam ni gdje mi je pamet, al dobro današnja večer će popraviti i opustiti malo stvari , jelda štef  *beer*  *drunk*
http://www.youtube.com/watch?v=88bduXb7PYs    neke je kuca castila prije 2-3 dana  hhhhheeeeeeeeee   
Evidentirano
zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #55 na: Listopad 08, 2011, 01:35:50 »

http://www.youtube.com/watch?v=88bduXb7PYs    neke je kuca castila prije 2-3 dana  hhhhheeeeeeeeee   

heheheheeee  Grin  *drunk*
Evidentirano

zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #56 na: Listopad 08, 2011, 01:43:55 »

jodla ihoo javi se na pp.... Lips Sealed
Evidentirano

zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #57 na: Listopad 10, 2011, 01:06:13 »

tamo vas ljud neprate pa mozete varat,reci tako da te ljudi bolje skuze
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #58 na: Listopad 10, 2011, 07:05:55 »

zar smo mi dogovarali vase bitke?pa stalno spominjes  podmetanja.sto smo mi to podmetnuli?ako mislis na prijavu ocito je opravdana ,kad su kaznili "postene igrace"
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #59 na: Siječanj 23, 2012, 09:00:35 »

 Grin Bože čuvaj Hrvatsku, odoh ja u Bugarsku    Grin Grin  Navodno priče kruže da su otišli pod okriljem iskusnog menagera koji ima puno iskustva sa Bugarima iz prošlog r82, ali mu još javnost nije  dokučila ime  Grin Grin  Najljepše od svega je napisati Proud to be Croat   na profil a  lizati  se sa Bugarima.

      TRIO  FANTASTIKUS (_NoName,_diviana_,Fishko)
« Zadnja izmjena: Siječanj 23, 2012, 09:14:34 od ANUBIS » Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4] 5 6   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!