Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 08:58:04 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: do jaja  (Posjeta: 648 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ivandty
Lieutenant
***

Karma: +31/-39
Offline Offline

Postova: 121



Profil
« na: Listopad 07, 2011, 03:14:34 »

bla bla bla isti varaju isti pobjeđuju,bla bla bla....
znaći igra cca 50-100 judi??
ne znam kome je to u interesu,mislim da nij ni bugarima,ni husarima ni malo kome koji igramo cro2..
husare poštivam,ali postavljam sam sebi i ostalima pitanje-možemo se se zezat 8miseci,skupljat medalje,bla bla bla i opet će husari bit prv,vrlo vjerovatno,,
da se razumimo nije me briga za to ko će bit gosspodar,ali  poredci na kraju nemaju veze sa vezom.
hellsi su bili u vojnim među prvima ,a nemaju ni m od medalje,a jedni doslovno brrrr neću ni reć su dobili neke značke..
evo u ranoj fazi ukazujem da spustimo tenzije,da igramo igu,a kasnije da ne dozvolimo bilo kojem savezu da olako uzmu utjecaj,bili oni husari ili neki teći savez-triba se borit do kraja i pravi protivnik će to cijenit,a i mi ćemo znat da smo dali sve od sebe kao i pravi protivnik pa to  bio bilo tko..
dame i dječaci i starci želim sritno svima-mene su navvukli na gadnu dro,,,--svima želim fer i do kraja boorbu do jaja Smiley
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #1 na: Listopad 07, 2011, 09:44:22 »

eto plusić za pozitivu    Wink
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
igrac
Sergeant
**

Karma: +4/-32
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #2 na: Listopad 14, 2011, 09:48:33 »

Moram se nadovezati u svezi medalja, pobjednika ere i sve što je prethodno navedeno .... ukratko naravno u nekoliko Biblija heheheheh
Dakle da ne duljim previše .... Husari su pobijedili u prethodnoj eri .... iz pouzdanih izvora znam da je bilo svakojakih prijava Husara da varaju i šta sve ne, ali nije dokazano ništa ni najmanja mrlja na članovima saveza Husari. Što se tiće medalja za gospodare svijeta i ostalih medalja bilo kakvog tipa i oblika .... svatko je prema zaslugama dobio ( osvojio ) medalju .... mislim da ne moram podsječati pljuvanje i šta sve ne na račun Husara i igrača koji su u tom savezu. Sve te medalje su oni zaslužili a nitko nije kriv svima ostalima što nisu imali dovoljno snage da se suprotstave Husarima, a koliko sam čuo i vidio iz priloženog ni znanja. Husari igraju koordinirano uz vodstvo svojih časnika - svaki časnik u svojoj domeni i prema svojim zadacima.
Sve vas boli što su Husari bili pobjednici prošle ere, a ako budu i ove nema veze. To je tim ljudi koji znaju, mogu i imaju svu potrebnu logistiku. Kad ste vidjeli da će pobijediti zašto se niste borili za dvorce?
Priznajte sami sebi prvo pa onda svima ostalima koji čitaju ovaj forum ; jer niste imali znanja, snage ( najviše jer ste ratovali sa svima živima najviše bez nekog razloga) i niste se dovoljno razvili. Ono najbitnije je što si trebate svi priznati u sebi koliko je bilo i koliko još uvijek ima Husara koji igraju fer play i koji su stekli određeni ugled među igračima?. I za kraj samo .... složna braća kuću grade, a nesložna ruše ... dakle dokle god se budete međusobno rokali, a ne praštali si međusobno određene glupe napade Husari će biti pobjednici ne samo ove ere već i svih narednih era iz prostog Vama svima dosadnog i glupog razloga , a to je : složni su, imaju jako dobru koordinaciju, pomažu si međusobno itd ; dok vi svi ostali pretežno mislite samo na svoju guzicu.
TO JE ISTINA KOJA NAJVIŠE BOLI, ali suočiti se s istinom i krenuti dalje bez ponavljanja istih grešaka eeeee to je ono najteže. Svatko vidi trn u tuđem oku, dok ne vidi kolac u svom oku. Zato Vas molim nemojte pljuvati po drugima bez obzira tko to bio i o kome se radilo bez dokaza i argumenata. Husari su na kraju ere imali najviše bodova u svakom pogledu i zasluženo su proglašeni gospodari svijeta.  Angry
« Zadnja izmjena: Listopad 14, 2011, 09:51:43 od igrac » Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!