Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 01:07:20 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: server i gubljenje vojske  (Posjeta: 1428 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
jurkoo
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 3


Profil Email
« na: Studeni 30, 2013, 04:34:37 »

pozdrav, evo  ovako - izgubio sam vojsku kad je puko server , uglavnom bio sam budan cijelu noc i pokusavo uc u igru , kad sam uso igrac teran je izvrsio 2 napada na mene , napad traje 20 minuta u jednom smjeru znaci 2 napada su 80 minuta , de mi objasni kako je moguce da neko moze igrat i slat napade a ja nemogu uc na igru - moja vojska je na polju - i nemogu uc u igru - naravno nije iso na utvrdu jer bi izgubio , slao je na polju bitku , imo je mogucnost s vasim dijamanticima se pojacat - i nakonn svega sta sam izgubio zivce - vi meni dajete 300 dijamanta - cek ko je tu glup a ko pametan - na 37 dana igre sta bi ja trebo s tim dijamantima  ?vratit 180 k vojske  a populaciju ce mi dat ko . djeda mraz ? hepines cu s dijamantima vratit ? ekonomiju ?, porez ?a da negovorim da smo obajvili rat savezu nemarenko - koji je otiso u vjetar radi  vasih gresaka i umjestzo da se pojacam u ratu - nerma rata , nema niceg i jos me iz drugog saveza ubije lik koji moze na igru a mi nemozemo uc , ako ja ocu dijamante ja cu ih kupit !!!!!!!!!!!!!!!!!!! netreba meni vasih 300 dijamanta , to sto ste pretvorili igru u dijamantnu s pol igraca koji neznaju ni 40% posto igre vec nadoknaduju rokanjem dija me nazanima , de ti meni vrati vojsku u vojnika , ne nemozete - al nekima mozete duplo pojacat vojsku - mogu ti navest primjer ako os , da cu ti j bit u bici dana i da ce mene nbeki soljo nabit radi vasih gresaka nebu islo , 37 dana 20 svijeta 6 medalja - ja prestajem igrat ako mi nevratite vojsku . na odmoru sam jurkoo1 - vr5ati mi vojsku , makni bitku  jert nije bila po proceduri - makni vojne i cast teranu - ako ja nemogu mobilizirat dodatnu vojsku i stavit iz utvrde na polje , nit uc u igru onda nemoj ni prikazivat tu bitku - jer nije ok , uzmi si natrag te dije vase - nezanima me to - budem si ja kupio ako ocu - i usotalom ajmo zbrojit zajevbe - to malo vise vrijedi nego 300 vasih dija
Evidentirano
HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #1 na: Studeni 30, 2013, 06:36:04 »

pozdrav, evo  ovako - izgubio sam vojsku kad je puko server , uglavnom bio sam budan cijelu noc i pokusavo uc u igru , kad sam uso igrac teran je izvrsio 2 napada na mene , napad traje 20 minuta u jednom smjeru znaci 2 napada su 80 minuta , de mi objasni kako je moguce da neko moze igrat i slat napade a ja nemogu uc na igru - moja vojska je na polju - i nemogu uc u igru - naravno nije iso na utvrdu jer bi izgubio , slao je na polju bitku , imo je mogucnost s vasim dijamanticima se pojacat - i nakonn svega sta sam izgubio zivce - vi meni dajete 300 dijamanta - cek ko je tu glup a ko pametan - na 37 dana igre sta bi ja trebo s tim dijamantima  ?vratit 180 k vojske  a populaciju ce mi dat ko . djeda mraz ? hepines cu s dijamantima vratit ? ekonomiju ?, porez ?a da negovorim da smo obajvili rat savezu nemarenko - koji je otiso u vjetar radi  vasih gresaka i umjestzo da se pojacam u ratu - nerma rata , nema niceg i jos me iz drugog saveza ubije lik koji moze na igru a mi nemozemo uc , ako ja ocu dijamante ja cu ih kupit !!!!!!!!!!!!!!!!!!! netreba meni vasih 300 dijamanta , to sto ste pretvorili igru u dijamantnu s pol igraca koji neznaju ni 40% posto igre vec nadoknaduju rokanjem dija me nazanima , de ti meni vrati vojsku u vojnika , ne nemozete - al nekima mozete duplo pojacat vojsku - mogu ti navest primjer ako os , da cu ti j bit u bici dana i da ce mene nbeki soljo nabit radi vasih gresaka nebu islo , 37 dana 20 svijeta 6 medalja - ja prestajem igrat ako mi nevratite vojsku . na odmoru sam jurkoo1 - vr5ati mi vojsku , makni bitku  jert nije bila po proceduri - makni vojne i cast teranu - ako ja nemogu mobilizirat dodatnu vojsku i stavit iz utvrde na polje , nit uc u igru onda nemoj ni prikazivat tu bitku - jer nije ok , uzmi si natrag te dije vase - nezanima me to - budem si ja kupio ako ocu - i usotalom ajmo zbrojit zajevbe - to malo vise vrijedi nego 300 vasih dija
Tako je! Vratite momku vojsku,seljake i rese!!!  Lips Sealed  vas dije!
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #2 na: Prosinac 01, 2013, 01:42:43 »

Tako je! Vratite momku vojsku,seljake i rese!!!  Lips Sealed  vas dije!
dobar ti je ovaj prvi link potpisa... vidim puno poznatih imena u knjizi ali ne i sebe , možda sam preskočio , aj provjeri pa mi javi Smiley ( Igor245 , Igor_... , Solar_flare )
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!