Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 07:08:57 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 6   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Namještene bitke  (Posjeta: 7710 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« na: Listopad 05, 2011, 10:39:19 »

Stara ekipa opet vara... neću ovdje imena pisat sad, prijave su danas išle Tigeru, al većina ekipe je izgubila povjerenje u njega. Sutra idu bugarima ak nebu reakcije. Varali su cijelu prošlu eru i bili kažnjeni, barem neki. Sad varaju na načine zbog kojih ih nisu kažnjavali. Namještene bitke. Teško do nikak za provjerit ak nema prijave. Jedan igrač namjesti sve resurse u sporednu provu i drugi ih pokupi. Evo ja sam tog igrača u noći napao, ništa pokupio, a sad po danu eto je pomaknuo sve rese u sporedenu provu s fortom 1, i onda je dobio obrambeni porez i ti resi su nestali... ima jedan savez koji je kapitalac po broju obrambenih poraza, i kad oni dobe obrambeni poraz, obično strada fort u sporednoj provi, a naravno ima i jedan savez kojima se taman za toliko dignu vojni bodovi. Pola ekipe nam je za da prestanemo imperiju financirat ak se ovo ne riješi, a ima i podosta prijedloga da se odustane od igre masovno zbog seljobera koji ne znaju igrat na drugi način nego varanjem, ima čak i prijedloga da mi počnemo varati pa nek nas onda sve banaju Wink Meni svejedno i ravno sve jer sam ovdje samo za ekipu da ostanem u kontaktu s njima dok opet nem imal vremena za aktivnije igrat, al me naravno zasmeta kad takvo nezadovoljstvo vidim. Držim se pravila foruma i nikoga imenom ne optužujem, al evo ak neće bit reakcije na prijave onda su očito oni u pravu kaj vele da smo budale kaj ovo uopće igramo, ja ću onda za koji dan te dokaze ovdje ubacit na forum ak nadležni ništ ne poduzmu, pa nek ekipa sama zaključi jel se bitke namiještaju ili ne.
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #1 na: Listopad 05, 2011, 10:53:35 »

kaj nisi to mogao prije napisat, nego sad kad sam već dao 80 sjajnih za lijekarski??

ne zanima me ko vara, svaka vam čast ako varate i nebudete ulovljeni....
i tebi dunkane, kad ti se da toliko motriti i paziti na neke detalje.....
ja ovo više ne planiram igrat za ozbiljno.... sretno vam svima u svemu šta radili.... jedini krivac ovdje je vodstvo igre, ne igrači....
živi, veseli i zdravi bili.....
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #2 na: Listopad 05, 2011, 10:53:46 »

Držim se pravila foruma i nikoga imenom ne optužujem, al evo ak neće bit reakcije na prijave onda su očito oni u pravu kaj vele da smo budale kaj ovo uopće igramo, ja ću onda za koji dan te dokaze ovdje ubacit na forum ak nadležni ništ ne poduzmu, pa nek ekipa sama zaključi jel se bitke namiještaju ili ne.
ako ne objavite ovdje dokaze odmah optužit ćemo vas zbog zataškavanja informacija i kao sudionikom u varanju i slijedi "ban" svima  Grin
Evidentirano

obad
Private
*

Karma: +4/-4
Offline Offline

Postova: 13


Profil
« Odgovor #3 na: Listopad 05, 2011, 11:00:28 »

kako pojedince nije sram....a svi su popisani sa dokazima i ako stvarno ne dobiju izgon iz ove igre mislim da ce vecina husara prestati igrati,nadam se i ostali posten narod pa valjda netko tamo u bugarskoj se bude pitao sta je ovo sa cro2 svijetom.......krajnje je vrijeme da TIGER i ekipa odrade ono za sta su placeni
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #4 na: Listopad 05, 2011, 11:02:58 »

i tebi dunkane, kad ti se da toliko motriti i paziti na neke detalje.....
ja ovo više ne planiram igrat za ozbiljno.... sretno vam svima u svemu šta radili.... jedini krivac ovdje je vodstvo igre, ne igrači....
živi, veseli i zdravi bili.....

Nisam pratio, al ekipa je... i razočarani su kaj isti ljudi opet sve po starom rade...
A gazdi je cilj zarada, i to se podrazumijeva, briga ga za sve ostalo. "Vodstvo igre" tj. taj gazda je kriv eventualno za propuste u igri da se brže ne ispravljaju i da pravila nisu jasno definirana. Al krivi su i igrači, koji krše ona koja jasno jesu definirana, ko za primjer ovaj na koji se odnosi tema... namještene bitke između 2 igrača.
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #5 na: Listopad 05, 2011, 11:06:42 »

ako ne objavite ovdje dokaze odmah optužit ćemo vas zbog zataškavanja informacija i kao sudionikom u varanju i slijedi "ban" svima  Grin

Nek ih onda Tiger ovde objavi, svi su mu predati Wink Jel i on po tome ak ih ovdje odmah ne objavi sudionik zbog zataškavanja? Grin
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #6 na: Listopad 05, 2011, 11:19:05 »

tko o cemu  Smiley o postenju Grin Grin Grin  ja nevaram al zato mogu da  Smiley Tongue Tongue
« Zadnja izmjena: Listopad 06, 2011, 05:19:04 od Proxy » Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #7 na: Listopad 05, 2011, 11:21:04 »

Nek ih onda Tiger ovde objavi, svi su mu predati Wink Jel i on po tome ak ih ovdje odmah ne objavi sudionik zbog zataškavanja? Grin
to nisam ja rekao  Lips Sealed
Evidentirano

memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #8 na: Listopad 05, 2011, 11:29:21 »

ajde dunkane zaigraj malo da vidimo od cega si,...prihvati izazov,...ucini eru interesantnom,...jauces o nekim prevarama nakon 4 dana ere,..STA TECE U TVOJIM VENAMA....voda???
Evidentirano

jodla ihoo
Sergeant
**

Karma: +8/-29
Offline Offline

Postova: 64


Profil Email
« Odgovor #9 na: Listopad 05, 2011, 11:37:45 »

Vidi vidi tko se javlja o postenju covjek koji je umalo eru zavrsio sa 2x prednosti.....i ja iskreno ne kuzim u cemu je problem mozda u tome jer ljudi konstantno napadaju,spijuniraju,traze   budimo realni ovo je pocetak ere i nema velikog odskoka u  poenima a ima mnogo losih i mnogo igraca s malo vremena koji nestignu paziti na rese.....trenutno se igra svodi na tko prvi njemu resi
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #10 na: Listopad 05, 2011, 11:39:01 »

ajde dunkane zaigraj malo da vidimo od cega si,...prihvati izazov,...ucini eru interesantnom,...jauces o nekim prevarama nakon 4 dana ere,..STA TECE U TVOJIM VENAMA....voda???

Voda s mjehurićima pomiješana sa sokom od grožda... malo prevrelim Grin A ponekad i radler... Era će bit interesantna sa ili bez mene Wink Naravno ak jedna strana ne odustane u početku ili tijekom ere. A što ti nisi prihvatio izazov prošlu eru i učinio je zanimljivijom Grin
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #11 na: Listopad 05, 2011, 11:43:54 »

Vidi vidi tko se javlja o postenju covjek koji je umalo eru zavrsio sa 2x prednosti.....i ja iskreno ne kuzim u cemu je problem mozda u tome jer ljudi konstantno napadaju,spijuniraju,traze   budimo realni ovo je pocetak ere i nema velikog odskoka u  poenima a ima mnogo losih i mnogo igraca s malo vremena koji nestignu paziti na rese.....trenutno se igra svodi na tko prvi njemu resi

A koji si ono ti?
A koji god da jesi zamoli Tigera da ti pošalje slike sa skoro 200k resa u sporednoj provi premještene par minuta prije obrambenog poraza dotičnog lika pa ti dalje trubi kak lik nije mogao paziti na rese Grin
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #12 na: Listopad 05, 2011, 11:50:02 »

Cestitke dunkanu na dobrom opazanju.....Zasto bi neki igraci immali prednost nad ostalima, a nisu nista bolji od njih...zasto bi neko kupovao dijamante i trosio novce da ga neki pametnjakovic koji nezna posteno pa ga pomocu prljavih trikova razbije...neka se to rijesi da mozemo posteno i fer odigrat eru Smiley
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #13 na: Listopad 05, 2011, 11:55:18 »

Voda s mjehurićima pomiješana sa sokom od grožda... malo prevrelim Grin A ponekad i radler... Era će bit interesantna sa ili bez mene Wink Naravno ak jedna strana ne odustane u početku ili tijekom ere. A što ti nisi prihvatio izazov prošlu eru i učinio je zanimljivijom Grin
a ti si vjerovatno RED BULL johnny walker kombinacija  Grin,...daj napravi nesto zbog cega cete i neprijatelj respectovati,...ruzno je vidjeti da SE TI ZALIS nakon 4-5 dana pocetka ere...kao kakva curica si a ne kao lik koji je proslu eru zavrsio kao TOP TOP igrac,....smijesno....od tebe!
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #14 na: Listopad 05, 2011, 11:55:38 »

 Cheesy Kaj vi kupujete dijamante u cro2? O bože, NO COMMENT.
Evidentirano

 Str: [1] 2 3 ... 6   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!