Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 09:33:32 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Namještene bitke  (Posjeta: 7738 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ramzesIII
Private
*

Karma: +31/-16
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #60 na: Listopad 06, 2011, 04:14:50 »

molio bi admine da stave te linkove namještenih bitaka da mi ostali znamo prepoznati takve igrače i takve bitke...unaprjed se zahvaljujem..
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #61 na: Listopad 06, 2011, 04:44:30 »

KoH imate špijuna od Husara u savezu nisu oni mogli samo tako lako doznati za to i nabavit dokaze ... meni žao što i ja ne sudjelujem u ovom dvoboju pa mogu bar na forumu Smiley
lool..gelerom u glavu...svaka cast majstore
Evidentirano
don laky
Private
*

Karma: +8/-7
Offline Offline

Postova: 8



Profil
« Odgovor #62 na: Listopad 06, 2011, 05:59:09 »

Bilo kakve dogovorene bitke su zabranjene. tj. bilo što što dovodi do prednosti u igri na nepošten način. Mene jučer nije uopće bilo tu do kasno navečer, tako da je sve rješavano danas. Za mene je ta tema zatvorena. Igrači koji su kršili pravilo su kažnjeni, mogu dobiti pojašnjenje u privatnoj poruci ako ih zanima, makar mislim da znaju i sami što su radili.



Sta vise reci na to? Evo sada odmah vidimo silno neznanje nas nekih.   Cheesy
Pa i svi ti tako prosvjetljeni igraci,  Tongue koji su ovdje opet stali na stranu ovih "poštenjacina", sada se mogu dobro procijeniti kakvi su.  *WALL*  *suicide*
Evidentirano
bubamara4
Private
*

Karma: +8/-23
Offline Offline

Postova: 26


Profil
« Odgovor #63 na: Listopad 06, 2011, 07:37:50 »

A Slatkice koga ces ti napasti nego baniranog igraca tako si radila i proslu eru samo napadala banirane i jednom samo frankrstu na pocetku ehheh, još si uzela nomada??  Ajme svasta su ljudi u stanju napravati za svetu ljubav zvana "Dunkan1973"   *crazy*  Grin   ajde imam pametnijeg posla na svjetskom malo da vidim sta se desava jel su bogovi samilosni opet i usliše mi zelje..
                                                                                                                                                                                                                        Koliko se ja sječam rušila je ona i kolonije najviše tvoje ali pale su i od zanaiva i još nekih Smiley)) a i fortovi doma su ti znali past ,sad kad je nomad možda te i porobi Smiley))
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #64 na: Listopad 06, 2011, 07:39:22 »

da pala je 1 kolonija svila od nje na pocetki ehhe auu za cijelu eru jako puno?Huh? ukupno 169 bitaka mislim od cega je bilo 130 na gold ehheeh ostalo brljavljenje (napadi na banirane), nerone ili kako vec oces, u globalu za cijelu eru  Smiley...............
« Zadnja izmjena: Listopad 06, 2011, 08:35:54 od Proxy » Evidentirano
bubamara4
Private
*

Karma: +8/-23
Offline Offline

Postova: 26


Profil
« Odgovor #65 na: Listopad 06, 2011, 07:45:00 »

da pala je 1 kolonija svila od nje na pocetki ehhe auu za cijelu eru jako puno?Huh? ukupno 169 bitaka mislim od cega je bilo 130 na gold ehheeh ostalo brljavljenje (napadi na banirane), nerone ili kako vec oces, u globalu za cijelu eru deep shit...............
                                                                                      Pale su ti tri kolonije sigurno od Smucike Cool za 4 nisam siguran rušila ti je i fortove doma u početku da te se bolje porobi kolko se sječam   Tongue
Evidentirano
bubamara4
Private
*

Karma: +8/-23
Offline Offline

Postova: 26


Profil
« Odgovor #66 na: Listopad 06, 2011, 07:54:02 »

da pala je 1 kolonija svila od nje na pocetki ehhe auu za cijelu eru jako puno?Huh? ukupno 169 bitaka mislim od cega je bilo 130 na gold ehheeh ostalo brljavljenje (napadi na banirane), nerone ili kako vec oces, u globalu za cijelu eru deep shit...............
Da nadodam Smucika ti nikad nije slala na goldove ostale bitke su ti iz rata protiv lexa i protiva vas ,znaš ono kad si stalno skako malo van iz saveza pa unutra pa na odmor da se ret čim prije izgubi jer niste mogli podnijeti pritisak nakon dan ste svi ovakvi  *black_eye*   *freak*  bili Cool
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #67 na: Listopad 06, 2011, 08:03:41 »

Ajme ti si njen odvjetnik hahahah, niej u krivu si totalno ,nije mi rusla ni dvije kolonije jednu je sllala cijelu vosjku za 1 fort ,pa je povukla jel sam joj spijune uhvatio,onda je kasniej srusila tu koloniju na 2 je krenula ali nije ju srusila, porob hahaham , popa neka je robila to je normalno  ali kad dmo kolonija hahaha osobno sam 30 tak klonija sruusio husarima heheh ali dalje necu vise sta i kako, oni koju su bili samnom znali su koliko jesam a ti si farmao na 30o udaljenosti, sada s eigraj sam u cro2 hahahaha, napokon odlazim da ne gledam egoisticne Husare. Pozdrav... Da i na kraju sam joj i vojsku razbio totalno ..pozdrav..
Evidentirano
bubamara4
Private
*

Karma: +8/-23
Offline Offline

Postova: 26


Profil
« Odgovor #68 na: Listopad 06, 2011, 08:14:51 »

Ajme ti si njen odvjetnik hahahah, niej u krivu si totalno ,nije mi rusla ni dvije kolonije jednu je sllala cijelu vosjku za 1 fort ,pa je povukla jel sam joj spijune uhvatio,onda je kasniej srusila tu koloniju na 2 je krenula ali nije ju srusila, porob hahaham , popa neka je robila to je normalno  ali kad dmo kolonija hahaha osobno sam 30 tak klonija sruusio husarima heheh ali dalje necu vise sta i kako, oni koju su bili samnom znali su koliko jesam a ti si farmao na 30o udaljenosti, sada s eigraj sam u cro2 hahahaha, napokon odlazim da ne gledam egoisticne Husare. Pozdrav... Da i na kraju sam joj i vojsku razbio totalno ..pozdrav..
Srušila ti je 3 kolonije jer sam ja ispračivo te napade a ne 1 to je sigurno 100 posto ,a drugo smucika je imala svatove 13 .8 i tjedan dana prije toga je dala profil tako da njoj vojsku srušio nisi nikad ,srušila ti je točno svilu ,dragulje i žito  a kaj se tiče tvog povlačenja ,pa ti se povlačiš sa scene ko mate mišo kovač ,stalno odlaziš al nikako da odeš ,uzmi tu jaketu i gače i idi se baci pod podravku ide ti linija 15 do 9 jer si naporan stim povlačenjem više
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #69 na: Listopad 06, 2011, 08:15:59 »

sa kojim accountom si rusao rohanom ili anubis lol?nije da sumnjam u tvoje postenje ali eto pitam lol..neke stvari se nikada nemjenjaju tako ni tvoje i postenje tvoje ekipe,sto govore ovi bannovi
Evidentirano
obad
Private
*

Karma: +4/-4
Offline Offline

Postova: 13


Profil
« Odgovor #70 na: Listopad 06, 2011, 08:17:07 »

pa povlaci se jer vec u pocetku ne mogu varati Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #71 na: Listopad 06, 2011, 08:20:20 »

O varanju necu s atobom ako si vidio u kvalifikacijama kako sam odigrao i drzim tempo isti, netrebaju mi pomoci sastrane hehehe, necu s eprepirati s avama odlazim ja i nadam se svi koji su uvidjeli vasu taktiku prvih 20 na prvih 20 mjesta u startu, prezeszestoko jako i posteno naravno.. ajde zakljucajte temu  da vas nikada ne sretnem...Naravno da si ti slao sa njenofg acc napade na koloniju jel ona ne slaje takve napade i to smo skuzili nerone ali eto i zo smo prijavili pa si cist bio .. samo tako majstore ..
Evidentirano
obad
Private
*

Karma: +4/-4
Offline Offline

Postova: 13


Profil
« Odgovor #72 na: Listopad 06, 2011, 08:25:39 »

kad tada ces uvidjeti da husari ne varaju...naucili ljudi igrati a tebe boli sto ni nakon toliko godina nisi naucio igrati i razvijati se jer preocito je da umjesto sto dumao kako varati bolje da si dosao do efektivnog sistema razrade...

posto ides onda evo jedna poruka za kraj

imas dvije vrste ljudi....jedni znaju igrati imperiju a jedni vole......svega mi na svijetu tebi nitko NE MOZE ODUZETI LJUBAV PREMA IMPERIJI..... ;D
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #73 na: Listopad 06, 2011, 08:27:13 »

kad tada ces uvidjeti da husari ne varaju...naucili ljudi igrati a tebe boli sto ni nakon toliko godina nisi naucio igrati i razvijati se jer preocito je da umjesto sto dumao kako varati bolje da si dosao do efektivnog sistema razrade...

posto ides onda evo jedna poruka za kraj

imas dvije vrste ljudi....jedni znaju igrati imperiju a jedni vole......svega mi na svijetu tebi nitko NE MOZE ODUZETI LJUBAV PREMA IMPERIJI..... ;D

Svaka cast da neznam igrati i moze tema pod lock....... sada
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #74 na: Listopad 06, 2011, 08:29:47 »

Evo, da mi više Anubis ne može reći da ne ispunjavam i njemu želje. Smiley Wink
Tema lock.
Evidentirano

 Str: 1 ... 3 4 [5] 6   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!