Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 07:11:51 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5 6   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Namještene bitke  (Posjeta: 7736 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #30 na: Listopad 06, 2011, 10:27:12 »

Ne znam i ne razumijem ako se dotična uvrijedila ili provociram ja sa svojom porukom? JA SE ISPRIČAVAM. samo želim znati,pošto dokazi jasno kazuju što se radi od početka, dal se to smije raditi??? jer se ovdje neki koji to rade prave mutavi kao i prošle ere,pa ako se smije da to radim i ja,ako ne bok,bok

Tebi sam,draga ,već rekla da se svijet vrti oko SUNCA...........  dakle da nacrtam...moj post NIJE nadovezak na TVOJ post...ja samo ubijam dosadu  Undecided
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
obad
Private
*

Karma: +4/-4
Offline Offline

Postova: 13


Profil
« Odgovor #31 na: Listopad 06, 2011, 10:30:12 »

pa sta se opterecujete time...dokaza ima  i poslani su na uvid....pa moras biti glup da ne znas iskoristiti spijune postaviti ih u sporedne prove od doticnih i vidjeti kako prebace skoro 200k resursa u tu provinciju i puste da ga ovi opljackaju....koliko vremena treba da se nakupi 200k resursa u ovoj fazi igre?? vjerovatno ne da bi goldic postao nego bi se ugasio ;D ;D ;D

a sada je na tigeru samo da to pogleda i proslijedi dalje ako on nije u mogucnosti sam banati...a vi samo trazite nacine kako biti bolji i to na neposten nacin

samo je spora reakcija nadleznih ali nadam se dostizna.....cekamo TIGERE tvoje reakcije cim prije [:-} [:-}
Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #32 na: Listopad 06, 2011, 10:33:01 »

hm,ne bih rekla jer se obicno skoro uvijek ides nadovezivat na mene,i to s takvim tonom, koji uopce se ne skuzi da su provokacije,ali da temu s tobom ne produbljujem,bok.



znaci oke je da mi prebace sve rese u sporednu provu i da ja to pokupim? dajte vise recite jel to dozvoljeno,vidim da to radite,da i ja pocnem cim prije,dapace ako se smije dam ja i za 10h proizvodnje pa da vise dobijem.
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #33 na: Listopad 06, 2011, 10:39:28 »

hm,ne bih rekla jer se obicno skoro uvijek ides nadovezivat na mene,i to s takvim tonom, koji uopce se ne skuzi da su provokacije,ali da temu s tobom ne produbljujem,bok.

...oko SUNCA zlato......SUUUUUUUUUUNCAAAAAA.......    Grin
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #34 na: Listopad 06, 2011, 10:53:50 »

hm,ne bih rekla jer se obicno skoro uvijek ides nadovezivat na mene,i to s takvim tonom, koji uopce se ne skuzi da su provokacije,ali da temu s tobom ne produbljujem,bok.

...oko SUNCA zlato......SUUUUUUUUUUNCAAAAAA.......    Grin

DA PONOVIM ''MICICA'' BOOOOOOOK.
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #35 na: Listopad 06, 2011, 12:20:01 »

ja prosto nevjerujem..da ste tako nisko pali da idete opet varat,stvarno nevjerovatno
toliko se razbacujete znanjem,i sojim kvalitetama,a nemozete bez ovakvih gluuposti,svaka vam cast
Evidentirano
obad
Private
*

Karma: +4/-4
Offline Offline

Postova: 13


Profil
« Odgovor #36 na: Listopad 06, 2011, 12:30:28 »

eto bancica pa sada neka ljudi prosude...

sramite se i nemojte ni igrati vise jer jadno od pojedinaca
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #37 na: Listopad 06, 2011, 12:38:01 »

ha ha ko bi reko
« Zadnja izmjena: Listopad 06, 2011, 12:47:34 od Igor245 » Evidentirano

zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #38 na: Listopad 06, 2011, 12:39:22 »

ha ha ko bi reko  Grin
stvarno cudno!!OH SRY ISPRAVAK BILO BI CUDNO DA JE BANNA NETKO DRUGI,ALI OVAKO NIJE,VEC SMO NAVIKLI..
tiger zasto nemaju life time bann?
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #39 na: Listopad 06, 2011, 12:39:30 »

Pravda je nekad spora, ali evo ovaj put je bila brza. Čestitke adminima na obavljenom poslu, na fernesu i korektnosti da se varanje suzbije u početku. Najbolje od svega je da sad na početku ere već imaju upozorenje ovi koji su varali, pa nek si dobro razmisle jel će opet. Šteta bi bilo jer nisu loši igrači i daleko mogu i bez varanja... pa sad... nek sami odluče kako će dalje... ovo što su varanjem dobili sad će izgubiti, a i malo više od toga, za kaznu Wink
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #40 na: Listopad 06, 2011, 12:44:44 »

Bilo kakve dogovorene bitke su zabranjene. tj. bilo što što dovodi do prednosti u igri na nepošten način. Mene jučer nije uopće bilo tu do kasno navečer, tako da je sve rješavano danas. Za mene je ta tema zatvorena. Igrači koji su kršili pravilo su kažnjeni, mogu dobiti pojašnjenje u privatnoj poruci ako ih zanima, makar mislim da znaju i sami što su radili.

Evidentirano

zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #41 na: Listopad 06, 2011, 12:48:05 »

ma nisu nista,to su sigurni trebali dunkana naast pa su bannani lol Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #42 na: Listopad 06, 2011, 12:50:33 »

Zaključak : Husari brane naslov i opet  :hooray:
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #43 na: Listopad 06, 2011, 01:23:07 »

Vidim ja trakavica cro2 se nastavlja, u nekom postovima citam i vidim "sve svete" u doticnom savezu, neki bivaju pogodjoni i imaju skokove ogromnne sa bodovima,skoro pa za nevjerovati, jedan clan napise treba zdrava konkurencija, slazem se Husara ima u top20  trenutno 10 zar je zdrava igra da svi budu u top 10 jel oni su sveti i smao oni znaju igrati,oni ce uvijek ma ko im se priblizi biti banani, tako da utrka je rijesena prije nego je pocela. Neide mi u glavu koliki ego pojedinaca je drzak da ide toliko nisko i drzi se kao Bog nad svima, on i sam zna sta radi da nemoze igrati ako na pocetku nebude bar njih 8 u prvih top10 da do kraja ere moze nesmetano rasti, Galkasijo ti ovdje ubacujes nepotrebne postove i provociraš, zar ne vidite da je 10 Husara u top20?? zar je ostalih par stotina debila koji neznaju igrati kao vi?? Dunkane svaka ti čast na domisljastosti a još više onima ciju podrsku imas, igrač KRATKI  je najveci varalica u realmu ,bio je banan vec jednom i sada je odjednom postao svet??? 
Evidentirano
obad
Private
*

Karma: +4/-4
Offline Offline

Postova: 13


Profil
« Odgovor #44 na: Listopad 06, 2011, 01:32:43 »

ocito da znaju igrati...svaki acc je provjeren vise puta i za razliku od tebe i slicnima nikad nista nadjeno nije----jer nema sta biti nadjeno...

i sramota te treba biti anubise sto uopce imas obraza se javiti ...umjesto da osudis varanje..o da kako da osudis kad i ti varas....i mislim i na ovom svijetu da varas pa molim tigera da provjeri sa cijh se acc spajalo kao siter ili isti ip ili nesto jer sam uvjeren da si ti ulazio na te acc i postavljao resurse

zato ,posto znam da nemas niti malo obraza lijepo te molim da prestanes na ovim mjestima pisati po mogucnosti i igrati jer si los primjer mladjoj populaciji *hmm* *hmm*
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5 6   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!