Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 09:36:09 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 6   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Namještene bitke  (Posjeta: 7715 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #15 na: Listopad 06, 2011, 12:12:03 »

bilo bi najs da se to riješi odmah na početku,pa da se vidi zdrava konkurencija,i da se zna konačno što se smije,a što ne smije raditi.tak da ne bude banova na pola ere,pa da se banaju i oni koji to nisu zaslužili,ili pak da se tvrdi to nigdje ne piše da se ne smije,ili nama nitko nije rekao. Ako su u pitanju namještene bitke,i ako je to kažnjivo,pa zar ne smatrate svi vi zajedno tu da je to pljuvanje u lice igračima koji pošteno igraju,uplaćuju dijamante,i trude se? ima ljudi kojima je ova igrica zanimljiva još uvijek,ali ako se ponove '' Lips Sealed'' iz prosle ere ne bude još dugo. Riješite to odmah sada,bolje i za vas i nas,i sve skupa koji visimo ovdje.
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #16 na: Listopad 06, 2011, 01:47:43 »

juuuuuuuuuuuhuuuuuuuu......počeeeeeelooooooooooooo jeeeeeeeee....    *YAHOO*
moram priznati da ste mi falili  Kiss
hmmm...netko nedostaje...   Huh?
ZOOOOKYYYY...tako jeeeeeee..   Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #17 na: Listopad 06, 2011, 01:54:25 »

mogu li ga ja zamjenit dok ne dođe???' Lips Sealed
Evidentirano
don laky
Private
*

Karma: +8/-7
Offline Offline

Postova: 8



Profil
« Odgovor #18 na: Listopad 06, 2011, 04:07:50 »

Stara ekipa opet vara... neću ovdje imena pisat sad, prijave su danas išle Tigeru, al većina ekipe je izgubila povjerenje u njega. Sutra idu bugarima ak nebu reakcije. Varali su cijelu prošlu eru i bili kažnjeni, barem neki. Sad varaju na načine zbog kojih ih nisu kažnjavali. Namještene bitke. Teško do nikak za provjerit ak nema prijave. Jedan igrač namjesti sve resurse u sporednu provu i drugi ih pokupi. Evo ja sam tog igrača u noći napao, ništa pokupio, a sad po danu eto je pomaknuo sve rese u sporedenu provu s fortom 1, i onda je dobio obrambeni porez i ti resi su nestali... ima jedan savez koji je kapitalac po broju obrambenih poraza, i kad oni dobe obrambeni poraz, obično strada fort u sporednoj provi, a naravno ima i jedan savez kojima se taman za toliko dignu vojni bodovi.

U potpunosti se slazem sa sa Dunkanovom izjavom. Svatko moze pogledati na profilima (necu spominjati imena) kako imaju nenormalno puno dobivenih bitaka a skoro da nisu vojnika izgubili.Nemora se ni napomenuti kako su naglo poceli rasti bodovno i sada su naravno među prvima. Dva igraca momentalno po tome jako iskacu. Evo samo za primjer statistike jednog od njih. Pa neka iskusniji igraci zakljuce i sami dali to moguce!??

Pozicija   Vojnik
Obrambene pobjede   0
Obrambeni porazi   0
Napadačke pobjede   36
Napadački porazi   0
Ubijeno protivničkih vojnika   3 299
Izgubljeno vojnika   11

KOd napadanja vlastitih prova je moguce imati jako male gubitke ali ne na taj omjer napadackih pobjeda. A da ne spominjem da kod napada na tuđa carstva skoro nikad necete proci bez barem manjeg gubitka vlastite vojske.

Cudom kako u samom vrhu ljestvice jedino igraci iz tog saveza imaju takve statistike. Znaci li to da su samo oni tako sposobni i dobri a da ostatak koji se isto nalazi pri vrhu ipak nezna tako dobro igrati?  ;D

Evidentirano
Moki73
Gost
« Odgovor #19 na: Listopad 06, 2011, 07:50:03 »

Evo javljaju se pošteni o nameštenim bitkama koji su prošlu eru to isto radili, a verovatno rade i ovu.Pouzdano znam da su pojedine igrače ucenjivali i tražili da im ostave određeni broj resursa u sporednoj provinciji da ih oni sa lakoćom uzmu, a da za uzvrat neće im ići na vojsku.Nek me neko uveri da to nisu nameštene bitke.
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #20 na: Listopad 06, 2011, 08:21:57 »

Pozicija   Vojnik
Obrambene pobjede   0
Obrambeni porazi   0
Napadačke pobjede   36
Napadački porazi   0
Ubijeno protivničkih vojnika   3 299
Izgubljeno vojnika   11
ovo  nekima nije jasno  ja  cu da ih malo prosvijetlim   vrlo jednostavno  to mozes  napravit  cak mislim i da manje izgubis vojnika  sad sto su neki umno ograniceni pa nemogu dokuciti kako    Huh? Huh?  tu nema pomoci  uzivajte u svojoj nesvjesti i ona ima mnogo prednosti    svasta vidis nista nerazumijes Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #21 na: Listopad 06, 2011, 08:43:16 »

Pozicija   Vojnik
Obrambene pobjede   0
Obrambeni porazi   0
Napadačke pobjede   36
Napadački porazi   0
Ubijeno protivničkih vojnika   3 299
Izgubljeno vojnika   11
ovo  nekima nije jasno  ja  cu da ih malo prosvijetlim   vrlo jednostavno  to mozes  napravit  cak mislim i da manje izgubis vojnika  sad sto su neki umno ograniceni pa nemogu dokuciti kako    Huh? Huh?  tu nema pomoci  uzivajte u svojoj nesvjesti i ona ima mnogo prednosti    svasta vidis nista nerazumijes Grin
ovo jest moguće ali ne u ovako ranoj fazi igre , jer između svakog napada na svoju provinciju imaš određeni vremenski razmak u kojem se ne može napadati, zato je najbolja taktika u početku dogovoriti nekoliko bitaka , skupiti resursa , napraviti nekoliko provincija ,bodovno se odvojiti od konkurencije .
To je dio strategije u ovoj igri.
Evidentirano

zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #22 na: Listopad 06, 2011, 08:52:05 »

evo da ne razocaram sonju napisat cu i ja nesto..
1.bug sa populacijom je greska bugara,a ne nasa,pa neznam sto se pozivate na to...evo za primjer na igrici pro evolution socer 2010 se mogao dat gol sa centra kad god se sjetim,i ti zelis reci da sam ja kriv sto to znam?tj taj propust u igri?oprosti ali to je moje umijece i snalazljivost...
2.ako tu neka ekipa namjesta bitke nema se sta reci nego "malo rime" BANN I ODI DO KRAJA ERE VAN
3.tu stalno pisete!""vi ste radili ovo,vi ste radili ono itd" BITNA STVAR,MI SMO ZAVRSILI ERU,NISMO KAZNJENI,to valjda dokazuje postenje
4.aga..rekao bih ti nesto ali cu odmah dobiti bann,pa cu ljepo i fino objasniti....ti si zadnji koji ista moze govoriti o postenju,lojalnosti,a pogotovo ona poznata PRIJATELJI SE U RATU POZNAJU..
5.ja nemogu shvatiti da vam ova igra toliko znaci,da ste u stanju vrijedjati,varati,izmisljat,lagat,a da se ne sramite sami sebe.mozda dodje dan kad cete shvatiti da je ovo samo igra,koja neke kosta podosta love,izuzetno puno vremena,a na kraju nedobijes nista.ono sto si gradio ili gradila godinu dana sruse ti jednim klikom.eto nadam se da cete IGRAT IGRU,na posten nacin,a sada vas ljepo pozdravljam idem na neko mjesto di nema imperije Smiley
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #23 na: Listopad 06, 2011, 09:32:24 »

ovo jest moguće ali ne u ovako ranoj fazi igre , jer između svakog napada na svoju provinciju imaš određeni vremenski razmak u kojem se ne može napadati, zato je najbolja taktika u početku dogovoriti nekoliko bitaka , skupiti resursa , napraviti nekoliko provincija ,bodovno se odvojiti od konkurencije .
To je dio strategije u ovoj igri.
evo igor pokusava  da shvati  al bas i nuspijeva a da je rijec o muljazi on bi to 1 skonto jer on je king muljanja e i jois nesto kruze glasine da  jedan igrac necu rec koji al  proslu cro eru je bio 1  stima bitke  jutros je pokuso napast  mog dobrog prijatelja  nesmijem rec kojec al prije 2 ere se zvao asterixx  a sad mislim isto da se zove  sto mi je krajnje sumljivo jer je imo mnogo resa a cim je toliko resa sumljivo mi je zato mislim dakle i sumljam a cim sumljam sumljivo je da njih 2 stimaju bitke   i to im nesluzi na cast  pogotovo ne  zato sto muljate a meni nist nevelite pa ja moram sam da to skontam a neda mi se  sram vas bilo i stidite se
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #24 na: Listopad 06, 2011, 09:44:03 »

evo da ne razocaram sonju napisat cu i ja nesto..
1.bug sa populacijom je greska bugara,a ne nasa,pa neznam sto se pozivate na to...evo za primjer na igrici pro evolution socer 2010 se mogao dat gol sa centra kad god se sjetim,i ti zelis reci da sam ja kriv sto to znam?tj taj propust u igri?oprosti ali to je moje umijece i snalazljivost...
2.ako tu neka ekipa namjesta bitke nema se sta reci nego "malo rime" BANN I ODI DO KRAJA ERE VAN
3.tu stalno pisete!""vi ste radili ovo,vi ste radili ono itd" BITNA STVAR,MI SMO ZAVRSILI ERU,NISMO KAZNJENI,to valjda dokazuje postenje
4.aga..rekao bih ti nesto ali cu odmah dobiti bann,pa cu ljepo i fino objasniti....ti si zadnji koji ista moze govoriti o postenju,lojalnosti,a pogotovo ona poznata PRIJATELJI SE U RATU POZNAJU..
5.ja nemogu shvatiti da vam ova igra toliko znaci,da ste u stanju vrijedjati,varati,izmisljat,lagat,a da se ne sramite sami sebe.mozda dodje dan kad cete shvatiti da je ovo samo igra,koja neke kosta podosta love,izuzetno puno vremena,a na kraju nedobijes nista.ono sto si gradio ili gradila godinu dana sruse ti jednim klikom.eto nadam se da cete IGRAT IGRU,na posten nacin,a sada vas ljepo pozdravljam idem na neko mjesto di nema imperije Smiley


I evooooooooo gaaaaaaaaaaa......  U dobro prepoznatljivom stilu  Grin Grin Grin Grin Kiss
5. hehehe..pa zar to ne radi 88% igrača? ovih 12% su novi pa još nisu našli načina  Grin
Ajd nek više netko ukine taj cro svijet...pa da se konačno  *heart* u nekom internacionalnom realmu......iako čisto sumnjam da su pojedinci to sposobni ikada  Cry
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
ANUBIS
Gost
« Odgovor #25 na: Listopad 06, 2011, 09:45:43 »

Evo jedan moj dotatak, vidim kako se prepucavate ovdje a neznam o cemu je rijec ,gledam neke omjere bitaka, ljudi moze se u toj fazi imati i manje gubitaka od navedenog ali treba znati kako sastaviti jedinice a ne ismijavati druge i onda u biti ovako iskazuju svoje neznanje u sastavu i omjeru jedinica,apsolutno je netocno da je nemoguce napraviti to smao odite u kvalifikacije pa gledajte ko je koliko izgubio a napadao je neovisne na pocetku, nemojte pričati gluposti o omjerima gubitaka i izgubljenoga jer ako neko moze pricati o tome onda ce vam sve reci tonydubrav i još poneki igrači na imperiji a ne ovako na zalostan nacin i pomalo zavidno cinican pisati da je nemoguce.. Neznanje nije razlog ogovaranja drugih...
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #26 na: Listopad 06, 2011, 10:06:01 »


I evooooooooo gaaaaaaaaaaa......  U dobro prepoznatljivom stilu  Grin Grin Grin Grin Kiss
5. hehehe..pa zar to ne radi 88% igrača? ovih 12% su novi pa još nisu našli načina  Grin
Ajd nek više netko ukine taj cro svijet...pa da se konačno  *heart* u nekom internacionalnom realmu......iako čisto sumnjam da su pojedinci to sposobni ikada  Cry

eto slazem se satobom..cro svijet nema smisla iz 2 razloga
1.premalo ljudi
2.prevelike tenzije
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #27 na: Listopad 06, 2011, 10:18:08 »

WOW...koji napredak...ima nade čim smo se nas dvoje uspjeli složit u nečemu  Grin
A što se omjera tiče.... Pozicija   Vojnik
Obrambene pobjede   0
Obrambeni porazi   0
Napadačke pobjede   24
Napadački porazi   0
Ubijeno protivničkih vojnika   2 076
Izgubljeno vojnika   10

i to je 10 izgubljenih samo zato jer sam nestrpljiva bilaaaa...  Tongue
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #28 na: Listopad 06, 2011, 10:21:24 »

juuuuuuuuuuuhuuuuuuuu......počeeeeeelooooooooooooo jeeeeeeeee....    *YAHOO*
moram priznati da ste mi falili  Kiss
hmmm...netko nedostaje...   Huh?
ZOOOOKYYYY...tako jeeeeeee..   Grin Grin Grin Grin

Ne znam i ne razumijem ako se dotična uvrijedila ili provociram ja sa svojom porukom? JA SE ISPRIČAVAM. samo želim znati,pošto dokazi jasno kazuju što se radi od početka, dal se to smije raditi??? jer se ovdje neki koji to rade prave mutavi kao i prošle ere,pa ako se smije da to radim i ja,ako ne bok,bok
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #29 na: Listopad 06, 2011, 10:22:13 »

Evo jedan moj dotatak, vidim kako se prepucavate ovdje a neznam o cemu je rijec ,gledam neke omjere bitaka, ljudi moze se u toj fazi imati i manje gubitaka od navedenog ali treba znati kako sastaviti jedinice a ne ismijavati druge i onda u biti ovako iskazuju svoje neznanje u sastavu i omjeru jedinica,apsolutno je netocno da je nemoguce napraviti to smao odite u kvalifikacije pa gledajte ko je koliko izgubio a napadao je neovisne na pocetku, nemojte pričati gluposti o omjerima gubitaka i izgubljenoga jer ako neko moze pricati o tome onda ce vam sve reci tonydubrav i još poneki igrači na imperiji a ne ovako na zalostan nacin i pomalo zavidno cinican pisati da je nemoguce.. Neznanje nije razlog ogovaranja drugih...
ako neko nesto nekonta  a pravi se pametan  treba mu neke stvari objasniti  a to je da  je umno ogranicen tj. da su mu vidici vise nego skromni  i to je cinjenica kak se veli toljaga ostaje toljaga  il panj ostaje panj il.........  
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 ... 6   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!