Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 07:32:41 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Ogorcenje  (Posjeta: 1383 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
obad
Private
*

Karma: +4/-4
Offline Offline

Postova: 13


Profil
« na: Listopad 04, 2011, 06:01:35 »

ne izdrzah da i ovdje ne napišem nesto sto me silno zasmetalo...

igica kao igrica oduzima nekima vise ili manje vremena....nekom nista vise ili manje dijamanate .sve ovisno o zeljama za uspijehom....

gazde trljaju ruke jer ljudi kupuju dijamante i sve je to ok....ALI....kad igracima treba nesto odraditi i rijesiti onda se sakrivaju i odgovori su im manje vise jadni....

ne mozes TIGER reci pitao sam gazde i rekli su ne moze...ti si ovdje da pomazes igracima i u svojstvu da nismo mi tu radi tebe nego si ti na tom mjestu radi i zbog nas...
 o cem se tono radi....pa ovako ako mi se email nekim slucajem ugasio,obrisao,zblokao i nema nacina da ga vratim ne kuzim da ne mogu mail promijeniti iz jednog jedinog razloga a taj je da dajem novi mail koji mi stoji pri placanju karticom i kupovinom dijamanata cime pobijam vase teze o mogucnosti laznog preuzimanja acc ili slicno.....

fala bogu naci ce se poduzi ispis uplata goldica(to je ok) i u svakom je nova mail adresa na koju bi prebacio acc ali ne nemoze....pa kako vas nije sramota?Huh?
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Listopad 04, 2011, 07:08:04 »

Sa većim dijelom posta se slažem što si napisao. Ja shvaćam vaše probleme i ja sam sve što imam reći napisao šefu i smatram da bi trebalo vam pomoći sa mailovima i dozvoliti promjenu mailova. Ali mi nažalost još nismo smislili način kako to napraviti. Jer je mail dokaz vlasništva računa i ako se dozvoli promjena, biti će mnoštvo ukradenih računa pa onda neka mi odlučujemo na kraju čiji je račun. Tako da nije to tako jednostavno. Možda tvoj slučaj je jednostavan, jer s tim mailom i plaćaš, ali mi želimo naći rješenje cijelog problema - za sve igrače. A trenutno je mail gotovo najbitniji podatak u igri i ako ga se dopusti mijenjati kao šifru, kako ćeš si kasnije vratiti šifru ako ti je dojučerašnji "frend" ukrade zajedno sa mailom?
Ja to ne mogu riješiti preko noći, nažalost ne mogu niti ljudi u uredu. Nadam se da će se riješiti pozitivno i za tebe i za druge i ja ću svaki dan podsjećati i pitati u uredu dok ne dobijem konačan odgovor. Ali ja mogu taj konačan odgovor samo poštivati, a ne mogu utjecati na njegovu promjenu, osim ako imam jako dobre argumente ili ideju kako to riješiti.
Evidentirano

obad
Private
*

Karma: +4/-4
Offline Offline

Postova: 13


Profil
« Odgovor #2 na: Listopad 04, 2011, 08:57:49 »

mozda imam odgovor i rijesenje..

pa recimo ovako....svatko tko hoce promijeniti mail fino se javi taj isti mora dati svoju lozinku osobi koja će sa vaše strane provjeriti i ak je sve ok promijenite mail a svaki igrač si kasnije promijeni lozinku.....to je mislim sasvim dovoljno

a ako ces sada reci da opet postoji problem ako je neko nekom davao lozinku i sada moze mu pruzeti acc e pa neka mu uzme jer je zabranjeno davanje lozinki i zivio rodjo ;D ;D
Evidentirano
obad
Private
*

Karma: +4/-4
Offline Offline

Postova: 13


Profil
« Odgovor #3 na: Listopad 04, 2011, 09:00:20 »

i sta pisac htio time reci pitam emili  *xxx* *xxx*
Evidentirano
obad
Private
*

Karma: +4/-4
Offline Offline

Postova: 13


Profil
« Odgovor #4 na: Listopad 04, 2011, 09:07:21 »

draga ocito imas kompleks husara ili grijesim....ili ona losija strana zenskih osoba da im jezik (pre)cesto brzi od pameti...pa cu za tvoju informaciju dati kratki osvrt...

postoje mailova koji te nakon godinu dana obrisu jer nisi ulazio kao sto je slucaj sa mojim mailom....eto sada nesto novo naucila

a to sto pokusavas sebe istaci u prvi plan glede bana dovoljno govori o tvojoj osebujnosti....i prestani varati pa ti se ban nece dogadjati...

issooo miki ja ovdje pisem o problemu zbog mailova koje nemam samo ja nego i mnogi koji preko net hr imaju da bi ti dosla i isticala svoju ugrozenost i to nicim drugim nego prijevarama koji su zabranjeni *hmm* ;D ;D ;D

Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #5 na: Listopad 04, 2011, 09:11:52 »

Eto i aj imam slican problemm moj nick je naravno vezan za mail, nisam koristio mail preko 1 godinu i sustavom neznam kojim mail racun je od davaoca usluge obrisan, ja nemogu uzimati 2 sata proizvodnje ,nemogu staviti drugi mail jer je onemoguceno posto nemogu nista,nedo bog da mi neko ukrade acc na bilo koji nacin nemogu resetirati preko maila lozinku, sta je jos cudnije nije mi omoguceno davanje istog nicka pod drugim mailom ako hocu napraviti novi acc na imperiji da mogu uzimati 2 sata bonus proizvodnje a htio bi igrati ANUBISA recimo, posto je to ime zauzeto. Jednostavno nemogu nista... Undecided
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #6 na: Listopad 04, 2011, 09:21:01 »

ni ja nemogu uzeti 2h a tako bi mi dobro došlo zbog istog razloga  Cry
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #7 na: Listopad 04, 2011, 09:25:38 »

Moj e-mail radi non stop,preko Outlook express, znači stalno je u funkciji, i ako neku obavjest dobijem od IO,dobijem, ali ova 2 sata ne funkcioniraju,ne dolaze na e-mail,zašto Tiger?  Huh?
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #8 na: Listopad 04, 2011, 10:11:23 »

Moj e-mail radi non stop,preko Outlook express, znači stalno je u funkciji, i ako neku obavjest dobijem od IO,dobijem, ali ova 2 sata ne funkcioniraju,ne dolaze na e-mail,zašto Tiger?  Huh?
Pošalji mail u privatnoj. Ako je t-com, onda je zato jer njihov antivirusni blokira naše poruke, iz nekog samo njima znanog razloga su ip servera s kojeg šaljemo blokirani i ne stižu poruke. Radimo na tome.
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #9 na: Listopad 05, 2011, 06:27:29 »

emili molim te ne piši dalje i ne spamaj temu,otvori drugu di češ pisati o husarima i ostalim glupostima.......da,za tvoju informaciju postoji stotinu razloga za promijenu mail a ne samo u svrhu varanja na imp kako ti misliš
Evidentirano
obad
Private
*

Karma: +4/-4
Offline Offline

Postova: 13


Profil
« Odgovor #10 na: Listopad 05, 2011, 06:38:16 »

dovoljno reci da ovo moj tek 5 trag na forumu naspram tvojih 100 i nesto.....pametnom jedna dosta..... *freak* *freak* *freak*
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #11 na: Listopad 05, 2011, 09:41:15 »

 Smiley
mislim da nisi ništa predložila što bi moglo se upotrebiti u ovoj igri...problem je da t-com zadrži kao spam poruku za dva sata resa i mi ju ne dobivamo kao bezvrijednu poštu... igram jedan nick na gmail i tamo to više nije bezvrijedna pošta nego obićna poruka...znam da će riješiti ali već sam izgubio šleper resa..i nisam u egalu s drugim igraćima koji su igrali preko nekih bezveznih adresa   
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #12 na: Listopad 05, 2011, 10:03:56 »

Obad i emili prekinite sa svađom.
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!