Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 11:51:45 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: skori raspad mantikora  (Posjeta: 3882 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
igorzg
Gost
« na: Listopad 01, 2011, 07:58:00 »

jeli na vidiku ili nije uvjerite me komentarima  Shocked
Evidentirano
ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #1 na: Listopad 01, 2011, 08:46:08 »

prvo druže po granicama si ti na ciljniku..pa bolje da šutiš...a sad prekidamo mirovni sa defenderom pa sinko bježi jer mi smo svoje rekli tko nije uz nas u realmu 95 taj je protiv nas...sretno,,inaće da pogledaj špije ....ja sam nočas kod tebe
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #2 na: Listopad 01, 2011, 08:50:02 »

ti hehehee budes dobio ko u cro eri  Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #3 na: Listopad 01, 2011, 11:05:03 »

samo nemojte napadati bugare prejaki su za vas samo ćete se bezveze zakucati.. bolje se međusobno bijte  Grin
Evidentirano

ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #4 na: Listopad 02, 2011, 09:51:23 »

ti hehehee budes dobio ko u cro eri  Grin
---Ti samo provociraj,,,jednom kad dođeš k sebi .blink,,,,nema više ajgora *black_eye*
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #5 na: Listopad 02, 2011, 01:23:07 »

crissangel: alo kakve su ovo rijeći... igore ne izazivaj blizu sam ti.... Angry tko je rekao da se raspada montikori..  Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #6 na: Listopad 02, 2011, 04:00:09 »

crissangel: alo kakve su ovo rijeći... igore ne izazivaj blizu sam ti.... Angry tko je rekao da se raspada montikori..  Grin
pa sta ako si mi blizu Lips Sealed *tired* *black_eye*
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #7 na: Listopad 02, 2011, 05:00:48 »

tomo napustio mantikore svaka cast skrapi skidam kapu  Grin
Evidentirano
ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #8 na: Listopad 02, 2011, 08:01:41 »

Ajd ti momak ,,napravi nešto u tom realmu...nešto opipljivo,, ovako se samo vidi koliki si turoperator  Tongue bugarima,,,tako da osim dobrog  Tongue..i kroničnog presera ovdje na forumu zapravo ni neznam za tebe zato  Lips Sealed jer svakako slijedi  *black_eye*....a poslije mož laprdat koliko god hočeš..čak ću ti i temu  ,ma i dvije otvorit,,kad ih vidiš znat češ da su za tebe  *hahaha*
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #9 na: Listopad 02, 2011, 08:31:02 »

fulao si temu majstore ovdje je tema skorasnji raspad mantikora  Huh?
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #10 na: Listopad 02, 2011, 08:58:46 »

a kad me vec vuces za jezik kaj sam napravio ovu eru NALAZIM SE U SAVEZU KOJI JE PRVI PO VOJNIM BODOVIMA IMAM MEDALJU ZA RAZLIKU OD TEBE KAJ TI IMAS AH DA IMAS SAVEZ KOJI CE SE UGASITI TJ NECE BUGARI CE GA RASTJERATI  :)A JA MENI SVEJEDNO CEKAM VASE NAPADE ALI IZGLEDA SAMO SE SPIJUNIMA PRIJETITE SNAZNI SAVEZ MANTIKORI TUCE SA SPIJUNIMA  Tongue
Evidentirano
ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #11 na: Listopad 03, 2011, 03:34:38 »

Daj se pokri..ti si u savezu blja bla blja,,,,daj se obriši od  Tongue....a drugo špije su ti tu samo da se na njih navikneš....ai dobio si medalju..uuuuuuu.....jesi rekao na koju foru a,,nisi....hm...a drugo ono što jest sigurno toliko češ dobivat po njonji da će ti samo ovo ostat ,,dakle laprdanje  a ut ome si najbolji,,bogami  Smiley cijelu eru i to bez prestanka...nabijem ja tebe i tvoj defender koji uzgred budi rečeno nema te bodove tvojom zaslugom
« Zadnja izmjena: Listopad 04, 2011, 05:06:59 od Proxy » Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #12 na: Listopad 03, 2011, 05:19:52 »

  Smiley ajmo se malo smirit...ne triba nam novi obračun kod OK korala...  Cool samo cool
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #13 na: Listopad 03, 2011, 05:47:11 »

Daj se pokri..ti si u savezu blja bla blja,,,,daj se obriši od  Tongue....a drugo špije su ti tu samo da se na njih navikneš....ai dobio si medalju..uuuuuuu.....jesi rekao na koju foru a,,nisi....hm...a drugo ono što jest sigurno toliko češ dobivat po njonji da će ti samo ovo ostat ,,dakle laprdanje  a ut ome si najbolji,,bogami sereš cijelu eru i to bez prestanka...nabijem ja tebe i tvoj defender koji uzgred budi rečeno nema te bodove tvojom zaslugom
ti znas kak sam ja dobio medalju potrazi je u bitkama pa vidi zasluzeno skroz hheeehe i daj vise pokazi djelima kak ces me unistiti u cijeloj ovoj prici ti laprdas ja se nebi prijetio ja bi to djelima pokazao a ne bi javno pricao budemo ga slomili .ps .bio si dobra farma resa u cro eri  Grin Grin Grin vjerovatno ces i tu samo da nadjem vremena za igru a kad nadjem divna krasna moja farmica Wink
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #14 na: Listopad 03, 2011, 05:49:52 »

eto ti razbijaca ciklona pobjegao na v-mod  Cool strasni ratnik  *hmm*a ja posjedio od cekanja  ;D
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!