Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 03:00:22 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Ako vam je dosadno  (Posjeta: 599 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« na: Rujan 30, 2011, 11:40:40 »

Obrisano
Tiger
« Zadnja izmjena: Rujan 30, 2011, 12:17:38 od Tiger » Evidentirano

emili75
Lieutenant
***

Karma: +7/-19
Offline Offline

Postova: 123


pozdrav svima koliko vas ima


Profil
« Odgovor #1 na: Rujan 30, 2011, 11:54:24 »

Mislim da stvarno nema smisla to sto pises. Ja sam igrala u svetu cro, a Srpkinja sam, pa sta onda? Koristim i ovaj forum uvek kad imam neki problem, a po tebi verovatno ni to ne bi trebalo. Nikada u igrici nisam imala problem apsolutno nisakim ko je tvoje nacionalnosti, cak su svi uvek bili jako fini i korektni, a i dan danas su. Stekla sam tu nove prijatelje sa kojima se druzim i niti njima smeta sto sam ja Srpkinja, niti meni sto su oni Hrvati, cak mi je i drago, jer sutradan ko god od njih da se odluci da dodje u Srbiju imace mesta u mojoj kuci, kao sto cu i ja moci njih da pozovem kad dolazim u Hrvatsku. Zbog takvih kao sto si ti ljudi sticu pogresna misljenja i prave predrasude o svim ljudima. Trebalo bi da razmislis malo pre nego bilo sta ubuduce napises  jer ovo je igrica koja moze posluziti za puno sto sta, a nikako ne bi trebala sluziti za raspirivanje mrznje medju ljudima. Nadam se da sam bila jasna.  :Smiley
Evidentirano
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #2 na: Rujan 30, 2011, 03:41:21 »

Mislim da stvarno nema smisla to sto pises. Ja sam igrala u svetu cro, a Srpkinja sam, pa sta onda? Koristim i ovaj forum uvek kad imam neki problem, a po tebi verovatno ni to ne bi trebalo. Nikada u igrici nisam imala problem apsolutno nisakim ko je tvoje nacionalnosti, cak su svi uvek bili jako fini i korektni, a i dan danas su. Stekla sam tu nove prijatelje sa kojima se druzim i niti njima smeta sto sam ja Srpkinja, niti meni sto su oni Hrvati, cak mi je i drago, jer sutradan ko god od njih da se odluci da dodje u Srbiju imace mesta u mojoj kuci, kao sto cu i ja moci njih da pozovem kad dolazim u Hrvatsku. Zbog takvih kao sto si ti ljudi sticu pogresna misljenja i prave predrasude o svim ljudima. Trebalo bi da razmislis malo pre nego bilo sta ubuduce napises  jer ovo je igrica koja moze posluziti za puno sto sta, a nikako ne bi trebala sluziti za raspirivanje mrznje medju ljudima. Nadam se da sam bila jasna.  :Smiley

tebi svaka cast al sam i siguran da nigdje ne izrazavas srpske obiljezje poput cccc i neznam cega jos ne Ja sam Hrvat i ja sam igro s srbima stovise bio sam u srpskom savezu i igro pola ere s njima ali tamo niko nije istico se da su srbi ni slikama nit pisanjem a oni su se nasli bas u CRo svijetu isticat sa srpskim slikama i neznam cime sve ne FALA AL S MOJE STRANE CE GORIT...

Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!