Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 04:56:15 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: brisanje posta  (Posjeta: 1938 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« na: Rujan 27, 2011, 11:45:49 »

dobro jutro radni narode crnegore, podne je....Wink

ovako, malo listam forum, i vidim da mi nedostaju neki postovi od sinoć.....
nisam dobio upozorenje, ni ban, a koliko mi se čini, post nije imao nikakvih uvredljivih sadržaja prema nikome, samo je malo bezobrazno iskren.....
molio bi dotičnog koji ga je obrisao da mi da pojašnjenje zašto je to učinio na pp....

post je glasio ovako...:
"Dunkane, zaboravio si napomenuti da si prijetio vođi insekta ako povečaju nivo hrama da če biti ' znaš dobro kaj ' ili da ćete preotet dvorac. Tolko o federaciji sa vama... sad se pitam dali su Templari bili pošteniji od vas u igri ili je sve bila velika kamuflaža da preko par jakih saveza dobijete eru. Sa nama si u federaciji praktički od prvoga dana a ti se počeo prijetit tek zadnja 2 dana, usprkos tome kaj smo bili u federaciji. Tako da nemoj ti nama ništa zahvaljivati jer si svima nama ostao gorak u srcu. Sve kaj smo mi napravili jest preko naše kičme, bez vas, bez ikoga, a sa vama u federaciju, nikad više, ipak radije budem pošten i makar na dnu poretka nego da nam se prijeti pred samim krajem ere."


unaprijed hvala na odgovoru.....
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
buuu
Gost
« Odgovor #1 na: Rujan 27, 2011, 12:37:14 »

odkad ti dopustas da ti prite mrki,jos cu se razocarat Grin Grin Grin Grin aj dobro necu
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #2 na: Rujan 27, 2011, 01:06:01 »

pa sto nisam kopirao one poruke tipa"ajde razbite anubisa pravi nam probleme".."ajde razbite istinu maltretira nas"..."daj molim vas uhvatite jo1973 nemozemo mu vojsku nac"...ali ruku na srce zoky je govorio na masovnima da nam vi niste potrebni,ali nitko neslusa,,mozda me netko poslusa drugi puta Smiley
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #3 na: Rujan 27, 2011, 01:08:57 »

zoky jesi ti poceo igrat,pitam onako da znam Grin Grin Grin Grin ili si ti kresokkkkukavica
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #4 na: Rujan 27, 2011, 01:17:12 »

pa sto nisam kopirao one poruke tipa"ajde razbite anubisa pravi nam probleme".."ajde razbite istinu maltretira nas"..."daj molim vas uhvatite jo1973 nemozemo mu vojsku nac"...ali ruku na srce zoky je govorio na masovnima da nam vi niste potrebni,ali nitko neslusa,,mozda me netko poslusa drugi puta Smiley

gle care, za takve stvari i je federacija, kaj ne?
osobno nisam od vas nikada tražio da mi maknete nekoga s puta, ustvari nisam od nikoga, ali ovdje nije riječ o tome....
riječ je o poštenju.... poštivanju saveznika sa kojim si u federaciji od početka..... ma dobro, nije ni bitno više.....
mene samo zanima tko je obrisao post i zašto....
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #5 na: Rujan 27, 2011, 01:22:23 »

zoky jesi ti poceo igrat,pitam onako da znam Grin Grin Grin Grin ili si ti kresokkkkukavica
pa ja uvijek igram Smiley,samo neznas gdje lol
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #6 na: Rujan 27, 2011, 01:24:51 »

 Wink
Evidentirano
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #7 na: Rujan 27, 2011, 02:59:51 »

pa sto nisam kopirao one poruke tipa"ajde razbite anubisa pravi nam probleme".."ajde razbite istinu maltretira nas"..."daj molim vas uhvatite jo1973 nemozemo mu vojsku nac"...ali ruku na srce zoky je govorio na masovnima da nam vi niste potrebni,ali nitko neslusa,,mozda me netko poslusa drugi puta Smiley

vidis to sam i ja govorio za vas !! JA vas nikad nisam molio za uslugu niti necu igram sam sa sobom i svojim savezom !! i kao prvo Anubis je bio u KT i tad nam nije radio probleme dok se taj savez misterijom ko i KoH nije unistio al tebi kolko sam do sad svih ovih dana vidio netreba puno da ga spomenes mozda je to  *heart* a mozda samo gorak okus kad izgovaras Anubis...istinu je htijelo pola realma uhvatit pa je malo kome uspijelo ako i je covjek je pokazo da je bio najveci ratnik realma ! a jo pa snjim smo se samo zabavljali on je mislio na nas i nije htio da nam bude dosadno !

a i da te pitam ovak na sve to sad poruke su poslane  A JESTE VI KAJ PODUZELI ??

to kaj su drugi trazili je jednostavno radi onog malog kvadrata oko vas mislim da se to inace zove federacija ja sam tako bar mislio  Huh? Huh?

a i vi ste svoju federaciju pokazali zadnjih dana ere NIKAD niste igrali s federacijom mozda jeste s ONIMA koji su vam mogli zaprijetit to jest mozda bi i zaprijetili da svu konkurenciju niste unistili na ovaj il onaj nacin !  vi ste bili poput dinama nema konkurencije ako i ima tu je "Mamic" da sredi stvari..

tako da sretno vam bilo pocinje nova era mozda ste skupili veci broj neprijatelja a mozda cete opet svugdje diplomatijom radit pa na kraju prijetit VIDJET CEMO !
« Zadnja izmjena: Rujan 27, 2011, 03:16:10 od Pcelar » Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #8 na: Rujan 27, 2011, 03:07:31 »

 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #9 na: Rujan 27, 2011, 03:15:15 »

hahaah..sva sreca da nitko nezna tko sam ja u ovoj eri pša me necete ganjat Smiley
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #10 na: Rujan 27, 2011, 03:18:31 »

o tolika jezičina i da se ne izda sam.vec za par dana ce se znat ko si ti *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #11 na: Rujan 27, 2011, 03:18:37 »

hahaah..sva sreca da nitko nezna tko sam ja u ovoj eri pša me necete ganjat Smiley

da da smijo bi se i ja

http://www.youtube.com/watch?v=e6rOPAP53Fo

Evidentirano

zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #12 na: Rujan 27, 2011, 03:20:28 »

mozete sjest i plakat,ali mene ulovit necete Smiley..a sta znaci ona zlatna medalja na mom profilu?vi to nemate Grin
Evidentirano
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #13 na: Rujan 27, 2011, 03:22:46 »

mozete sjest i plakat,ali mene ulovit necete Smiley..a sta znaci ona zlatna medalja na mom profilu?vi to nemate Grin

haha da da pa nebi se cudio da vas se pola skriva ovu eru
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #14 na: Rujan 27, 2011, 03:23:42 »

oce ti ta medalja pomoc kad budes farmica Cheesy Cheesy
Evidentirano
 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!