Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 03:26:47 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: prodaja  (Posjeta: 1444 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
johngalt
Sergeant
**

Karma: +0/-7
Offline Offline

Postova: 81

1234
Profil Email
« na: Lipanj 19, 2009, 07:11:47 »

kolko treba da ponuda dođe na tržnicu
Evidentirano

johngalt
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Lipanj 19, 2009, 07:15:34 »

10-60 min
Evidentirano

johngalt
Sergeant
**

Karma: +0/-7
Offline Offline

Postova: 81

1234
Profil Email
« Odgovor #2 na: Lipanj 19, 2009, 07:16:06 »

joj
Evidentirano

johngalt
dugavez
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #3 na: Srpanj 10, 2009, 11:08:09 »

ako bi mogo neko objasnit kak ta prodaja funkcionira.....igro sam prije ovu igricu...prodaja i kupnja je bila jednostavnija....bar mi se tak sad čini na prvi pogled...fala
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #4 na: Srpanj 10, 2009, 01:14:16 »

znaci, recimo da ako zelis stavit zeljezo na prodaju.... tamo u izbornik "količina" naravno napises koliko zeljeza zelis prodati. a tamo di ti pise "Prodajna cijena po jednom komadu:" stavis po kolikoj cijeni zelis prodati to zeljezo... i sad, nakon sto stisnes dolje na gumb "prodaj" trgovina ce ti uzet odredjenu proviziju u zlatu (zavisi koliki ti je level trgovine), ali to ti uzima samo dok prodajes, NE i dok kupujes... vrijeme koje je potrebno da se tvoji resursi pojave na trznici je izmedju 10 i 60 min, radi mogucnosti varanja (ali to je sad druga prica)...  isto tako, ako zelis prodat resurse u sto brzem roku, stavit ces malo manju cijenu, inace je moguce da ces se morat malo strpit Smiley  kupovanje je mislim nepotrebno objasnjavati, ali ako zelis, reci pa cu i to Wink
Evidentirano
dugavez
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #5 na: Srpanj 10, 2009, 03:29:32 »

nije potrebno  Wink

uglavnom....baš su ga zakomplicirali  Smiley

a daj mi reci kom ja prodajem to željezo onda?

inače...prije je to bilo drukčije...ak si prodavo npr željezo onda si dobivo za njega zlato...i onda ak kupješ npr drvo oduzme ti od zlata...u biti se sve vrtilo unutar "tvog dvorišta"
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #6 na: Srpanj 10, 2009, 03:49:19 »

nije potrebno  Wink

uglavnom....baš su ga zakomplicirali  Smiley

a daj mi reci kom ja prodajem to željezo onda?

inače...prije je to bilo drukčije...ak si prodavo npr željezo onda si dobivo za njega zlato...i onda ak kupješ npr drvo oduzme ti od zlata...u biti se sve vrtilo unutar "tvog dvorišta"

zeljezo prodajes drugim igracima kuzis... isto kao i ti kada bi sad isao kupovat, kupio bi to od nekog igraca... sve one ponude koje vidis, su ti stavili zivi igraci, kao i ti kada stavljas svoju ponudu Smiley sad ces isto dobit zlato ako uspijes prodat zeljezo npr, isto kao i sto ti uzima zlato za kupovinu istoga... ma ovo je super napravljeno, samo da se malo naviknes i vidjet ces... i meni je isto bilo bzvz u pocetku, ali sad mi je ok.. pogotovo kad vidis nekad ponudu od nekog igraca gdje trazi 1 zlato za 1 zeljezo... samo naravno tu moras bit brz, jer to za cas kupi netko
Evidentirano
dugavez
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #7 na: Srpanj 24, 2009, 10:25:56 »

da li ja mogu trgovat ako imam zlato u minusu?

nisam još došao do toga,al da pitam za svaki slučaj!
Evidentirano
Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
« Odgovor #8 na: Srpanj 24, 2009, 11:12:08 »

ako si u minusu, uvijek mozes prodat, ali ako ti nitko ne kupi ponudu, bit ces jos vise, jer ti uzima kako ja kazem pdv, nesto zlata da dodje ponuda na trziste, ali uvijek mozes prodat i vis nes bit u minusu Tongue!
Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
dugavez
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #9 na: Rujan 11, 2009, 11:14:22 »

jedno pitanje!

nisam se još našo u toj situaciji ali....

dali ja mogu ponudit svoje resurse na tržište dok je u tijeku napad na mene? kad završi napad kaj se dogodi s tim resursima ak još nisu prodani?
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #10 na: Rujan 11, 2009, 11:19:07 »

mozes trgovati normalno kao i dok nisi pod napadom, znaci nema razlike... napad zavrsi, i resursi se i dalje normalno prodavaju ukoliko se nisu vec prodali, naravno ako je cijena zadovoljavajuca
« Zadnja izmjena: Rujan 11, 2009, 11:21:08 od Licancina » Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!