Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 09:59:48 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 4 5 [6]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: bilo je ljepo dok je trajalo  (Posjeta: 6039 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #75 na: Rujan 28, 2011, 12:48:44 »

Pa da si pažljivo pročitao vidio bi da sam ti to napisao zato jer si rekao da ste sve postigli sami bez ikakve pomoći drugih, a to nije istina... medalje ne bi bilo da nije bilo pobjede na dvorce, a to niste postigli vi...
A za razliku od tebe ja znam da je pobjeda Husara ne samo zbog nas (naravno da je lavovski dio nje izvojevan našim članovima) nego da je izvojevana i uz pomoć saveznika bez čije suradnje je možda ne bi ni bilo, da nam saveznici nisu bili ljudi od riječi i ostali uz nas do kraja. Zato sam i napisao da je pobjeda Husara podjeda savezničke alijance. Tak da tvoja tvrdnja da ste sve sami postigli pokazuje koliko kužiš igru van čistog fajtanja mislim, jer ona je puno više od samog fajtanja, i po meni tu medalju za razliku od ostale tvoje ekipe nisi zaslužio bez obzira kaj si sigurno za nju svoj doprinos dao.

I to kaj si napisal da ti moja čestitka ništ ne znači mi bilo jasno nakon tvog posta, pa sam te isključio iz nje Smiley Čestitka ide onima koji znaju cijeniti međusobnu suradnju bez obzira na trzavicu ili dvije kaj je više nego normalno u više nego 8 mjeseci ere.

Pozdrav i sretno cijeloj ekipi Insekti u novoj eri Wink

ma da bi reč rekel..... u pravu si, svaka riječ ti je na mjestu.... Grin Grin

ako te putevi dovedu u moslavinu, javi se da popijemo pivo.....
odigram svjetsko, i bježim s imperije...... vraćam se kad dobijem sjede po glavi...... Grin Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
buuu
Gost
« Odgovor #76 na: Rujan 28, 2011, 02:16:37 »

a kome cu ja onda mrki seljake ubijat,da ti nije palo napamet ne igrat novu eru Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #77 na: Rujan 28, 2011, 02:26:37 »

a kome cu ja onda mrki seljake ubijat,da ti nije palo napamet ne igrat novu eru Grin Grin Grin Grin Grin


..ti navali ..prije će dobit sjede  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #78 na: Listopad 03, 2011, 11:44:00 »


..ti navali ..prije će dobit sjede  Grin Grin Grin Grin

 Cheesy Ja sam ih već dobio na svjetskom, mislim da znaš na šta mislim, hahahahaaha, balončiću.  Wink
Evidentirano

uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #79 na: Listopad 03, 2011, 11:47:37 »

 Kiss  ... naravno.... :evil4:
Evidentirano
logan42
Private
*

Karma: +2/-10
Offline Offline

Postova: 33


Profil
« Odgovor #80 na: Listopad 14, 2011, 10:59:58 »

šteta šta nema više r71 to je bio zakon
Evidentirano
 Str: 1 ... 4 5 [6]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!