Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 08:03:33 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: bilo je ljepo dok je trajalo  (Posjeta: 6091 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #60 na: Rujan 27, 2011, 08:43:07 »

ti spadas u one izuzetke olja , Wink,...bar u virtualnom svijetu svako moze i treba stat iza svoje rijeci,ako ne moze u stvarnom zivotu,...poz za tebe i iwshu,...
Evidentirano

Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #61 na: Rujan 27, 2011, 10:35:29 »

Citat:
[quote author=mrki88
"Dunkane, zaboravio si napomenuti da si prijetio vođi insekta ako povečaju nivo hrama da če biti ' znaš dobro kaj ' ili da ćete preotet dvorac. Tolko o federaciji sa vama... sad se pitam dali su Templari bili pošteniji od vas u igri ili je sve bila velika kamuflaža da preko par jakih saveza dobijete eru. Sa nama si u federaciji praktički od prvoga dana a ti se počeo prijetit tek zadnja 2 dana, usprkos tome kaj smo bili u federaciji. Tako da nemoj ti nama ništa zahvaljivati jer si svima nama ostao gorak u srcu. Sve kaj smo mi napravili jest preko naše kičme, bez vas, bez ikoga, a sa vama u federaciju, nikad više, ipak radije budem pošten i makar na dnu poretka nego da nam se prijeti pred samim krajem ere."


E i ja sam se začudio kad je post nestao pa nisam više na njega odgovorit mogao Wink Vjerujem da ga je Proxy obrisao jer nije istinit Smiley Bile su 2 poruke koje sam mu uputio, pretpostavljam da ti ih više ne može poslat, al evo napišem ti ja ovdje javno njihov sadržaj Smiley A ide ovako budem probal čim doslovnije:

"Vidim da dižete utjecaj a to nam kvari koncepciju (zašto to ti mrki sad neću objašnjavat, njemu jesam, a tebe ionak ne zanimaju dvorci pa ti ne treba objašnjenje) i nama ostaje sad solucija da dignemo naša 2 susjedna hrama, kaj nama ne odgovara, a ni vama vjerujem jer dizanjem naših 2 hrama i vašeg jednog vaš postotak zbog preklapanja bude praktički ostal isti ili bu se smanjil, a bez drugog dvorca vam dizanje utjecaja ništ ne znači. Postoji naravno i druga solucija o kojoj u savezu nismo ni razgovarali pa zato neću o njoj ni pričat ali mislim da je sve jasno (da, da mrki, to ti je to o čemu si pisal). Saveznici su saveznici, ali ne zamjeram nikome ako krene na naše dvorce, no on si onda ne može s nama dobar bit. U svakom slučaju spremni smo uzvratit ak vi nas napadnete na dvorac da i mi onda vama dvorac preuzmeno, i isto tak ak 300_SG nas napadne i mi ćemo uzvratit istom mjerom."

Proxy molim potvrdu da je bio sadržaj mojih poruka... ako nije molim te da me ispraviš i napišeš kaj sam to napisal.

A ti mrki, ak te 1 na 1 fajtevi toliko zanimaju pa ti ne treba ni savez ni ništ, a ak veliš da te dvorci ne zanimaju onda ni ovu medalju kaj si dobil zaslužil definitivno nisi... mi smo se ovdje u jednom trenutku ko ekipa dogovorili da idemo na dvorce mada to nije bio plan od početka ere, al otvorila se prilika i CIJELA ekipa je zapela za to i doprinjela da se to ostvari, pomažući time i vama da s jednim dvorcem osvojite brončanu medalju za treće mjesto, čak i priliku za osvajanje mjesta više kaj ste definitivno namjeravali... ostavili smo to da riješite među vama, Insekti i 300_SG bez da smo se miješali. Da nije bilo pobjede na dvorce i da je era regularno završila ne bi bili treći jer bi poredak išao po ekonomskim bodovima a ne po postotku hrama, tak da nije istina da ste sve sami napravili neg je zasluga vašeg vođe kaj je prave saveznike izabral i uz koje ste postigli viši rang zbog međusobne suradnje.

E sad da te malo prosvijetlim, mada ne znam jel to moguće... Čist račun - duga ljubav, tak se veli... kad nastane problem, ili kad se počinje nazirati, tema se ne pokopava nego stavi na stol i rasprave opcije, makar takvi razgovori nekad nisu najugodniji al se stavljaju karte na stol i problem se raspravi i riješi ak je to moguće, a obično se solucija uvjek nađe. Oni koji ti nisu pravi saveznici nit budu te upozorili, neg ti obično mažu oči i onda udare iza leđa bez najave.

Nije mi se sve ovo dalo pisat, pa sam čekao do sad da se Proxy oglasi... al pošto nije evo ja sam, al više za ostalu ekipu iz Insekata, a da Proxy potrvdi jel ovo kaj sam napisal istina, jer ono kaj si ti napisal nije onak kak je rečeno Wink
A tebe isključujem iz svojih čestitaka za brončanu medalju, ona je došla putem dvoraca a kako si rekel tebe ne zanimaju Smiley Ekipi iz Insekata kojima naša suradnja nije ostavila gorčinu nego im drago za osvojenu medalju još jednom čestitke na bronci Wink

P.S. mrki88 je kak sam pisal odgovor zaključal temu, a proxy mu prije odgovorio, al očekujem njegovu potvrdu, tematikom ovo može i ovdje upast... da je maknut post zbog vrijeđanja nekoga to sam odmah zaključil čim sam vidio da je i prije nego je post maknut, Proxy mijenjal post, očito makivavši one "sočnije" dijelove po kojima nam je mrki88 poznat Smiley Proxy videl sam da si online pa ak postu nije mjesto ovdje brišiiiiiiii ga Smiley
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #62 na: Rujan 27, 2011, 11:34:21 »

Mnogim postovima nije tu pa nisu brisani počevši i od mojih tako i drugih pa ti nedaje za pravo da ti tražiš da se tudji postovi brišu.....
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #63 na: Rujan 28, 2011, 12:02:33 »

Mnogim postovima nije tu pa nisu brisani počevši i od mojih tako i drugih pa ti nedaje za pravo da ti tražiš da se tudji postovi brišu.....
Možda se dalo krivo protumačit, pa da razjasnim... zamolba je za Proxyja da obriše MOJ post ako mu tu nije mjesto (od mrkog post koji sam citirao nije u ovoj temi pa ga ni iz ove teme ne može obrisati). Temu je mrki zaključao prije neg sam uspio odgovorit, pa sam ovdje ubacio da ne otvaram bezveze novu temu. Ak to nije ok, nek MOJ post izbaci, nisam tražio da izbriše onaj od mrkog.
Evidentirano
ivandty
Lieutenant
***

Karma: +31/-39
Offline Offline

Postova: 121



Profil
« Odgovor #64 na: Rujan 28, 2011, 03:07:30 »

najprije čestitke svima i prvima i zadnjima,a pogotovo onima koji su ovo odigrali do kraja..čestitke saveznicima,neutralnim i ratnim kolegama..najviše čestitam kolegama iz saveza koji su bili i ostali dosljedni,a da ne zaboravim čestitat ekipi iz saveza TIGROVI di se pokazalo da par igrača ima dobar potencijal,a prije svega su do samog kraja ostali na okupu..želim samo reć,unatoč svemu u ovoj eri,pokazalo se ko,šta i kako-cijenim manje saveze jer su se pokazali jako kompletni i dosljedni u svemu i za njih navijam ubuduće..
čestitke husarima,insektima,300sg,lexsima,kohu,pentagramu,nexus,spartancima,patrija nostri,cro army,dreams,opuzdrine,ajme ima ih masa-ispričavam se nemogu vas sve nabrojat-ide nova era i oćekujemo vas da ponovo budete tu i date sve najbolje od sebe..
svim igračima želim puno sreće i manjak sna jer mi vas pratimo  Grin Grin Grin
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #65 na: Rujan 28, 2011, 03:14:28 »

pazi samo da vas tabani ne zabole  Grin Grin Grin
Evidentirano
ivandty
Lieutenant
***

Karma: +31/-39
Offline Offline

Postova: 121



Profil
« Odgovor #66 na: Rujan 28, 2011, 03:18:00 »

pazi samo da vas tabani ne zabole  Grin Grin Grin
neki su naučili i odgojeni su bosonogi,a da ne govorimo da imaju prevelik broj noge,a i malo ravnije tabane pa moraju skakat po škrapama Grin Grin Cheesy
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #67 na: Rujan 28, 2011, 05:34:12 »

Mrkiju je post obrisan jer je na dnu posta bio nekulturan sadržaj koji nije primjeren za forum. Dunkane, to je jedna od poruka, a bilo ih je više od dvije. Poruke su obrisane tako da ih više niti nemam.
Evidentirano

uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #68 na: Rujan 28, 2011, 06:32:38 »

neki su naučili i odgojeni su bosonogi,a da ne govorimo da imaju prevelik broj noge,a i malo ravnije tabane pa moraju skakat po škrapama Grin Grin Cheesy

...zato ja bosonoga trćim po škrapama cilu godinu ....  *kissgirl*  ... da naućin bižat  Wink
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #69 na: Rujan 28, 2011, 09:29:53 »


E i ja sam se začudio kad je post nestao pa nisam više na njega odgovorit mogao Wink Vjerujem da ga je Proxy obrisao jer nije istinit Smiley Bile su 2 poruke koje sam mu uputio, pretpostavljam da ti ih više ne može poslat, al evo napišem ti ja ovdje javno njihov sadržaj Smiley A ide ovako budem probal čim doslovnije:

"Vidim da dižete utjecaj a to nam kvari koncepciju (zašto to ti mrki sad neću objašnjavat, njemu jesam, a tebe ionak ne zanimaju dvorci pa ti ne treba objašnjenje) i nama ostaje sad solucija da dignemo naša 2 susjedna hrama, kaj nama ne odgovara, a ni vama vjerujem jer dizanjem naših 2 hrama i vašeg jednog vaš postotak zbog preklapanja bude praktički ostal isti ili bu se smanjil, a bez drugog dvorca vam dizanje utjecaja ništ ne znači. Postoji naravno i druga solucija o kojoj u savezu nismo ni razgovarali pa zato neću o njoj ni pričat ali mislim da je sve jasno (da, da mrki, to ti je to o čemu si pisal). Saveznici su saveznici, ali ne zamjeram nikome ako krene na naše dvorce, no on si onda ne može s nama dobar bit. U svakom slučaju spremni smo uzvratit ak vi nas napadnete na dvorac da i mi onda vama dvorac preuzmeno, i isto tak ak 300_SG nas napadne i mi ćemo uzvratit istom mjerom."

Proxy molim potvrdu da je bio sadržaj mojih poruka... ako nije molim te da me ispraviš i napišeš kaj sam to napisal.

A ti mrki, ak te 1 na 1 fajtevi toliko zanimaju pa ti ne treba ni savez ni ništ, a ak veliš da te dvorci ne zanimaju onda ni ovu medalju kaj si dobil zaslužil definitivno nisi... mi smo se ovdje u jednom trenutku ko ekipa dogovorili da idemo na dvorce mada to nije bio plan od početka ere, al otvorila se prilika i CIJELA ekipa je zapela za to i doprinjela da se to ostvari, pomažući time i vama da s jednim dvorcem osvojite brončanu medalju za treće mjesto, čak i priliku za osvajanje mjesta više kaj ste definitivno namjeravali... ostavili smo to da riješite među vama, Insekti i 300_SG bez da smo se miješali. Da nije bilo pobjede na dvorce i da je era regularno završila ne bi bili treći jer bi poredak išao po ekonomskim bodovima a ne po postotku hrama, tak da nije istina da ste sve sami napravili neg je zasluga vašeg vođe kaj je prave saveznike izabral i uz koje ste postigli viši rang zbog međusobne suradnje.

E sad da te malo prosvijetlim, mada ne znam jel to moguće... Čist račun - duga ljubav, tak se veli... kad nastane problem, ili kad se počinje nazirati, tema se ne pokopava nego stavi na stol i rasprave opcije, makar takvi razgovori nekad nisu najugodniji al se stavljaju karte na stol i problem se raspravi i riješi ak je to moguće, a obično se solucija uvjek nađe. Oni koji ti nisu pravi saveznici nit budu te upozorili, neg ti obično mažu oči i onda udare iza leđa bez najave.

Nije mi se sve ovo dalo pisat, pa sam čekao do sad da se Proxy oglasi... al pošto nije evo ja sam, al više za ostalu ekipu iz Insekata, a da Proxy potrvdi jel ovo kaj sam napisal istina, jer ono kaj si ti napisal nije onak kak je rečeno Wink
A tebe isključujem iz svojih čestitaka za brončanu medalju, ona je došla putem dvoraca a kako si rekel tebe ne zanimaju Smiley Ekipi iz Insekata kojima naša suradnja nije ostavila gorčinu nego im drago za osvojenu medalju još jednom čestitke na bronci Wink

P.S. mrki88 je kak sam pisal odgovor zaključal temu, a proxy mu prije odgovorio, al očekujem njegovu potvrdu, tematikom ovo može i ovdje upast... da je maknut post zbog vrijeđanja nekoga to sam odmah zaključil čim sam vidio da je i prije nego je post maknut, Proxy mijenjal post, očito makivavši one "sočnije" dijelove po kojima nam je mrki88 poznat Smiley Proxy videl sam da si online pa ak postu nije mjesto ovdje brišiiiiiiii ga Smiley

istina je da me dvorci ne zanimaju, i to je najveća glupost kaj su napravili bugari, to je moje mišljenje i stojim iza toga....
ali od kud tebi pravo da pričaš jesam li ja zaslužio medalju ili nisam?
šta misliš da sam stajao sa strane i vodio svoju igru dok su insekti išli na dvorce?
radio sam po svome, sve dok nije došlo vrijeme za savez, a o tome ti nemoram ništa pričati....
tvoja čestitka mi ništa ne znači, isto mi je s njom ili bez nje, bitno mi je da ljudi koji samnom igraju znaju kakav sam, za ostale me boli uho....

ostali sadržaj teksta mi se neda ni komentirat, nema neke koristi od toga....
sretno i živio 100 godina!


Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #70 na: Rujan 28, 2011, 09:31:01 »

Mrkiju je post obrisan jer je na dnu posta bio nekulturan sadržaj koji nije primjeren za forum. Dunkane, to je jedna od poruka, a bilo ih je više od dvije. Poruke su obrisane tako da ih više niti nemam.

He he... šteta... rado bih te poruke i sam sad pročital, jer se u zadnjim danima kad smo kroz noći dežurali (mi smo igrali ko da era traje do samoga kraja i da će se neprijateljske ekipe na kraju ujedinit i napast na dvorce) i nakon par kavi i par radlera iza više se tih poruka ne sjećam osim one 2 kaj sam ti napisal... a te ostale koje veliš da su bile znam samo da nisu bile uvrijedljive, to nije moj stil, a ak su bile predirektne za ekipu sorry Wink Otvoren razgovor bez skrivenih namjera je ono kaj karakterizira savezništva koja želimo imati, i rješavanje problematičnih tema bez puno zamatanja u celofan također. Ak si ih dal na masovnu i ak ih neko od ekipe ima slobodno ih pošalje meni na pm ili nek ih stavi na forum ak hoće, al ne prepričavanja kaj sam rekel, nego baš te poruke ak ih je ko sačuval.
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #71 na: Rujan 28, 2011, 09:55:31 »

istina je da me dvorci ne zanimaju, i to je najveća glupost kaj su napravili bugari, to je moje mišljenje i stojim iza toga....
ali od kud tebi pravo da pričaš jesam li ja zaslužio medalju ili nisam?
šta misliš da sam stajao sa strane i vodio svoju igru dok su insekti išli na dvorce?
radio sam po svome, sve dok nije došlo vrijeme za savez, a o tome ti nemoram ništa pričati....
tvoja čestitka mi ništa ne znači, isto mi je s njom ili bez nje, bitno mi je da ljudi koji samnom igraju znaju kakav sam, za ostale me boli uho....

ostali sadržaj teksta mi se neda ni komentirat, nema neke koristi od toga....
sretno i živio 100 godina!

Pa da si pažljivo pročitao vidio bi da sam ti to napisao zato jer si rekao da ste sve postigli sami bez ikakve pomoći drugih, a to nije istina... medalje ne bi bilo da nije bilo pobjede na dvorce, a to niste postigli vi...
A za razliku od tebe ja znam da je pobjeda Husara ne samo zbog nas (naravno da je lavovski dio nje izvojevan našim članovima) nego da je izvojevana i uz pomoć saveznika bez čije suradnje je možda ne bi ni bilo, da nam saveznici nisu bili ljudi od riječi i ostali uz nas do kraja. Zato sam i napisao da je pobjeda Husara podjeda savezničke alijance. Tak da tvoja tvrdnja da ste sve sami postigli pokazuje koliko kužiš igru van čistog fajtanja mislim, jer ona je puno više od samog fajtanja, i po meni tu medalju za razliku od ostale tvoje ekipe nisi zaslužio bez obzira kaj si sigurno za nju svoj doprinos dao.

I to kaj si napisal da ti moja čestitka ništ ne znači mi bilo jasno nakon tvog posta, pa sam te isključio iz nje Smiley Čestitka ide onima koji znaju cijeniti međusobnu suradnju bez obzira na trzavicu ili dvije kaj je više nego normalno u više nego 8 mjeseci ere.

Pozdrav i sretno cijeloj ekipi Insekti u novoj eri Wink
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #72 na: Rujan 28, 2011, 10:09:51 »

"bilo je lijepo dok je trajalo" koliko vidim sve ste lijepo prekopirali pa nastavlja po starom.. i gdje ću sad ja opet jadan mala zvijezdica na kraju mape Sad
« Zadnja izmjena: Rujan 28, 2011, 10:17:36 od Igor245 » Evidentirano

uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #73 na: Rujan 28, 2011, 10:23:50 »

ala dosta sad prepucavanja  Cool
.. stanje je takvo kakvo je...ćemu trošit energiju na nepotrebne priće   Huh? ..pravog fajta nije bilo u eri..dvorci uništavaju bit igre .. u nekim drugim svjetovima (82) došlo je do pat pozicije i vrlo je teško održat prednost  .. znam da ste svi igračii i da znate igrat zato ne želim nikom solit pamet 

pobjednici su pobjednici..ali to ne znači da su poraženi loši ili da ne znaju .. kapa dole svima

ja još jednom čestitam  i nadam se da će u novoj eri bit drugačije ...

Evidentirano
revizor
Private
*

Karma: +6/-13
Offline Offline

Postova: 18


Profil
« Odgovor #74 na: Rujan 28, 2011, 12:11:37 »

u novoj eri će biti malo razlika sigurno jedino će biti puno više paljenja od početka, a uostalom ova era će služiti samo za osvetu onih koji to žele,
 a fora tog tipa dunkana da neće igrati tako aktivno ovu eru je samo zato jer  ako  loše starta gazit će ga neprijatelji jako, a to bi bilo loše za moral
husara pa je najbolje onda odmah naglasiti na svakoj temi kako će lagano ovu eru hehe
Evidentirano
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!