Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 02:14:44 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 6   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: bilo je ljepo dok je trajalo  (Posjeta: 6093 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
jasmina
Gost
« Odgovor #15 na: Rujan 26, 2011, 03:04:30 »

neznam jeste li primjetili da su se noćas desile dosta jake bitke......odmetnik 300 sg.......kvakva koji je prešao u kingdom je pao za oko milion bodova.....možda bi bilo lijepo da za kraj husari stave te bitke jer su jako dobre
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #16 na: Rujan 26, 2011, 03:09:42 »

Pa bitka od 399k je cisto prosjecna bitka za kraj ere, cudi me da nije bilo jacih.....
Evidentirano
marvick1
Private
*

Karma: +2/-3
Offline Offline

Postova: 12


Profil
« Odgovor #17 na: Rujan 26, 2011, 03:11:34 »

Bila je jaca bitka
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #18 na: Rujan 26, 2011, 03:12:57 »

Nocas ??pa  pise za 26.09 bitka od 399k bod, kao najaca neznam na koju ti mislis ali je nema pod bitkama
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #19 na: Rujan 26, 2011, 03:14:58 »

nije bitna toliko niti jačina bitke koliko je bitna činjenica da je moj pernati obožavani prijatelj išao na člana husara i u povratku bio uhvačen.......cijelu eru tvrdite kako varaju a u biti ljudi su samo aktivni i ništa više.......stefanss ludo moja,volim te puno  *friends*
Evidentirano
torcaprelog
Private
*

Karma: +0/-3
Offline Offline

Postova: 2



Profil
« Odgovor #20 na: Rujan 26, 2011, 03:16:39 »

cestitke pobjednicima  Grin Grin Grin
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #21 na: Rujan 26, 2011, 03:16:49 »

Nocas ??pa  pise za 26.09 bitka od 399k bod, kao najaca neznam na koju ti mislis ali je nema pod bitkama
da anubis noćas,nemoguče da netko izgubi milion bodova a bitka nosi 399k........alo toliko znam i ja obična farmerica
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #22 na: Rujan 26, 2011, 03:18:30 »

nije bitna toliko niti jačina bitke koliko je bitna činjenica da je moj pernati obožavani prijatelj išao na člana husara i u povratku bio uhvačen.......cijelu eru tvrdite kako varaju a u biti ljudi su samo aktivni i ništa više.......stefanss ludo moja,volim te puno  *friends*
Jasmina ti s ecudis da je bio uhvacen pa morali su biti svi aktivni ajme, pa par sati zadnjih radi dvorca, to ne karakterizira općenito aktivnost na smiso koji ti zelis reci,nije ni bitno, oni su pobjedili i svaka cast ali aktivnost nema veze sa time sta ti pricas..
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #23 na: Rujan 26, 2011, 03:19:40 »

da anubis noćas,nemoguče da netko izgubi milion bodova a bitka nosi 399 Smiley  ....alo toliko znam i ja obična farmerica

jasmina moguce jel je bila redaljka tako je i smucika izgubila 1.1 mil bod i damba 13 1.1 mil  kako nije moguce varas se ostale bitke su bile garant po 200k na nize ili tu negdje ali nisu evidentirane kao ni one sve druge u redaljkama.. kužiš??? padova je i vecih bilo od 1 mil...
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #24 na: Rujan 26, 2011, 03:29:15 »

Strpljenja, ispravit će to Igor kad dojde online Wink Noćas, oko sat vremena poslije ponoći po serverskom vremenu bila je najjača bitka realma, sa preko 640k ekonomskih bodova vrijednosti... neće bit u bitkama dana i neće mi donijet medalju jer je era završila, al evo za mene je bila šlag na tortu za kraj ere Smiley Ko i kratkom isto njegova koja je bila 2 sekunde iza moje. Tone je žrtvovao vojsku da kvakva ide do kraja, a kratki i ja smo ga lovili, lovili i zalovili Wink Poslao sam Jasmini obje bitke na mail, moju i onu iza od kratkog, pa ak hoće nek ih stavi na forum Wink
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #25 na: Rujan 26, 2011, 03:32:10 »

Tako da , ali ja sam htio reci Jasmini da pad bodova nema veze sa jacinom bitke toliko, neovisno sta je pao za 1 mil bod, onda je od kratkog bila sigurno oko 300-400k jaka bitka ako je udario iza tebe...
Evidentirano
mr.gate
Sergeant
**

Karma: +12/-21
Offline Offline

Postova: 62


Profil
« Odgovor #26 na: Rujan 26, 2011, 03:40:27 »

Strpljenja, ispravit će to Igor kad dojde online Wink Noćas, oko sat vremena poslije ponoći po serverskom vremenu bila je najjača bitka realma, sa preko 640k ekonomskih bodova vrijednosti... neće bit u bitkama dana i neće mi donijet medalju jer je era završila, al evo za mene je bila šlag na tortu za kraj ere Smiley Ko i kratkom isto njegova koja je bila 2 sekunde iza moje. Tone je žrtvovao vojsku da kvakva ide do kraja, a kratki i ja smo ga lovili, lovili i zalovili Wink Poslao sam Jasmini obje bitke na mail, moju i onu iza od kratkog, pa ak hoće nek ih stavi na forum Wink

 Grin Grin Grin tko piše sa ovog racuna sada?

koliko vas samo ima taj acc, gdje je nestalo, buš,bum itd  Huh?
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #27 na: Rujan 26, 2011, 03:44:11 »

Tako da , ali ja sam htio reci Jasmini da pad bodova nema veze sa jacinom bitke toliko, neovisno sta je pao za 1 mil bod, onda je od kratkog bila sigurno oko 300-400k jaka bitka ako je udario iza tebe...
Da, kratki ga je ogulio iza mene, bitka je bila na 375k bodova, s tim da je u pobjedi kvakva nad Tonetom još izgubio oko 100k bodova prije moje bitke... i to je bila ta bitka koja se vodo ko bitka dana, bila je par minuta iza ponoći po serveru al je ušla u proceduru za bitku dana od 25.09.2011, a pošto se zbila 26.09.2011 ima taj datum, zato i ne postoje 2 medalje sa 25.09.2011.
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #28 na: Rujan 26, 2011, 03:46:22 »

Da, kratki ga je ogulio iza mene, bitka je bila na 375k bodova, s tim da je u pobjedi kvakva nad Tonetom još izgubio oko 100k bodova prije moje bitke... i to je bila ta bitka koja se vodo ko bitka dana, bila je par minuta iza ponoći po serveru al je ušla u proceduru za bitku dana od 25.09.2011, a pošto se zbila 26.09.2011 ima taj datum, zato i ne postoje 2 medalje sa 25.09.2011.

A čuj ako nema bitke u sustavu nema je ni službenio da se vodi.... samo moralnu satisfakciju imaš nista  vise...
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #29 na: Rujan 26, 2011, 03:56:44 »

Grin Grin Grin tko piše sa ovog racuna sada?

koliko vas samo ima taj acc, gdje je nestalo, buš,bum itd  Huh?
I u igri i u forumu, osim što je povremeno čuvar bio na računu, samo jedna je osoba igrala ovaj acc Wink
Buš, bum itd se pojavi kad napišem onako malo veći post, pa mi se neda to pretvarat sve u književni Wink Kad je kraći post onda poispravim da i vi koji to buš bum i sl. ne razmete (evo nek ti bu razumijete umjesto razmete) ili oni kojima smeta možete bez translatora ili nerviranja pročitat Grin

A sad da te opet pitam... a koji si ono ti? Grin
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 ... 6   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!