Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 10:55:53 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: TIGER i njegovi postovi-GOSPODARI SVIJETA  (Posjeta: 1502 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mr.gate
Sergeant
**

Karma: +12/-21
Offline Offline

Postova: 62


Profil
« na: Rujan 12, 2011, 10:49:46 »

   
Gospodar svijeta
« na: Danas u 09:34:48 »
da ne pišem na 100 mjesta. Smiley
Za početak Gospodara svijeta će ići obavijest u igri. Tek nakon toga ako savez ima preko 60% utjecaja, počinje odbrojavanje od 168 h, ako savez zadrži utjecaj preko 60%, pobijedio je u eri i era završava.
Piše u kako igrati da događaj kreće nakon 8 mjeseci igre - znači 8 mjeseci je najranije, ali ne i nužno da se pokrene Gospodar svijeta, ovisi o razvijenosti igrača i saveza u određenom svijetu.


ooooooooooooooooooojjj Lips Sealed ....pa zar ti stvarno mislis da ovdje igraju samo djeca ??.....pa ti se sa nama sprdas i kako te nije sramota takve izjave davati

jesu li tebi to nalog dali sta da napises???

cije je to tumacenje pravila???

ovdje je jasno kao sunce da BUGARI ne postuju svoja pravila koja sada ti pokusavas izvrtati gore - dole kako bi dao neko solidno objasnjenje a u biti nemas nikakvo objasnjenje za ovu farsu i lazi koje se stalno serviraju na imperiji

pise u pravilima nakon 8 mjeseci pocinje odbrojavanje ako se ima 60% a nepise nakon 8 mjeseci cemo odluciti kada pocinje odbrojavanje ako imate 2/3 pokrivenu mapu sa utjecajem dvorca....to je jasno i prvasima s toga prestani davati takve izjave i postove ili tebi nije jasno koja je razlika između napisano crvenim slovima i plavim slovima

i daj mi to gdje pise o razvijenosti igraca i saveza......hahahaha............najgluplje sto sam ikada procitao ovaj tvoj post i da se da kao objasnjenje zasto se Bugari ne drze pravila koja su ONI napisali a ne mi

Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #1 na: Rujan 12, 2011, 11:35:16 »

   
Gospodar svijeta
« na: Danas u 09:34:48 »
da ne pišem na 100 mjesta. Smiley
Za početak Gospodara svijeta će ići obavijest u igri. Tek nakon toga ako savez ima preko 60% utjecaja, počinje odbrojavanje od 168 h, ako savez zadrži utjecaj preko 60%, pobijedio je u eri i era završava.
Piše u kako igrati da događaj kreće nakon 8 mjeseci igre - znači 8 mjeseci je najranije, ali ne i nužno da se pokrene Gospodar svijeta, ovisi o razvijenosti igrača i saveza u određenom svijetu.


ooooooooooooooooooojjj Lips Sealed ....pa zar ti stvarno mislis da ovdje igraju samo djeca ??.....pa ti se sa nama sprdas i kako te nije sramota takve izjave davati

jesu li tebi to nalog dali sta da napises???

cije je to tumacenje pravila???

ovdje je jasno kao sunce da BUGARI ne postuju svoja pravila koja sada ti pokusavas izvrtati gore - dole kako bi dao neko solidno objasnjenje a u biti nemas nikakvo objasnjenje za ovu farsu i lazi koje se stalno serviraju na imperiji

pise u pravilima nakon 8 mjeseci pocinje odbrojavanje ako se ima 60% a nepise nakon 8 mjeseci cemo odluciti kada pocinje odbrojavanje ako imate 2/3 pokrivenu mapu sa utjecajem dvorca....to je jasno i prvasima s toga prestani davati takve izjave i postove ili tebi nije jasno koja je razlika između napisano crvenim slovima i plavim slovima

i daj mi to gdje pise o razvijenosti igraca i saveza......hahahaha............najgluplje sto sam ikada procitao ovaj tvoj post i da se da kao objasnjenje zasto se Bugari ne drze pravila koja su ONI napisali a ne mi



Nisam mislio da ću se s mr.gate-om (a koji god da je on) oko nečeg složiti, al evo oko ovoga se mogu.

Ista objašnjenja sam od Tigera dobio, i sve što je mr.gate gore napisano više manje stoji, samo bih Tigera izostavio iz bilo kakvih optužbi... on radi kak mu vele, i mora tak sviđalo mu se to il ne. Ovi iz IO su jednostavno šlampavi a nas igrače ne šljive ni 5% ponekad, bitno je samo da se krediti troše Sad Drugačije se ovi silni propusti u igri i uputama za igru kao i nenajavljivanje promjena (za primjer uzmite samo nedavnu promjenu za nemogućnost povlačenja vojske u zadnjig 5 sekundi prije napada) nedaju objasniti, bar ne meni. Zbilja šteta, jer iz ove inače sasvim solidne i zabavne igre tjeraju sve više dobrih igrača kojima takve stvari puno znače.

Pa evo konstruktivan prijedlog Wink Napišite jedan opširan i detaljan priručnik za igru, nek ima i 50 strana, a ja ću ga sigurno kad stignem pročitati... ovaj kaj imate sad nek vam i dalje ostane za školarce kojima je čitanja uvrh glave iz školskih klupa Grin
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #2 na: Rujan 13, 2011, 11:46:39 »

ajde boze kazni me nakon sto kazem ovo ali moram...BRAVO mr.gate
pravila su napisana,i ekipa se je vodila njima,da bi sada u stvari skuzili da nemozes zavrsiti realm dok IO tim ne nabere dovoljno dijamanata.sada da smo svi neke flegme sto se tice igre trebali bi jednostavno odustat,pa neka im vikend igraci igraju realm,koji kupe manje dijamanata od mene,a ja kupim eventualno da aktiviram odmor,na koji odem 2x u eri,pa neka onda izmisljaju pravila.
Tiger,ako nema modula zasto su dopusteni ti dvorci i ta sva *****?zasto ste dopustili da bilo koji savez placa vojsku i cuva je a vi nemate pojma kada ce to pocet?
ja znam da si zadnje ti kriv,ali sta da ti kazem,ti si glavni i odgovorni za nas,i zato se potrudi da rijesite problem sto prje,jer cete izgubiti daleko vise igraca nego do sada
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #3 na: Rujan 13, 2011, 12:27:43 »

Aloooooo..pa što vam je Tiger kriv?! Pišite direkt u Bugarsku..barem vi znate kak se to radi....   Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
mr.gate
Sergeant
**

Karma: +12/-21
Offline Offline

Postova: 62


Profil
« Odgovor #4 na: Rujan 13, 2011, 03:39:06 »

Lords of the realm[2011-09-13 12:00:12]
The stage for winning the realm via Lords of the realm competition will be activated in realms 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93 and 94 on September 19th, at 12 pm server time (GMT + 2).

For more information, see How to play >> Diplomacy >> Lords of the realm.

znaci 19.09 trebalo bi zapoceti odbrojavanje....ono sto me zabrinjava je to sto nisu napisali koje godine pa idemo vjerovati da je to 2011 godina   Grin
Evidentirano
Farky
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #5 na: Rujan 19, 2012, 01:57:30 »

Kako su turci mogli napasti naš dvorac a osnovali su okupljalište sat vremena prije napada a također smo i mi mogli napasti njihovo okupljalište....zar ne mora proći 12 sati prije nego mi možemo njih napasti ili oni nas?Huh? Pošto smatram da se radi o prevari i podilaženju administratora turcima poslat ču prijavu u njemačku i tražit ču da se smjene svi administratori jer tu se radi o velikom novcu uloženom u ovu igru.....Twinkyca (blitz5)....
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #6 na: Rujan 19, 2012, 10:22:44 »

Engleska verzija sa ovog link:  http://www52.imperiaonline.org/imperia/game_v5/game/help/?lang=hr&page=diplomacy&race=1


    Around the 9th month after the Era has begun (the exact date varies, it is determined by the administration and announced publicly one week earlier), the stage of contest for winning the realm by one Alliance is activated.
    The winner is the Alliance that has achieved control, by expanding its influence range of all possessed Alliance Castles, over at least 60% of the entire Global Map territory and has managed to maintain this achievement during at least 168 hours.
    After the Alliance winner in the Lords of the Realm competition has been determined, the era finishes.

Hrvatska verzija


    Otprilike na početku 9 mjeseca, nakon što je era počela (točan datum varira, određuje ga administracija i objavljuje javno 1 tjedan ranije), počinje faza natjecanja za pobjedu saveza u svijetu.
    Pobjednik je savez koji koji uspije raširiti utjecaj dvoraca saveza na globalnoj mapi preko 60% ukupnog područja i zadrži to postignuće barem 168 sati.
    Nakon što se odredi savez pobjednik u natjecanju \"Gospodar svijeta\", era završava.

20 tjedana je za brze svjetove i 10 za blitz svjetove. S istim pravilima.
Piše arround month 9 - otprilike 9 mjeseci nakon početka svijeta- i piše da točan datum određuje administracija i objavljuje 1 tjedan prije početka Gospodara svijeta. Ja sam vam samo rekao koji su kriteriji zbog kojih Gospodar svijeta može započeti malo kasnije.
Evidentirano

McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #7 na: Rujan 19, 2012, 11:56:03 »

Engleska verzija sa ovog link:  http://www52.imperiaonline.org/imperia/game_v5/game/help/?lang=hr&page=diplomacy&race=1


    Around the 9th month after the Era has begun (the exact date varies, it is determined by the administration and announced publicly one week earlier), the stage of contest for winning the realm by one Alliance is activated.
    The winner is the Alliance that has achieved control, by expanding its influence range of all possessed Alliance Castles, over at least 60% of the entire Global Map territory and has managed to maintain this achievement during at least 168 hours.
    After the Alliance winner in the Lords of the Realm competition has been determined, the era finishes.

Hrvatska verzija


    Otprilike na početku 9 mjeseca, nakon što je era počela (točan datum varira, određuje ga administracija i objavljuje javno 1 tjedan ranije), počinje faza natjecanja za pobjedu saveza u svijetu.
    Pobjednik je savez koji koji uspije raširiti utjecaj dvoraca saveza na globalnoj mapi preko 60% ukupnog područja i zadrži to postignuće barem 168 sati.
    Nakon što se odredi savez pobjednik u natjecanju \"Gospodar svijeta\", era završava.

20 tjedana je za brze svjetove i 10 za blitz svjetove. S istim pravilima.
Piše arround month 9 - otprilike 9 mjeseci nakon početka svijeta- i piše da točan datum određuje administracija i objavljuje 1 tjedan prije početka Gospodara svijeta. Ja sam vam samo rekao koji su kriteriji zbog kojih Gospodar svijeta može započeti malo kasnije.

Da se i ja složim i sa mr.gate i sa dunkanom. Mi smo prošlu eru u savezu Lex_legis ovo pravilo protumačili jednako kao i svi, tempirali smo vojsku i održavanje tako da se poklopi sva sa 9. mjesecom ere kada je otprilike trebalo početi odbrojavanje. Međutim našli smo se u situaciji da smo morali još skoro dva mjeseca nakon što je 9. mjesec prošao na mukama biti i vojsku održavati i SILNE DIJAMANTE TROŠITI  da bi savez bio kolko tolko na površini i oko nule. U prvoj eri dvorci nisu bili dostupni do određene vremenske točke ere, a sada su dostupni več prvi dan ere što nije u redu. Stoga, ako piše da je to oko određenog vremenskog razdoblja onda to nije 2-3 mjeseca gore dole!
Kad treba premium paket završiti onda ga u sekundu odmjere, a ostalo kako im puhne. No ne vjerujem da Tiger za to kriv, u svemu tome onje kolateralna žrtva nepismenih i nejasnih ljudi.
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #8 na: Rujan 19, 2012, 12:01:41 »

Slažem se s vama da ako nešto piše, onda je okolo nekoliko dana, možda tjedan, ne 2 mjeseca. Tako da je već prije nekog vremena uveden sustav koji obavještava o isteku tog roka i nakon toga admini pokreću gospodar svijeta, ne više sa većim zakašnjenjem. Tako da nećete sigurno čekati više 2 mjeseca.
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #9 na: Rujan 19, 2012, 02:20:51 »

Kako su turci mogli napasti naš dvorac a osnovali su okupljalište sat vremena prije napada a također smo i mi mogli napasti njihovo okupljalište....zar ne mora proći 12 sati prije nego mi možemo njih napasti ili oni nas?Huh? Pošto smatram da se radi o prevari i podilaženju administratora turcima poslat ču prijavu u njemačku i tražit ču da se smjene svi administratori jer tu se radi o velikom novcu uloženom u ovu igru.....Twinkyca (blitz5)....
"mora" proći 12 sati da se može napasti novoosnovano okupljalište ili iz njega poslati napad .
misliš da će njemci objaviti rat bugarima ?  Lips Sealed
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #10 na: Rujan 19, 2012, 03:28:51 »


Hrvatska verzija


    Otprilike na početku 9 mjeseca, nakon što je era počela (točan datum varira, određuje ga administracija i objavljuje javno 1 tjedan ranije), počinje faza natjecanja za pobjedu


 trebaju ljudi koji rade na ovome plaće dobiti, pa naravno da se u tako jadnom svijetu, brojčano slabom sa igračima, produžiti vrijeme trajanja ere da bi se još koji dijamantić kupio i takav svijet isplatio gazdama..
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
guber
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 14


Profil
« Odgovor #11 na: Listopad 02, 2012, 06:58:45 »

vidim da kako koji svijet  završi dobije se link za registraciju tako i onaj BG koji je jučer mislim završio odmah dobio link za registraciju
jedino CRO 2 NE MOŽE DOBITI LINK  predlažem svima da u znak protesta  stupite u štrajk i da se ne logirate  u  CRO 2    24 sata kao upozorenje a ako ni to ne pomogne da jednostavno prestanete sa igrom
Evidentirano
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #12 na: Listopad 02, 2012, 07:04:51 »

slažem  se s gubberom  stoposto  pa kaj  su  zabrijali  ti  bugari !!!ali protest nam  ne znaci  ništa jel  boli  njih briga za jedan  cro 2 kad ima pun k....  drugih svijetova na kojim  zaraduju al  mi  stvarno  nije jasno  zašto  još  uvijek  nedaju  link??
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #13 na: Listopad 02, 2012, 07:46:41 »

 *tired* Da se nadovežem na ovaj post, mislim da je nepotrebno vrijeđanje Tiger-a ili bilo koga tko je u sastavu foruma. Nama je svima detaljno jasno šta piše i šta se događa u imperiji. Međutim funkcija nam i je da upozorimo na zbivanja koja nisu u pravilima i događaju se na štetu igrača, ovoga puta naših Hrvatskih. Zar stvarno mislite da Tiger i svi mi radimo protiv Hrvatskih igrača? Teško, jer sve u svemu, reagira se na vrijeme, a to što druga strana ne reagira na vrijeme ili na vrijeme rijetko kad, nije ni do Tigera ili niti jednog od nas. Vjerujem da je Tiger do sada mnogo učinio za Hrvatske igrače a i vjerujem da i nije mogao mnogo puta i ništa učiniti nego biti bespomoćan na milost i nemilost vlasnicima IO. U biti treba i dalje podržati Tigera, a i upućivati mu bugove, i nesvakidašnje stvari u igri, ova igra je počela sa jednim realmom, pa na 3 pa, 4 i poslije se razvila u bezbroj svijetova, toliko je kompleksna, da je i za očekivati da neke stvari neće valjat, istina to udara po đepu igrača, što je loše, al zato je samo na igraču da prosudi ,igrati ili ne. Ja se toplo nadam da će se problemi riješiti, al i vjerujem da će se novi pojaviti, tako je to sa tehnologijom, pa to u potpunosti i shvaćam. Huh?
« Zadnja izmjena: Listopad 02, 2012, 07:56:30 od goronja » Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!