Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 11:43:44 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 5   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Igra li još tko cro2  (Posjeta: 5391 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« na: Rujan 08, 2011, 02:05:42 »

Kako mi se čini izgleda da cro2 neigra više od 100 igrača  *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos*
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #1 na: Rujan 08, 2011, 02:59:31 »

svi odustali jos prje 15 dana,ali misteriozno neki rastu bodovima koliko se prica Smiley
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #2 na: Rujan 08, 2011, 03:09:09 »

hoće li više ti dvorci braćo husari??!!  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #3 na: Rujan 08, 2011, 03:17:50 »

Istina bog zavrsite vise stim !! da se moze pocet ponovo  Grin
Evidentirano

OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #4 na: Rujan 08, 2011, 03:46:06 »

hehehehehe, sonja ali nemoj me opet iznevjerit  *heart* *heart* *heart* *heart* *heart*
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #5 na: Rujan 08, 2011, 04:11:31 »

hehehehehe, sonja ali nemoj me opet iznevjerit  *heart* *heart* *heart* *heart* *heart*

  Wink Sonja ima sada pametnija posla nego igrat glupi cro 2 , sad zastupa boje Hrvatske na svjetskom, što je bitnije od bilo kojeg realma. I još je zapovjednik, i susjed joj je talijan, voli ga posjećivat.  ;D
Evidentirano

McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #6 na: Rujan 08, 2011, 04:45:16 »

ja se nedam, ne znam zašto ljudi odustanu kad postane zanimljivo. Svi bi htjeli biti vodeći i jaki i glavni, ali kad je tu netko drugi...ma kako god to postao...onda ne valja. Sad se treba boriti.
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #7 na: Rujan 08, 2011, 06:13:20 »

ja se nedam, ne znam zašto ljudi odustanu kad postane zanimljivo. Svi bi htjeli biti vodeći i jaki i glavni, ali kad je tu netko drugi...ma kako god to postao...onda ne valja. Sad se treba boriti.
većinom smo se napadali ali si potpuno u pravu, ljudi lako odustaju  Undecided Undecided Undecided Undecided
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #8 na: Rujan 08, 2011, 06:39:08 »

kontam da nitko neigra.. Sad
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #9 na: Rujan 08, 2011, 06:43:26 »

Jeje, jesmo se napadali i nadam se da će još biti bitaka. Ona naša zadnja je bila bitka dana. Pa to je cilj ove igre, ratovat i nadmudrivat se. Ja to gledam kao sport. Na terenu ljuti neprijatelji, a poslije svako okrene jednu rundu...naravno prvu plaća zadnji! Grin
Sad bi trebalo da se svi vrate ili većina, pa nitko ne bi više spavao mirno, ovako smo jako ograničeni tko koga može napasti. Fali mi ono kad se probudim a neki tamo lijevi lik me napao...pa se pitam od kud si ti sad iskrsnuo??  *xxx*  i onda otkriješ da ima neki mali savez sa par opakih igrača...
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #10 na: Rujan 08, 2011, 07:46:57 »

cro2 je zastarjela SP je zakon Smiley ne znate vi kako je to kad vas svakih 10 minuta ... turci ili bugari Smiley
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #11 na: Rujan 08, 2011, 11:48:36 »

hahahahha.....
koji idiotizam....
slažete se u sp gore nego u cro2....


mislim, glupi smo mi hrvati (čast iznimkama)....
i bugari i brazilci i poljaci i rumunji imaju svoj svijet, ne?
pa kako onda oni uspiju toliko surađivati i biti bolji od nas, velikih hrvata?Huh?
i oni ratuju jedni protiv drugih u svom realmu..... a opet, ujedinili su se i rokaju sve, pa tako i nas hrvate....
daj se složite i igrajte.... svi ste redom odlični igrači.... zaboravite više prošlost i ujedinite se.... igrajte ko jedan jer jedino tako se može napraviti nešto....
tamo nema husara, lexa, kohovaca nit ostalih.... tamo ti je brat najveći neprijatelj, a  opet bez njega nemožeš.... ujedinite se i raz Lips Sealed ite te papke!!!! Huh? Huh? Huh?
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #12 na: Rujan 09, 2011, 12:31:17 »

hahahahha.....
koji idiotizam....
slažete se u sp gore nego u cro2....


mislim, glupi smo mi hrvati (čast iznimkama)....
i bugari i brazilci i poljaci i rumunji imaju svoj svijet, ne?
pa kako onda oni uspiju toliko surađivati i biti bolji od nas, velikih hrvata?Huh?
i oni ratuju jedni protiv drugih u svom realmu..... a opet, ujedinili su se i rokaju sve, pa tako i nas hrvate....
daj se složite i igrajte.... svi ste redom odlični igrači.... zaboravite više prošlost i ujedinite se.... igrajte ko jedan jer jedino tako se može napraviti nešto....
tamo nema husara, lexa, kohovaca nit ostalih.... tamo ti je brat najveći neprijatelj, a  opet bez njega nemožeš.... ujedinite se i raz Smiley ite te papke!!!! Huh? Huh? Huh?

 Huh? O  čem ti pričaš mrki ? Ja te uopće ne razumijem,sve je u redu u repki, ima pojedinaca koji odskaču zbog ega, ali se to riješilo, sve je u redu.  Cool
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #13 na: Rujan 09, 2011, 12:34:35 »

Huh? O  čem ti pričaš mrki ? Ja te uopće ne razumijem,sve je u redu u repki, ima pojedinaca koji odskaču zbog ega, ali se to riješilo, sve je u redu.  Cool

ma ja o poljoprivredi, traktorima, kombajnima i tako to..... sve u redu, malo sam se zajeznuo.... Grin Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Apokalipso
Lieutenant
***

Karma: +12/-26
Offline Offline

Postova: 168


Vaš najdraži chat Operater


Profil
« Odgovor #14 na: Rujan 09, 2011, 12:51:16 »

ti husari su neki opaki momci, goronja posto tebe jedinog znam i vidim da si aktivan, kakvi su to novi savezici? vidim jedino lex ostao od starih velikana Tongue di je frida nestala?
Evidentirano

 Str: [1] 2 3 ... 5   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!