Imperia Online Croatia
Travanj 28, 2024, 12:03:57 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 6 7 [8]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Ima nade i za nas....  (Posjeta: 7243 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mladen
Private
*

Karma: +3/-13
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« Odgovor #105 na: Rujan 07, 2011, 10:44:43 »

hay, evo i mene nakon godinu dana da napisem koju. mislija malo igrat, ali ovo ovdi nije atmosfera za igru  *crazy* *crazy*
procita sam malo foruma i mora reagirat. prvo bi pozdravia Horusa, vidin da jos nije odusta i bori se s vetrenjacama.
onda bi pozdravia i tog proxyia koji bi triba bit kao neki ciff autoritet i posten. onda mi zapalo za oko nesto i mora sam ovo komentirat:
Horus, kao što sam i več rekao, kad je Tiger postao CM, on ga je na isti način pokušavao degradirati, smatrao ga nepodobnim, pokušavao je vršit pritisak nad njime, govorio je kako nije sposoban za taj posao... žalio se Krumu, otonu, yoanne i ostalim Cm-ovima na int forumu. identično kao i sad za mene. Dali je to kritika? Da dođe novi moderator na forum, taj moderator bi prolazio kroz isti proces Horusa kao i Tiger prije, kao ja sada, kao netko kasnije!
prvo ga je bana da se ne moze branit , a onda ga blati i laze ka pas. horus je kad i ja dosa 2009 pocetkom prve cro ere. tada nitko od nas nije ni zna tko je tiger. a tiger je vec tada prevea igru na hrvacki, bija legenda i glavni ovdi na forumu. tako da je sve to sto si napisa moj prika cista laz. a ti kao ciff ovdi ne bi smio lagat.
pozdrav i tebi goronjo, fridin generale. zna si sve ovo i cutis i jos hvalis tog lasca. nadam se da ce i tiger potvrdit to, jer dok sam ja igra znan da je horus ucio od tigra i pita ga kad god nesto nije zna,
nakraju pozdrav svima i cujemo se za pal godine, godinu. pa mozda i ja zaigram.
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #106 na: Rujan 07, 2011, 11:50:03 »

 Cheesy Ja nisam,ništa pričao o Horusu, ja sam govorio o načinu ratovanja, i o Dunkunu, sve sam rekao. Nema tu laži,bar ne od mene. Tako je kako je, možda ima više verzija istine,u to neću ulaziti. pozz i tebi. Cool
Evidentirano

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #107 na: Rujan 08, 2011, 05:39:03 »

Sad lažem ko pas?!
Mladene, sigurno ga nisam banao bezveze, pravila postoje i pravila se moraju poštivati.

http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=1946.msg12842#msg12842



« Zadnja izmjena: Rujan 08, 2011, 05:46:19 od Proxy » Evidentirano

 Str: 1 ... 6 7 [8]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!