Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 08:36:29 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 5 6 [7] 8   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Ima nade i za nas....  (Posjeta: 7239 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #90 na: Rujan 05, 2011, 12:41:56 »

Hmm...Proxy podržala sam te kao moderatora ali eto moram priznati da sam sada malo razočarana..jadni Horus opet pobrao ban?! Sad...čitala sam njegove postove na ovoj temi i ako je radi njih taj ban dan onda mislim da si u krivu...tvoje procjene su inače dobre kako sam i rekla,puno si ovdje,rješavaš nerješivo ali moraš moći prihvatiti i kritiku na svoj račun...to čini veličinu čovjeka...ne može se baš svakome ugoditi.. Smiley


 *heart* Ja bi volio tebi ugoditi Sonjice,hahahaahahah  *heart*
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #91 na: Rujan 05, 2011, 12:49:06 »

Hmm...Proxy podržala sam te kao moderatora ali eto moram priznati da sam sada malo razočarana..jadni Horus opet pobrao ban?! Sad...čitala sam njegove postove na ovoj temi i ako je radi njih taj ban dan onda mislim da si u krivu...tvoje procjene su inače dobre kako sam i rekla,puno si ovdje,rješavaš nerješivo ali moraš moći prihvatiti i kritiku na svoj račun...to čini veličinu čovjeka...ne može se baš svakome ugoditi.. Smiley

sigurno su te tukli puno dok si bio mali, pa je sad to posljedica
pogrijesio si i umjesto isprike pravio se grbav (valjda zbog gore pomenutog iz djetinjstva)
sonja jeli ovo tebi kritika
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #92 na: Rujan 05, 2011, 12:59:46 »

sigurno su te tukli puno dok si bio mali, pa je sad to posljedica
pogrijesio si i umjesto isprike pravio se grbav (valjda zbog gore pomenutog iz djetinjstva)
sonja jeli ovo tebi kritika

Nije kritika ali nije ni uvrijeda..to je čista pretpostavka koja po meni ne zaslužuje ban...dakle čovjek pretpostavlja uzroke nečijeg ponašanja sa psihološkog stajališta i neznam što u tome ima uvredljivo...osim ako je to istinit podatak pa se ulazi u područje nečije privatnosti,onda su to sasvim druge stvari!
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
jasmina
Gost
« Odgovor #93 na: Rujan 05, 2011, 01:08:35 »

sa mog psihološkog gledišta polovica vas ovdje na forumu je totalno ludo,ista ta polovica nema niti mrvicu poštovanja prema nikome niti preza  pred ničim,u tu polovicu sve više pripadaš u zadnje vrijeme i ti sonjice, čini mi se da je ta ista grupa koju spominjem ovdje gora od bilo kojeg virusa,i kada več ti tako zdušno tu danima braniš pojedince koji spadaju polako u jednu jako opasnu grupu i ja ču biti malo podla i iznesti prljavo rublje van saveza na SP.
UŽIVAJTE U KRIJEPOSTI I ČISTOĆI POJEDINACA,MENI NE PADA NAPAMET
Pošiljatelj: Horus    Poslano: 2011-09-05 00:17:05    Ignoriraj korisnika Proslijedi poruku
PROXY  Lips Sealed EM LI TI MATER NEDO Lips Sealed ANU. POSALJI MAMICE DA TE DORADIM. EVO DA KAZNA NE BI BILA BEZ VEZE I DA IMA RAZLOG.
Nažalost Horus, vi ste isključeni sa ovog foruma!
Nepoštivanje, vrijeđanje i provociranje moderatora
STO TE TO UVRIJEDILO. TO STO SI NESPOSOBAN, TO STO NE MOZES PODNJETI KRITIKU, TAMO RADIS STO HOCES. VJERUJ MI NECES DUGO. NISAM TI JA KRIV STO SU TE GUZILI DOK SI BIO MALI. PA SAD TAMO LIJECIS FRUSTRACIJE.
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #94 na: Rujan 05, 2011, 01:28:10 »

sa mog psihološkog gledišta polovica vas ovdje na forumu je totalno ludo,ista ta polovica nema niti mrvicu poštovanja prema nikome niti preza  pred ničim,u tu polovicu sve više pripadaš u zadnje vrijeme i ti sonjice, čini mi se da je ta ista grupa koju spominjem ovdje gora od bilo kojeg virusa,i kada več ti tako zdušno tu danima braniš pojedince koji spadaju polako u jednu jako opasnu grupu i ja ču biti malo podla i iznesti prljavo rublje van saveza na SP.
UŽIVAJTE U KRIJEPOSTI I ČISTOĆI POJEDINACA,MENI NE PADA NAPAMET
Pošiljatelj: Horus    Poslano: 2011-09-05 00:17:05    Ignoriraj korisnika Proslijedi poruku
PROXY  Smiley EM LI TI MATER NEDO Smiley ANU. POSALJI MAMICE DA TE DORADIM. EVO DA KAZNA NE BI BILA BEZ VEZE I DA IMA RAZLOG.
Nažalost Horus, vi ste isključeni sa ovog foruma!
Nepoštivanje, vrijeđanje i provociranje moderatora
STO TE TO UVRIJEDILO. TO STO SI NESPOSOBAN, TO STO NE MOZES PODNJETI KRITIKU, TAMO RADIS STO HOCES. VJERUJ MI NECES DUGO. NISAM TI JA KRIV STO SU TE GUZILI DOK SI BIO MALI. PA SAD TAMO LIJECIS FRUSTRACIJE.

eto...gdje je sad ban što si rekla da sam luda  Grin Grin Grin Grin......to je tvoje mišljenje i imaš apsolutno pravo na njega..samo temelji se na čistim predrasudama isto kao i Horusovo gledište o Proxyju . Niti ikoga branim ,niti ikoga vrijeđam,iznosim zaključke na temelju napisanog i nigdje ne tvrdim da je netko čistunac...a poštovanja imam prema svakome dok se ne dokaže suprotno jer sa tim stavom prilazim ljudima i u RL.
I stvarno neznam što se ti toliko ljutiš i na šta?! Lijepo si pitala ja sam lijepo odgovorila..ne moramo svi imati iste zaključke  i naravno ne možemo ih imati.
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #95 na: Rujan 05, 2011, 01:33:32 »

Ima nas svakakvih, da nije tako svijet nebi bio ovako ljep i šaren. Doduše nije mi jasno zašto ovu igru pojedinci doživljavaju kao nešto jako bitno i imaju potrebu dokazivati svoje znanje i poštenje. Samo zapamtite vi koji non stop pokušavate nešto dokazat da se pijan drži plota jer je u  Grin.  Tongue
« Zadnja izmjena: Rujan 05, 2011, 05:29:27 od Proxy » Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #96 na: Rujan 05, 2011, 01:35:27 »

 E  Sada  da ja kažem nešto svima    http://www.youtube.com/watch?v=802b-mwK3a4     ajmoooo,  lijepa zabava i provod, opustite se tenzije smirite .....  [:-}
Evidentirano
hacker73
Lieutenant
***

Karma: +53/-43
Offline Offline

Postova: 197


Profil
« Odgovor #97 na: Rujan 05, 2011, 03:01:43 »

a joj , 
jel to ja vidim chick fight?
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #98 na: Rujan 05, 2011, 06:21:15 »

Hmm...Proxy podržala sam te kao moderatora ali eto moram priznati da sam sada malo razočarana..jadni Horus opet pobrao ban?! Sad...čitala sam njegove postove na ovoj temi i ako je radi njih taj ban dan onda mislim da si u krivu...tvoje procjene su inače dobre kako sam i rekla,puno si ovdje,rješavaš nerješivo ali moraš moći prihvatiti i kritiku na svoj račun...to čini veličinu čovjeka...ne može se baš svakome ugoditi.. Smiley


Kritike su uvijek dobrodošle, ali pravila su jasna da se mora poštivati svaki korisnik foruma, da je zabranjeno izazivati svađu i da se nesmije namjerno provocirati druge korisnike foruma. Jel tako? Da svakome udarim ban zbog toga, bilo bi vas pola u kazni, zato često pošaljem opomenu privatnom porukom, pa ako se ne smiri - djelujem. Od onih članova foruma koji su nisu skloni provociranju i izazivanju svađa, dobijem kritiku da sam dobar moderator, bla,bla,bla. Od onih koji imaju više banova nego prsti na rukama dobijem lošu kritiku, kak sam nepošten, zašto sam ja na njegovoj strani, zakaj nisam i njega, zakaj meni više neg njemu itd...opet i tu kiritku prihvačam. Kad se ispostavi da su obojca dobila ban, onda su zadovoljni i nije ih briga koliko sami oni u kazni. Baš ih briga za sebe, samo da drugome napakoste. Neželim iznosit imena, al vjerujem da se neki u tome prepoznaju koji su bili prije banani na forumu. Takvi smo mi Hrvati, briga nas za sebe, samo da nekome napakostimo!!!
Horus, kao što sam i več rekao, kad je Tiger postao CM, on ga je na isti način pokušavao degradirati, smatrao ga nepodobnim, pokušavao je vršit pritisak nad njime, govorio je kako nije sposoban za taj posao... žalio se Krumu, otonu, yoanne i ostalim Cm-ovima na int forumu. identično kao i sad za mene. Dali je to kritika? Da dođe novi moderator na forum, taj moderator bi prolazio kroz isti proces Horusa kao i Tiger prije, kao ja sada, kao netko kasnije!
Neki članovi foruma mi privatnom porukom šalju kritike, tko god da je pošalje ja ču je poštovati i prihvatiti, ali na ovaj način, kao da diže pobunu, namjerno izaziva svađu, stim da ide provocirati... to za mene nije kritika. Dali sam pogriješio zato kaj provodim pravila foruma koja su jasno napisana? Nisam. To je i bit moderatora, da provodi pravila ( koja se često krše ). Svjestan sam da nemogu svima ugoditi,ali bar pokušavam, znam da vas dobar dio mene mrzi zbog toga, ali tko god da mi se javi, trudim se pomoči, ono kaj nije u mojoj moći, proslijedim ili sam zatražim pomoć od Tigra oko toga. Neke informacije preuzimam sa bg foruma, naravno, translator se dimi koliko ga koristim da si prevedem na eng il hr, al nije bitno, samo da ja imam informaciju kojom bih nekome mogao pomoći.
« Zadnja izmjena: Rujan 05, 2011, 06:25:35 od Proxy » Evidentirano

DALmata
Private
*

Karma: +16/-8
Offline Offline

Postova: 34



Profil WWW
« Odgovor #99 na: Rujan 05, 2011, 07:48:08 »

Koliko je Vama godina?Huh?Huh? SRAMOTA ZA FORUM I ZA IGRU

Mislin ne možete niže gospodo past nego ste pali ...... mislija san se davno ukljucit u ove vaše diskusije ali vidin da san dobro odlucija - da nema smisla gubit vrime na prepucavanja koja nemaju kraja a kako vidin ni granica  civilizirane komunikacije...........nažalost kako se ponašate u forumu tako se ponašate i u igri , a najvjerojatnije i u privatnom životu .........

Nažalost i ova igra (kao i vecina online igara) nekima je zamjena za krpanje frustracija iz stvarnog života ..... dajte malo se opustite.......ipak je ovo samo igra koja je napravljena za  "some funny time " ............
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #100 na: Rujan 05, 2011, 10:57:00 »

Kritike su uvijek dobrodošle, ali pravila su jasna da se mora poštivati svaki korisnik foruma, da je zabranjeno izazivati svađu i da se nesmije namjerno provocirati druge korisnike foruma. Jel tako? Da svakome udarim ban zbog toga, bilo bi vas pola u kazni, zato često pošaljem opomenu privatnom porukom, pa ako se ne smiri - djelujem. Od onih članova foruma koji su nisu skloni provociranju i izazivanju svađa, dobijem kritiku da sam dobar moderator, bla,bla,bla. Od onih koji imaju više banova nego prsti na rukama dobijem lošu kritiku, kak sam nepošten, zašto sam ja na njegovoj strani, zakaj nisam i njega, zakaj meni više neg njemu itd...opet i tu kiritku prihvačam. Kad se ispostavi da su obojca dobila ban, onda su zadovoljni i nije ih briga koliko sami oni u kazni. Baš ih briga za sebe, samo da drugome napakoste. Neželim iznosit imena, al vjerujem da se neki u tome prepoznaju koji su bili prije banani na forumu. Takvi smo mi Hrvati, briga nas za sebe, samo da nekome napakostimo!!!
Horus, kao što sam i več rekao, kad je Tiger postao CM, on ga je na isti način pokušavao degradirati, smatrao ga nepodobnim, pokušavao je vršit pritisak nad njime, govorio je kako nije sposoban za taj posao... žalio se Krumu, otonu, yoanne i ostalim Cm-ovima na int forumu. identično kao i sad za mene. Dali je to kritika? Da dođe novi moderator na forum, taj moderator bi prolazio kroz isti proces Horusa kao i Tiger prije, kao ja sada, kao netko kasnije!
Neki članovi foruma mi privatnom porukom šalju kritike, tko god da je pošalje ja ču je poštovati i prihvatiti, ali na ovaj način, kao da diže pobunu, namjerno izaziva svađu, stim da ide provocirati... to za mene nije kritika. Dali sam pogriješio zato kaj provodim pravila foruma koja su jasno napisana? Nisam. To je i bit moderatora, da provodi pravila ( koja se često krše ). Svjestan sam da nemogu svima ugoditi,ali bar pokušavam, znam da vas dobar dio mene mrzi zbog toga, ali tko god da mi se javi, trudim se pomoči, ono kaj nije u mojoj moći, proslijedim ili sam zatražim pomoć od Tigra oko toga. Neke informacije preuzimam sa bg foruma, naravno, translator se dimi koliko ga koristim da si prevedem na eng il hr, al nije bitno, samo da ja imam informaciju kojom bih nekome mogao pomoći.

Ne obaziri se na provokacije, toga je uvijek, samo ti radi svoj posao i dalje, dobro ga obavljaš.
Evidentirano

memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #101 na: Rujan 05, 2011, 10:58:46 »

ako je cro 2 objektivno gledajuci debelo ispod prosjeka po broju igraca u realmu ,to definitivno nije slucaj s cro forumom jer je jedan od najposjecenijih foruma vec neko vrijeme, Grin...
nekoliko tema u samo mjesec dana ima preko 1000 pregleda a neke su cak i sa preko 300 komentara,...iako ima skarta i previse,ljudi citaju....!
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #102 na: Rujan 06, 2011, 03:04:06 »

 Cool koja dobra žuta štampa  Grin
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #103 na: Rujan 07, 2011, 07:30:58 »

ufff... prođe ban, hvala bogu.... Grin Grin Grin

hellsi, moje isprike zbog psovki, i svima ostalima koji su to pročitali....
dogodi se nekada da čovjek pukne, eto meni se tada dogodilo....

još jednom se ispričavam, ali i dalje ste Smiley u ratovanju za mene.... Cheesy Cheesy
« Zadnja izmjena: Rujan 07, 2011, 08:52:06 od Proxy » Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #104 na: Rujan 07, 2011, 10:35:26 »

sve sam te naučio Tongue
Evidentirano
 Str: 1 ... 5 6 [7] 8   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!