Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 06:31:17 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Liga prvaka  (Posjeta: 4920 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
buuu
Gost
« Odgovor #15 na: Rujan 04, 2011, 10:59:40 »

aj dobro u pravu ste igrajte i gustajte,ionako ste vi u nasem nogometu ko bugari na io.sretno dragi purgeri i da budete prvaci europe i napravite zdravku mamicu spomenik pred maksimirom jer je covik to zasluzia.a kad dodete u split dobit cete  Angry
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #16 na: Rujan 04, 2011, 11:03:58 »

al vas 10 sta dode ionako ce se sakrit iza policije ko i uvik.i neznam kako ce realu bit igrat pred praznim tribinama jer nece vam karta bit 1 kunu a vi samo tada mozete napunit stadion Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #17 na: Rujan 04, 2011, 11:05:22 »

moze jedan prigodni vic. STA CIGO RADI KAD NADE 10KUNA?VODI OBITELJ NA DINAMO. Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin.
Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #18 na: Rujan 04, 2011, 11:36:08 »

http://www.youtube.com/watch?v=18l41y2Ie2k
Evidentirano
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #19 na: Rujan 04, 2011, 02:05:03 »

al vas 10 sta dode ionako ce se sakrit iza policije ko i uvik.i neznam kako ce realu bit igrat pred praznim tribinama jer nece vam karta bit 1 kunu a vi samo tada mozete napunit stadion Grin Grin Grin Grin Grin Grin


hahahaahahhahaaha nas dolazi 10 i jos se skrivamo?? hahahaahhahaah
kaj je bilo prosli put a kafic i to vas xx na par nasih dok vam se 200 ljudi u crnom secu po rivi tad niste bas bili "jaki" ?? a i tad kad ste nam dali "batine" bilo je 7 ozljedenih i 2 drota a da budemo iskreni vi ste nam nebitni A.C.A.B do groba!!
punite stadione imate navijanje to stoji i to priznajem i drago mi je radi toga jel bar jedan grad zivi za svoj klub a ne nasi kunski navijaci...Sjever ce ponovno bit pun dok ce sve zjapit prazno to je nasa zalost vas gust....al medu ovo skrivanje i sve vezano uz to pssss....

natpis ispod moje slike ti sve govori.....10.9  *black_eye*
a slikicu sam stavio tijedan dana prije objave prekida tako da znas da znam o cem pricam nisam klinac od 15-16 godina koji se pravi "boysom"
« Zadnja izmjena: Rujan 04, 2011, 08:35:05 od Pcelar » Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #20 na: Rujan 04, 2011, 10:17:32 »

malo je pravih boysa,al sta se tice cipacine neznam kad ste to vi dosli u split osim jednom kad ste upali na bacvice i napali obicne gradane.a svagdi idete divljate rusite jer znate da vas vani nece docekat batine,aj dodite u split pa napravite ono iz austrije ili di ste vec ono divljali.e onda ti kapu skidam pcelo do poda
Evidentirano
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #21 na: Rujan 04, 2011, 10:28:07 »

Eto sve si mi reko kad smo mi to dosli pa ti neznas nis a meni si naso nekaj govorit neznam zasto sam ti ista i odgovorio vidim samo KOMPLEKSE

 oce ti 1500-3000 ljudi bit dovoljan broj 10. ?

nemojte opet se skrivat kad vidite 'casual' nadam se da znas kaj to znaci

da da divaljmo i tucemo pse i kaj sad oces da ti pokazem da smo mi milamaja kakvih sve ima i kaj se sve drugdje radi

pravih boysa ima oni su 90-110 min na tribinu prestaju pjevat na poluvemenu neodlaze ni kad gubimo placaju kartu bila ona 20 ili 80kn...vi punite stadione nezelim se pravit pametan o brojci al znam da je ko gledanost na par dinamovih tekmi *crazy*

al tamo je od 10 do 80godina a nas sjever nasa svetinja kad se napuni zna brojit i do 8000 navijaca mladih od 40godina vi to nemate niti cete ikad imat i to je nasa snaga vasa slabost jaki ste kad mi dolazimo a kad vi trebate ic di ste onda ?? nema vas sutite i molite se bogi svaki dan prije derbija...
« Zadnja izmjena: Rujan 04, 2011, 11:01:31 od Pcelar » Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #22 na: Rujan 04, 2011, 10:36:50 »

daj pcelaru pricaj  Smiley di ste se to vi proslavili osim di nema suparnickih navijaca,znate napadat pandure i to je to u splitu vas cuva cila hrvatska policija,a u zagrebu nas uvik ima 2000 tisuce i daj mi reci za vase purgerske podvige dolazili ste i po slavoniji i dobivali batine redovito.al znas zasto ste nikakvi navijaci,jer vam čače navijaju za hajduk a vi za dinamo ili croatiu ili hask ili kako se god kome od tih glavonja prohtije Grin Grin Grin Grin
« Zadnja izmjena: Rujan 04, 2011, 11:04:02 od Proxy » Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #23 na: Rujan 04, 2011, 10:44:48 »

Ala dico dosta....
nema svađe i prepucavanja


HAJDUK ŽIVI VJEČNO *heart*
Evidentirano
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #24 na: Rujan 04, 2011, 10:51:31 »

daj pcelaru pricaj  Lips Sealed rije di ste se to vi proslavili osim di nema suparnickih navijaca,znate napadat pandure i to je to u splitu vas cuva cila hrvatska policija,a u zagrebu nas uvik ima 2000 tisuce i daj mi reci za vase purgerske podvige dolazili ste i po slavoniji i dobivali batine redovito.al znas zasto ste nikakvi navijaci,jer vam čače navijaju za hajduk a vi za dinamo ili croatiu ili hask ili kako se god kome od tih glavonja prohtije Grin Grin Grin Grin

hahahaah javio mi se navjac Gayduka....Vec sam ti reko vi nam niste bitni mi volimo peseke tuc al kad se vec nabrijavas ostani nabrijan i to 10. nemoj da se skrivas negdje (ako nisi neko dijete)

2000??? hahaahaha kad to?zadnji put? jeste bili sretni kad ste se culi na maksimiru dok smo bili u bojkotu

a da i vi o vrli ratnici torcidasi vi uredno dajte batina ajde molim te nema vas nigdje pravite se nesto a ubiti ste jedan velka 0 vi nemate navijacku skupinu neg imate gradansku skupinu jel cijeli grad dode na tekmu i brijete se u kolko nas ima

i kaj se  Lips Sealed s sa batinama odi ti u zadar pa ces dobit po njonji DOMACI TEREN jel znas ti neka pravila ili ti ulicne zakone znas k.... ti si jedan mali neiskusni iskomplekirani torcidas

10.9 vi nas prozivate mi dolazimo JACI NEGO IKAD  cuvat ce nas da il mozda vas vidjet cemo ima dana.. sam znam da cete bit tuzni da mi smo glasniji al gle cuda torcida je na stadonu oni nemaju bojkota

A i gle nama bar vođa nije osto bez junfica a i sjeti se ko se prvi digo u OBRANU HRVATSKE od srba pobrali batina al svima pokazali da je ovo DINAMO DA JE OVO HRVATSKA a vi kaj ste vi pokazali da znate napravit koreografiju pola pokradenu(ne nama da nebi odma poceo) za se kome znajus svi koji zive za neki klub i imaju svoju svetinju
pokri se usima Navijaci nece NIKAD bit veci nego mi A Gayduk nikad nece bit jak ko Dinamo sa mamicem il bez njega

pravilo svakog firma je nema price nema otkrivanja a pogotovu necu ovak pred xx ljudi ko zna mozda males igra imperiju pa ce nas optuzit da dolazimo zapalit Split...budi ti meni i dalje skopleksiran mozda se usudis nesto i napravit 10. a sada te pozdravljam i vjeruj da dinamo izgubi sve tekme 10:0 mi smo bar igrali ugostili Real jel smo morali a ne placali Barci da dode igrat revijalnu utakmicu s DRUGOM momcadi.....Pusica bokic popi hladni sokic
Evidentirano

Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #25 na: Rujan 04, 2011, 10:56:41 »

Ala dico dosta....
nema svađe i prepucavanja


HAJDUK ŽIVI VJEČNO *heart*

i dode mi teta koja mi uvjek zabrani a ja joj nesmijem rec ne
vis njoj dajem  *heart* od  *heart*
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #26 na: Rujan 04, 2011, 11:25:21 »

nema potrebe za vrijedanjem pcelice majo,a 10 cemo vidit ko je iskompleksiran i ginia si ti za moj znas sta a ne za hrvatsku. *freak*
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #27 na: Rujan 04, 2011, 11:30:17 »

Tema ide lock!
Buu ti pčelu provociraš, a pčela vrijeđa, nema smisla da tema ostane otključana kad ne razgovarate normalnim tonom.
Evidentirano

 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!