Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 11:41:43 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: nagrade reportera  (Posjeta: 1745 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« na: Kolovoz 26, 2011, 09:27:58 »

Tiger,cini mi se da je bilo obecano za reportere iz kvalifikacija za svjetsko"nesto" dijamanata,a mogu to i provjeriti,...e pa dosad nijedan reporter nije dobio ni dijamant....mislim da bugari nece propasti ako tim reporterima uplate makar simbolicno jedan ceh na 14 dana,...?!
Evidentirano

igrac
Sergeant
**

Karma: +4/-32
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #1 na: Kolovoz 26, 2011, 09:35:03 »

hehhe jako dobro rečeno ..... samo što admini (kako ti to kažeš Bugari) nikome ništa ne uplačuju već samo uzimaju .... još da otklone koji BUG ili tako nešto .... eeeeeeee onda bi to bilo PRELIJEPO ... ovako ostaješ kratkih rukava ... tj. shvati da si to radio volonterski, a volontrei neprimaju nikavu materijalnu zadaru ili nešto slučno ...... znaš kako se kaže u narodu ... obećanje ludom radovanje ... ehhehhehehe .... tako ti je to kod nas na Balkanu ..... neću ni spominjati problem s IP adresama jer je već svima toliko poznat da je uzalud trošiti tipkovnicu ... tako će i to proći ............  *xxx*  *xxx*  *xxx*
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #2 na: Kolovoz 26, 2011, 09:57:12 »

nije DOGOVOR bio da se volonterski pise,...trazeno je ime racuna i svijet u kojem zele reporteri da prime nagradu u dijamantima,...s obzirom da se traze novi reporteri a ni stari nisu isplaceni ,..hm nije O K   Angry
GDJE SU pare lakiiii( tiger),.... Angry
Evidentirano

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #3 na: Kolovoz 26, 2011, 10:07:32 »

Takve stvari se riješavaju isključivo privatnom porukom, treba samo podsjetit tigra na dogovor o dijamantima i problem riješen. Lock
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #4 na: Kolovoz 26, 2011, 11:02:12 »

Tiger,cini mi se da je bilo obecano za reportere iz kvalifikacija za svjetsko"nesto" dijamanata,a mogu to i provjeriti,...e pa dosad nijedan reporter nije dobio ni dijamant....mislim da bugari nece propasti ako tim reporterima uplate makar simbolicno jedan ceh na 14 dana,...?!
Reporteri koji su se prijavili su dobili po 300 dijamanata svaki. Ako netko tko je napisao nešto, nije dobio, neka mi se javi u privatnoj poruci.
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!