Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 12:38:45 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: kako se riješit dijela vojske bez gubitaka?  (Posjeta: 570 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
domba2905
Lieutenant
***

Karma: +2/-8
Offline Offline

Postova: 112


Profil Email
« na: Lipanj 16, 2009, 12:34:01 »

Zanima me jeli moguće lake vojnike nekako maknit ih (a da nisu ubijeni)? možda ih pretvorit u radnike?
npr. želim ostavit samo teške i elitne! ali ako me neko napadne gubim lake i s njima puuuno bodova!
hvala
Evidentirano

CrashBurn
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 27



Profil
« Odgovor #1 na: Lipanj 16, 2009, 03:25:33 »

Zanima me jeli moguće lake vojnike nekako maknit ih (a da nisu ubijeni)? možda ih pretvorit u radnike?
npr. želim ostavit samo teške i elitne! ali ako me neko napadne gubim lake i s njima puuuno bodova!
hvala

Mozes demobilizirati vojsku na isti nacin na koji si ih i regrutirao, imas pored opciju "Raspusti", upises broj i kliknes, samo moraju biti u provinciji, naravno, a sto se tice bodova svakako ih gubis, bilo da ih ti raspustis bilo da ti ih pobiju jer bodovi se gledaju izmedju ostalog i prema kolicini vojske koju posjedujes, tj prema kolicini resursa utrosenih da bi vojsku mobilizirao.
Ukoliko raspustis vojsku, ostaju ti seljaci i vraca ti se nesto sitno (oko 50% resursa utrosenih za proizvodnju vojske), a ukoliko ti ih ubiju, nemas nista..pa sad biraj Grin
Nadam se da sam dobro odgovorio, ako netko stariji po stazu ima sta dodati, molim da me ispravi. Smiley
Evidentirano
domba2905
Lieutenant
***

Karma: +2/-8
Offline Offline

Postova: 112


Profil Email
« Odgovor #2 na: Lipanj 17, 2009, 12:07:40 »

hvala za odgovor!
ti mi sad daješ odgovor!  a ja te bio napo danas!  Angry Angry
vidite ljudi što je to u ovoj igrici! i prijateljstvo, ratovi, osvete, oproštenja!::::: =)
Evidentirano

CrashBurn
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 27



Profil
« Odgovor #3 na: Lipanj 17, 2009, 12:20:21 »

Odgovorio sam ti prije nego si me napao, tj jos jucer..ali nema veze, odgovorio bi ti i poslije napada:D
To cini ovu igru dobrom igrom Grin hehe
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!