Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 08:47:46 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: 5 zlatnika  (Posjeta: 1166 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
nikyriky
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 37


Profil
« na: Lipanj 16, 2009, 07:02:52 »

kako je moguce, ako napadnem neaktivnog igraca ( sa zlatnicima ) , sto znaci da nije moguce da se ulogira i prebacio ress, da dobijem 5 zlatnika a sek poslje ga spijam on ima jos vise nego sto sam ga spija prije napada
Evidentirano
johngalt
Sergeant
**

Karma: +0/-7
Offline Offline

Postova: 81

1234
Profil Email
« Odgovor #1 na: Lipanj 16, 2009, 08:02:29 »

možda ga je neko prije tebe napo
Evidentirano

johngalt
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #2 na: Lipanj 16, 2009, 08:04:20 »

možda ga je neko prije tebe napo
nemoguće prije bi bilo da je pao server... neznam!!!! tiger oglasi se.... [:-} [:-} [:-}
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
johngalt
Sergeant
**

Karma: +0/-7
Offline Offline

Postova: 81

1234
Profil Email
« Odgovor #3 na: Lipanj 16, 2009, 08:49:06 »

zaš nemoguče meni se to desilo 100 puta
Evidentirano

johngalt
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #4 na: Lipanj 16, 2009, 09:26:24 »

već jako dugo - otkad su V4a pravila aktivna, funkcionira novi sustav generiranja resursa.
Prije su resursi bili generirani automatski svakih 6 min, pa svaku minutu a od tada se generiraju kod svake aktivnosti igrača.
Znači da bi se resursi stvorili treba se desit jedno od slijedećeg:
1.Aktivnost igrača(kod goldića jako teško)
2.špijuniranje igrača
3.glasine nad igračem
Svaka od tih radnji pokreće generiranje i pojavljivanje svih resursa koji su se trebali generirati od zadnje akcije pa do trenutka nove akcije.
Jednostavnim riječima možete napasti zlatni novčić 1000 puta, ali svaki put ćete dobiti 5 golda ako niste napravili glasine ili dobili izvješće od špijuna. Ili ako ih nije netko drugi napravio u međuvremenu.
Evidentirano

erso18
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 14


Profil Email
« Odgovor #5 na: Veljača 02, 2013, 10:47:00 »

ovako imam jedan problem koji ne mogu skopcati i ne mogu razumjeti pa sam doso ovdje za pomoc pa ja mogu primiti najveci kapacitet drva,željeza,kamenja,zlatnika 35 000 ali ne mogu vise zasto kako da napravim da primim veci kapacitet tih prihoda hitno mi treba pomoc hvala unaprijed Undecided Undecided Undecided Undecided Cry Cry
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #6 na: Veljača 02, 2013, 11:31:46 »

ovako imam jedan problem koji ne mogu skopcati i ne mogu razumjeti pa sam doso ovdje za pomoc pa ja mogu primiti najveci kapacitet drva,željeza,kamenja,zlatnika 35 000 ali ne mogu vise zasto kako da napravim da primim veci kapacitet tih prihoda hitno mi treba pomoc hvala unaprijed Undecided Undecided Undecided Undecided Cry Cry
koji ti je lvl utvrde ?  kolicina resa koje mozes imati se povecava sa svakim vecim lvl-om utvrde . izgradi utvrdu pa ces vidjeti
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!