Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 01:13:15 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 6 7 [8]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: posteno kao uvijek  (Posjeta: 8675 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
rohan
Private
*

Karma: +2/-2
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #105 na: Kolovoz 28, 2011, 03:01:53 »

i inace da znate kratki je prje mjesec dana bio 5 mjesta ispod _rohan7_  a sad je drugi   da to je posteno u mjesec dana  od top 40 biti drugi e pa stari moj svaka ti cast.... vi husari ste stvarno posteni mislim skoro svi imate   puuuuno vise poena nego svi ostali igraci u eri ........ja vas stvarno molim dajte nama smrtnicima "budalama" prenesite malo svog znanja ,svoje neiskvarenosti i postenja pa da i mi budemo tako dobri kao sto ste vi sada...


ja vam stvarno skidam kapu



i jedin stvar  me interesira jest ta.... kako cete osvojiti sredisnji dovrac?Huh?Huh?


 vi jednostavno neznate sta je team work  jer imati tolko poena a niti jedan dvorac je stvarno znak kakvi ste prijatelji u tom vasm velicanstvenom savezu kad nemotet donirati niti truknicu vojske ..mah koga ja zavaravam vi vjerojatno ne kuziz srkazam pa eto da vama laicima/husarim objasnim nsesto :


svako od vas je jako nrcisoidna osoba jer gledate samo svoju guzicu i samo vas dobitak u ovojo igri i nikad pa pogotovo sljedece ere nece to osvojiti nista jer  mi KINGDOM OF HEVEN,LEXI SVI OTALI SAVZiE krecemo jaci nego ikad....zasto??' zato jer smo ljudi i shvacamo da je bolje imati jednog ali pravog prijtelja nego imai 10000 drugih koje ucjenjumo da bi bili mi prosperirali ....to nije balkasni mentalite to je zdrav razum  uvjek cemo se boriti protiv jaceg neprijatelja jer u tome jest car meni ova era nebi ova igra bila zanimljiva da nema vas husara jer nemas se s kim nadmetati nems se sim krsiti,ratovati  ali onda kad se maknu rukavice i  kad se igra svim mogucim sredstvima protiv tebe onda moras reci DOSTA  .... vi ste igrali PRLJAVO  i pobjdili.... i mi se casno i posteno povlacimo jer nemozes se boriti protiv sustava  ... ali ako imate muda dodjite  slejdece ere da vas pojedemo... jer ljudi moju dragi nemate POJMA VI STE OBICNI NOOBTARDI KOJI  se samo skrivate iza svog "velikog i neustrasivog vodje" koji se zna boriti jedino sa masivnom vojskom protiv BANIRANIH I NEAKTIVNIH IGRAC.... WOHO GO,GO O MIGHTY DUNKAN GO  ... ma fujjjjjjj gadite   mi se sa svojoim laznim samopouzdanjem i vasim velikim neznanjem ... sudeci po tome kakvi ste u igri takvi ste i inace  ... hvala vam lijepo  i hocu da se sretnemo sljedece ere kad cemo svi startati od nule nadam se   POSTENO  a onda ce vas progutati mrak Wink ...


thank you very much rohan has left the forum Grin Grin :d
« Zadnja izmjena: Kolovoz 28, 2011, 03:12:53 od rohan » Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #106 na: Kolovoz 28, 2011, 03:12:31 »

hahaha,budemo vidili Grin Grin Grin
puno ste svi usli u v5 de vratite se na v4 nedostaje mi onaj početak svake internacionalne ere kad počne igrat 200 hrvata i u prvih 10 dana svi u top 100 igraca a nakon 6-7 mjeseci uvik iman maximalno 10 hrvata u 2x Cheesy Cheesy Cheesy
Evidentirano
rohan
Private
*

Karma: +2/-2
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #107 na: Kolovoz 28, 2011, 03:15:34 »

ma bravo stvarno si odgovrio na moje postove  Wink Wink ,) ... e svaka ti cast ti si  je*eno inteligentna  osoba kad uspijes  srociti ovakve dvije recenice ... ma ja ti se divim , tebi treba podici 100 metarski  spomenik,  cak veci od ovoga nekog  random  lika u rio de janeriu  Grin
Evidentirano
wwwww
Sergeant
**

Karma: +17/-21
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #108 na: Kolovoz 28, 2011, 05:10:47 »

i inace da znate kratki je prje mjesec dana bio 5 mjesta ispod _rohan7_  a sad je drugi   da to je posteno u mjesec dana  od top 40 biti drugi e pa stari moj svaka ti cast.... vi husari ste stvarno posteni mislim skoro svi imate   puuuuno vise poena nego svi ostali igraci u eri ........ja vas stvarno molim dajte nama smrtnicima "budalama" prenesite malo svog znanja ,svoje neiskvarenosti i postenja pa da i mi budemo tako dobri kao sto ste vi sada...


ja vam stvarno skidam kapu



i jedin stvar  me interesira jest ta.... kako cete osvojiti sredisnji dovrac?Huh?Huh?


 vi jednostavno neznate sta je team work  jer imati tolko poena a niti jedan dvorac je stvarno znak kakvi ste prijatelji u tom vasm velicanstvenom savezu kad nemotet donirati niti truknicu vojske ..mah koga ja zavaravam vi vjerojatno ne kuziz srkazam pa eto da vama laicima/husarim objasnim nsesto :


svako od vas je jako nrcisoidna osoba jer gledate samo svoju guzicu i samo vas dobitak u ovojo igri i nikad pa pogotovo sljedece ere nece to osvojiti nista jer  mi KINGDOM OF HEVEN,LEXI SVI OTALI SAVZiE krecemo jaci nego ikad....zasto??' zato jer smo ljudi i shvacamo da je bolje imati jednog ali pravog prijtelja nego imai 10000 drugih koje ucjenjumo da bi bili mi prosperirali ....to nije balkasni mentalite to je zdrav razum  uvjek cemo se boriti protiv jaceg neprijatelja jer u tome jest car meni ova era nebi ova igra bila zanimljiva da nema vas husara jer nemas se s kim nadmetati nems se sim krsiti,ratovati  ali onda kad se maknu rukavice i  kad se igra svim mogucim sredstvima protiv tebe onda moras reci DOSTA  .... vi ste igrali PRLJAVO  i pobjdili.... i mi se casno i posteno povlacimo jer nemozes se boriti protiv sustava  ... ali ako imate muda dodjite  slejdece ere da vas pojedemo... jer ljudi moju dragi nemate POJMA VI STE OBICNI NOOBTARDI KOJI  se samo skrivate iza svog "velikog i neustrasivog vodje" koji se zna boriti jedino sa masivnom vojskom protiv BANIRANIH I NEAKTIVNIH IGRAC.... WOHO GO,GO O MIGHTY DUNKAN GO  ... ma fujjjjjjj gadite   mi se sa svojoim laznim samopouzdanjem i vasim velikim neznanjem ... sudeci po tome kakvi ste u igri takvi ste i inace  ... hvala vam lijepo  i hocu da se sretnemo sljedece ere kad cemo svi startati od nule nadam se   POSTENO  a onda ce vas progutati mrak Wink ...


thank you very much rohan has left the forum Grin Grin :d


e ovo je najbolji vic koji sam ikad u životu čul, daj mi reci s koje stranice si to skopiral, mozda ima jos koj bolji Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #109 na: Kolovoz 28, 2011, 12:27:47 »

hahaha,budemo vidili Grin Grin Grin
puno ste svi usli u v5 de vratite se na v4 nedostaje mi onaj početak svake internacionalne ere kad počne igrat 200 hrvata i u prvih 10 dana svi u top 100 igraca a nakon 6-7 mjeseci uvik iman maximalno 10 hrvata u 2x Cheesy Cheesy Cheesy

 *hahaha* *hahaha* daj objasni kak 200 hrvata stane u top 100, jel na svakom mjestu po dvojica *hahaha* *hahaha*
Evidentirano

mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #110 na: Kolovoz 28, 2011, 12:44:39 »

Gle, mala tina, ti kad nisi znao više gdje češ i kad smo ti razbili vojsku....zbrisao si kao miš sa broda i napustio svoj savez. Naravno da ti je bolje, imaš istraživanja,imaš zaštitu bla bla...
Valsimot? Koliko vas ima? I opet, zašto se dunkun ne oglasi?
Pa ako vam je stalo da igra bude zanimljiva, nek nam dunkan otkrije barem dio tajne kako se azvit...pa da čovjek ne sjedi u fotelji onako dosadno u. Pa ja ga razumijem, ošo na odmor da dade priliku da se ovi razviju, pa sav sretan dotrčao natrag kad ga ono frknuili i banali ove jake...pa ja bih se razočarao na njegovom mjestu. sad mu je kao da trči protiv djece iz osnovne škole.
hhhhhh..ko mi je razbio vojsku..samo sonja me copila..a vidis moj savez..svi na odmoru....dali bi ti bio u neaktivnom savezu...nebi....jedina opcija je bila prijeci u husare....
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #111 na: Kolovoz 28, 2011, 12:47:24 »

i inace da znate kratki je prje mjesec dana bio 5 mjesta ispod _rohan7_  a sad je drugi   da to je posteno u mjesec dana  od top 40 biti drugi e pa stari moj svaka ti cast.... vi husari ste stvarno posteni mislim skoro svi imate   puuuuno vise poena nego svi ostali igraci u eri ........ja vas stvarno molim dajte nama smrtnicima "budalama" prenesite malo svog znanja ,svoje neiskvarenosti i postenja pa da i mi budemo tako dobri kao sto ste vi sada...


svako od vas je jako nrcisoidna osoba jer gledate samo svoju guzicu i samo vas dobitak u ovojo igri i nikad pa pogotovo sljedece ere nece to osvojiti nista jer  mi KINGDOM OF HEVEN,LEXI SVI OTALI SAVZiE krecemo jaci nego ikad....zasto??' zato jer smo ljudi i shvacamo da je bolje imati jednog ali pravog prijtelja nego imai 10000 drugih koje ucjenjumo da bi bili mi prosperirali ....to nije balkasni mentalite to je zdrav razum  uvjek cemo se boriti protiv jaceg neprijatelja jer u tome jest car meni ova era nebi ova igra bila zanimljiva da nema vas husara jer nemas se s kim nadmetati nems se sim krsiti,ratovati  ali onda kad se maknu rukavice i  kad se igra svim mogucim sredstvima protiv tebe onda moras reci DOSTA  .... vi ste igrali PRLJAVO  i pobjdili.... i mi se casno i posteno povlacimo jer nemozes se boriti protiv sustava  ... ali ako imate muda dodjite  slejdece ere da vas pojedemo... jer ljudi moju dragi nemate POJMA VI STE OBICNI NOOBTARDI KOJI  se samo skrivate iza svog "velikog i neustrasivog vodje" koji se zna boriti jedino sa masivnom vojskom protiv BANIRANIH I NEAKTIVNIH IGRAC.... WOHO GO,GO O MIGHTY DUNKAN GO  ... ma fujjjjjjj gadite   mi se sa svojoim laznim samopouzdanjem i vasim velikim neznanjem ... sudeci po tome kakvi ste u igri takvi ste i inace  ... hvala vam lijepo  i hocu da se sretnemo sljedece ere kad cemo svi startati od nule nadam se   POSTENO  a onda ce vas progutati mrak Wink ...

thank you very much rohan has left the forum Grin Grin :d
evo, ako sam nisi uspio nista zakljuciti , ja cu ti prenjeti znanje: NEMOJ IGRATI SLJEDECU ERU!!! jer nista se nece promjeniti: ako protivnik ima vece znanje neces ga stici ni sljececu eru. ako je varalica i niste ga uspjeli uhvatiti ovu, necete ni sljedecu.
Evidentirano

mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #112 na: Kolovoz 28, 2011, 12:52:19 »

Samo smo dvojica ...
Dio tajne ? Evo u kompletu  http://www17.imperiaonline.org/imperia/game_v5/game/help/?lang=hr  Wink
Grin Grin Grin
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #113 na: Kolovoz 28, 2011, 03:02:18 »

*hahaha* *hahaha* daj objasni kak 200 hrvata stane u top 100, jel na svakom mjestu po dvojica *hahaha* *hahaha*

to da buden slikovitiji Grin Grin Grin
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #114 na: Kolovoz 28, 2011, 03:09:55 »

rohane,a sta si ono reka za sredisnji dvorac? Grin Grin Grin
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #115 na: Kolovoz 28, 2011, 04:07:16 »

Zdravo Korupcijo, milosti puna, Ministar s tobom. Blagoslovljena ti među tijelima državne uprave i blagoslovljen plod Mita i Korupcije, Provizija.Sveta Korupcijo, majko Biznisa, moli za nas otpadnike od državnog proračuna, sada i u času javnog natječaja. Amen.   Grin

Tako i Husari pošteni sa Ministrom Dunkanom..........

Evidentirano
wwwww
Sergeant
**

Karma: +17/-21
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #116 na: Kolovoz 28, 2011, 04:27:45 »

Zdravo Korupcijo, milosti puna, Ministar s tobom. Blagoslovljena ti među tijelima državne uprave i blagoslovljen plod Mita i Korupcije, Provizija.Sveta Korupcijo, majko Biznisa, moli za nas otpadnike od državnog proračuna, sada i u času javnog natječaja. Amen.   Grin

Tako i Husari pošteni sa Ministrom Dunkanom..........




evo oglasio se najpošteniji i najbolji igrač IO u povjesti Grin Grin Grin Grin

i pošto je tak jakom igraču dosadno s nama neznalicima i amaterima igrati se hitil med svečenike IO *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #117 na: Kolovoz 28, 2011, 04:45:15 »

nije njegov vrag bedast,svećenicima je sad sasvim dobro, para,auta,časnih sestara,vinčeka....pfff, evo prigodne pa zapjevajmo
http://www.youtube.com/watch?v=VcyVjNCGegg&feature=related   za dan kad smo u Cro2 dobili svećenika. e sad opet vrijedi igrati!!!
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #118 na: Kolovoz 28, 2011, 05:30:17 »

Kak vam samo ne dosadi to vrijeđanje... Lock
Evidentirano

 Str: 1 ... 6 7 [8]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!