Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 11:28:32 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 5 6 [7] 8   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: posteno kao uvijek  (Posjeta: 8767 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
wwwww
Sergeant
**

Karma: +17/-21
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #90 na: Kolovoz 25, 2011, 12:07:45 »

Bravo proxy, ajd da i ti jednu pametnu stavis na forum Wink
posto znas da je wwwww milti-acc daj ljepo napisi s kojim racunom je multi, da vidimo tko ovakve mudrosti nije spreman iznjeti s orginalnog racuna.

moderator nema nikavu funkciju osim da zanovjeta na forumu i digne nekom zivac zbog zloupotrebe ovlasti , a tiger je samo CM, nije administrator i jedino sto moze je biti potrcko bugara, i prenositi im nase poruke, i nama njihove odgovore.

cinjenica je da se vise ne pridaje pozornosti varanju u igri. provjera ide samo na prijavu i nikako vise. ne znam tko se sjeca prije 2 godine, isla je provjera svaka 2 mjeseca, i napunila dvoranu srama. danas vise toga nema. mislite li da je ovo u cro2 neposteno.  Grin Grin Grin to je kap u moru sto bugari rade u int. realmima i nitko im nista nece.
tako je, kako je. kome pase neka uplacuje i uziva. kome ne, siroko mu polje.
ti hacker si umjesto da se ovdje ljutis, tih 3000kn mogao potrositi za kakvu gala veceru u sheratonu ili uzeti kakvu vrhunsku excort damu. u konacnici nema ni igre, ni vecere, ni dame, samo sjecanja i uspomene. zato gledajte da vrijeme (i novac) trosite na stvari koje ce vam ostati u ljepom sjecanju dugi niz godina Smiley


ovaj racun nije u pocetku ere bio moj to priznam, ali koliko se sjecam kad su se profili mjenjali se to prijavilo admminima i poslije zamjene profila vise nikad poslije nisu ti multici imali veze jedan s drugim, a ako ne vjerujes mozes prijavit pa se uvjeri Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #91 na: Kolovoz 25, 2011, 01:42:04 »

sonjice, lako me je bilo skršit kad je pet igrača poslalo na mene preko 30 napada....a sada sonjice slijedi brzi oporavak, a dalje ti je sve jasno

wow..30 napada si imao na sebe?! ja neznam kak si to uopće preživio  Grin... A eto ,na tvoju sreću,za mene nema dalje u ovom realmu...iako,hmmm,bio si mi dobra farma u prošloj eri  Cheesy
Pa evo Oljice uživaj..samo..hehehe..nema Koh-a,nema Lexa,nema Pentagrama...ja bi se zapitala na kome će Husari uzimat vojne bodove....  Shocked Grin
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
revizor
Private
*

Karma: +6/-13
Offline Offline

Postova: 18


Profil
« Odgovor #92 na: Kolovoz 25, 2011, 04:39:36 »

ima ona izreka...ko je tu bez grijeha neka baci prvi kamen....ako se dobro sjećam kad je bilo prvo bananje bilo je igrača iz svih saveza...pa sad su odjednom samo njih par varalice...a ovi što pričaju sa L  i ostali nepismeni dobrice...uzelo vas je većinu,srećom kako je rekao tigrić naš balkanski mentalitet uvijek ispliva na površinu...možete se prepucavati do zauvijek...husari su najbolji u ovoj eri...zašto? zato jer su pametni...nitko nije kriv dok ga ne uhvate...zašto njih nisu uhvatili?...imaju bolje veze...srećom za moj savez da nas neće banati jer Hellsi rade reket na husarima...Uzeli smo sve dijamante Dunkanu...tako da vratite se se u igru...
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #93 na: Kolovoz 25, 2011, 04:53:38 »

wow..30 napada si imao na sebe?! ja neznam kak si to uopće preživio  Grin... A eto ,na tvoju sreću,za mene nema dalje u ovom realmu...iako,hmmm,bio si mi dobra farma u prošloj eri  Cheesy
Pa evo Oljice uživaj..samo..hehehe..nema Koh-a,nema Lexa,nema Pentagrama...ja bi se zapitala na kome će Husari uzimat vojne bodove....  Shocked Grin
nemoj ići.......što ću ja bez tebe  Undecided Undecided Undecided Undecided Undecided Undecided Undecided Undecided Undecided Undecided
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #94 na: Kolovoz 25, 2011, 05:05:10 »

gledam i smijem se...de si nadjite zivot.....oko ceg se vi svadjate..neki su zamjenili imperiu sa pravim zivotom....ccc....svi u vrapce *xxx*
Evidentirano
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #95 na: Kolovoz 25, 2011, 06:48:02 »

pff ima vrapce svoj ugled isto nece on svakog Tongue
Evidentirano

revizor
Private
*

Karma: +6/-13
Offline Offline

Postova: 18


Profil
« Odgovor #96 na: Kolovoz 25, 2011, 06:56:31 »

otpor je u kući...pojeli smo BORGA
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #97 na: Kolovoz 25, 2011, 07:33:37 »

pff ima vrapce svoj ugled isto nece on svakog Tongue
kontam i ja da bi ovi samo dalje produzili Tongue
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #98 na: Kolovoz 27, 2011, 12:07:23 »

Pozdrav svima.
Ja bih vam svima htio skrenut pažnju na jednu činjenicu. Cijela ova priča i hajka se vrti oko nemogućnosti napada na onaj čije ime ne smijemo izgovoriti (Dunkan1973) iz prostog razloga što mu se vojskom nitko ne može približiti, a čim se desi da da, od nekud neki bun,bum ili ban...kako se već zove. Dakle, taj koji je prvi i čije ime ne smijemo izgovoriti nije našao prigodno niti jednom se javiti na forum i iznijeti svoje stajalište nego to potrčka rade za njega. Da li netko zna tog igrača, jer ima opako dobro razvijen smisao za matematiku kad je u 2-3 mjeseca naraso za 5mil bodova, a znamo da viša istraživanja iziskuju strahovito puno vremena..a da ne spominjem građevine.
Možda je to neka žuta prugata divlja mačka, koja ne smije prijavit taj acc na forum jer kao što je proxy rekao, multiacc nije dozvoljen...
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #99 na: Kolovoz 27, 2011, 12:19:55 »

To je ono, sve zadnje milijone ću vam objasniti, ali ne pitajte me za prvog.  [:-}
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #100 na: Kolovoz 27, 2011, 12:23:56 »

Dečki, znam da ćete me razvaliti kad pročitate ove postove, to vam je u krvi i samo ćete dokazat da sam u pravu. Ali znajte da je ovo igra u kojoj su mnogi uživali, a sad ste na igralištu ostali samo vi uz škripu ljujačka i vrtuljka na kojima nema nikog...pa se pitate...a šta ćemo sad radit...
Evidentirano
HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #101 na: Kolovoz 27, 2011, 12:51:54 »

Da li netko zna tog igrača

Ja ga znam Smiley
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #102 na: Kolovoz 27, 2011, 01:00:04 »

Dečki, znam da ćete me razvaliti kad pročitate ove postove, to vam je u krvi i samo ćete dokazat da sam u pravu. Ali znajte da je ovo igra u kojoj su mnogi uživali, a sad ste na igralištu ostali samo vi uz škripu ljujačka i vrtuljka na kojima nema nikog...pa se pitate...a šta ćemo sad radit...
sto cemo raditi..pa nastaviti paliti lex_legis Tongue
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #103 na: Kolovoz 27, 2011, 08:47:09 »

Gle, mala tina, ti kad nisi znao više gdje češ i kad smo ti razbili vojsku....zbrisao si kao miš sa broda i napustio svoj savez. Naravno da ti je bolje, imaš istraživanja,imaš zaštitu bla bla...
Valsimot? Koliko vas ima? I opet, zašto se dunkun ne oglasi?
Pa ako vam je stalo da igra bude zanimljiva, nek nam dunkan otkrije barem dio tajne kako se azvit...pa da čovjek ne sjedi u fotelji onako dosadno u. Pa ja ga razumijem, ošo na odmor da dade priliku da se ovi razviju, pa sav sretan dotrčao natrag kad ga ono frknuili i banali ove jake...pa ja bih se razočarao na njegovom mjestu. sad mu je kao da trči protiv djece iz osnovne škole.
Evidentirano
rohan
Private
*

Karma: +2/-2
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #104 na: Kolovoz 28, 2011, 02:49:22 »

da on je ocigledno  uocio nesto  ovdje http://www48.imperiaonline.org/imperia/game_v5/game/help/?   sto nas 10. 000 igraca nije ......e pa svaka mu cast .. ..mislim u prvih  top 20 ima igraca koji imperiju igraju vec godinama zato sto je igra do sada bila odlicna  puna staregije, zabave druzenja  i ljudi samo hoceju  uzivati ,gustati  u ovoj igri ,nadmudrivati se jedni s drugima  ,nekim je ovo hobi nekim posao ali bitno je da ostanemo ljudi  I IGRAMO POSTENO !!! ... ja takodjer molim admine da osiguuraju posteni igru jer   i neki osnovnoskolac zna promjeniit ip-adresu i imati 3 acc !!!! pa dajte osigurjete jednake uvjete svima  tolko novaca dobivate tolko dobru igru osmisljenu imate pa dajte to iskoristite i usrecite sve samo da unseete pravilna pravila i uvjete za sve

 


mislim koga mi tu zavaravamo elcid je imao 100-200k vise od 3.plasiranog igraca u cro2  i dobio je ban a dunkan je od elcida imoa 4MILOONA POENA VISE !!! svaki pametan covjek zna sto to znaci
« Zadnja izmjena: Kolovoz 28, 2011, 03:07:01 od rohan » Evidentirano
 Str: 1 ... 5 6 [7] 8   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!