Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 04:16:03 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 8   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: posteno kao uvijek  (Posjeta: 8740 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #15 na: Kolovoz 24, 2011, 06:19:38 »

pošteno nema šta! samo kažnjavajte sve koji su protiv husara! Preočito!!
e na ovom ti postu čestitam jedan od najboljih  *bravo* *hahaha*
Evidentirano
wwwww
Sergeant
**

Karma: +17/-21
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #16 na: Kolovoz 24, 2011, 06:21:56 »

ljudi pa vi ne shvačate da oni banaju one koji varaju, a ne one koji su protiv husara Cool

kad sam ja imao doma zlata i kamatario, rudatio po cijele dane i nosio i po 50m iz rudnika, ali se nisam mogao dizat bodovno ko jedan elcid ili rule koji su radili 15X manje napadackih pobjeda od mene a jos su i morali resurse prodavat za odrzavanje vojske a radili su po 50 k ekonomskih bodova više od mene Grin Grin Grin

pa nisam ja kreten da to gledam, i jos se sad pravdate nesto tu na forumu Grin Grin Grin Grin


dat cuu vam samo savjet, prvo razmislite prije nego idete nesto pisat *freak* *freak*
Evidentirano
jodla ihoo
Sergeant
**

Karma: +8/-29
Offline Offline

Postova: 64


Profil Email
« Odgovor #17 na: Kolovoz 24, 2011, 06:25:32 »

alo nooobe jedan .... elcid je u svim provama imao  utvrde lev 8 ili lvl 9 i svu vojsku je fino cuvao i goldao sta ti znas kako je on do resa dosao  nemoj pricati gluposti .. a sta je s rohanom pogledja !! zar ces i nejga optuziti za varenje jer covjek napada i sve ... ma fujjj   gadite mi se ovako .. ajde budi musko i reci da   
imali smo veliku prijtnju i nismo znali kako da je maknemo nemoj srati oko i izmisljati fujjjjjjj gadi mi se ovo gade mi se ljudi gadi mi se igra gadi mi se sustav gadi mi se sve
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #18 na: Kolovoz 24, 2011, 06:25:48 »

kako vas nije sramota2
x radite istu tvar i zalite se
per je nakon banna naucio lekciju i nije vise kenjao sa resima,ali vi neeeeeeeeee.pod svaku cijenu idemo srusiti husare..pa eto placate je opet..
asocirate me na upravu hajudk,akojoj su sve suci krivi lol,tako i vama bugari,ali ne ljudi vi ste preprodavali rese ne bugari
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #19 na: Kolovoz 24, 2011, 06:26:35 »

alo nooobe jedan .... elcid je u svim provama imao  utvrde lev 8 ili lvl 9 i svu vojsku je fino cuvao i goldao sta ti znas kako je on do resa dosao  nemoj pricati gluposti .. a sta je s rohanom pogledja !! zar ces i nejga optuziti za varenje jer covjek napada i sve ... ma fujjj   gadite mi se ovako .. ajde budi musko i reci da   
imali smo veliku prijtnju i nismo znali kako da je maknemo nemoj srati oko i izmisljati fujjjjjjj gadi mi se ovo gade mi se ljudi gadi mi se igra gadi mi se sustav gadi mi se sve
jos jedan dobar post.... zato i ja odustajem
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #20 na: Kolovoz 24, 2011, 06:26:49 »

ma tko je taj rohan lol?
Evidentirano
wwwww
Sergeant
**

Karma: +17/-21
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #21 na: Kolovoz 24, 2011, 06:28:25 »

alo nooobe jedan .... elcid je u svim provama imao  utvrde lev 8 ili lvl 9 i svu vojsku je fino cuvao i goldao sta ti znas kako je on do resa dosao  nemoj pricati gluposti .. a sta je s rohanom pogledja !! zar ces i nejga optuziti za varenje jer covjek napada i sve ... ma fujjj   gadite mi se ovako .. ajde budi musko i reci da  
imali smo veliku prijtnju i nismo znali kako da je maknemo nemoj srati oko i izmisljati fujjjjjjj gadi mi se ovo gade mi se ljudi gadi mi se igra gadi mi se sustav gadi mi se sve



ne ti znas Grin Grin Grin Grin Grin

pratio sam ga spijama ne jednom dnevno nego 50x dnevno, zato suti jer neznas sto pricas i ne brani varalice Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

da sam ja igrao tako kao su oni igrali vec bi davno bio duplo jaci od elcida Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
jodla ihoo
Sergeant
**

Karma: +8/-29
Offline Offline

Postova: 64


Profil Email
« Odgovor #22 na: Kolovoz 24, 2011, 06:28:45 »

ti mene asociras na kazahstansku k**** samo lajes i lajes  a u igri si mali mis i budi tiho jer tze niko  nije nista pital ti si jedna obicna neznalica preko koje drugi  upucuju svoje poruke ajde bjezi u rupu mali misu i ne javljaj se vise ako nemas neto pametno i konkretno .. a sad se  fino igrajte sami samo rudarite,kamatarite i gotovo jer vise nema nikoga ko ce se vama oduprjeti  i boriti
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #23 na: Kolovoz 24, 2011, 06:30:51 »

ne ti znas Grin Grin Grin Grin Grin

pratio sam ga spijama ne jednom dnevno nego 50x dnevno, zato suti jer neznas sto pricas i ne brani varalice Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

da sam ja igrao tako kao su oni igrali vec bi davno bio duplo jaci od elcida Tongue Tongue Tongue Tongue
ti nikad nisi vidio smajlice pa se sada igras s njima ili??
Evidentirano
jodla ihoo
Sergeant
**

Karma: +8/-29
Offline Offline

Postova: 64


Profil Email
« Odgovor #24 na: Kolovoz 24, 2011, 06:32:20 »




ne ti znas Grin Grin Grin Grin Grin

pratio sam ga spijama ne jednom dnevno nego 50x dnevno, zato suti jer neznas sto pricas i ne brani varalice Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

da sam ja igrao tako kao su oni igrali vec bi davno bio duplo jaci od elcida Tongue Tongue Tongue Tongue


 eto sad si se sam usro pa ima neko  ko je duplo jaci od elcida ali on nema ban niti sankcije  nas kako se zove Huh?' Dunkan
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #25 na: Kolovoz 24, 2011, 06:33:50 »

mislim stvarno neznam cemu vrijedjanje...vaja odati pocast na istinskom trudu da stignete husare,ali nazalost na krivi nacin Sad...ili da kazemo "naivni",jer ovo je 2x da iste bannove pokupite
Evidentirano
wwwww
Sergeant
**

Karma: +17/-21
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #26 na: Kolovoz 24, 2011, 06:34:00 »

hahahah, svi laju samo vi ne Grin Grin Grin Grin

svi lazu i varaju ali samo vi pusite banove Grin Grin Grin Grin Grin


da smajlici su zakon T&M Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #27 na: Kolovoz 24, 2011, 06:34:17 »

jos jedan dobar post.... zato i ja odustajem
nemoj molim te nemojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #28 na: Kolovoz 24, 2011, 06:35:52 »

hahahah, svi laju samo vi ne Grin Grin Grin Grin

svi lazu i varaju ali samo vi pusite banove Grin Grin Grin Grin Grin


da smajlici su zakon T&M Tongue Tongue Tongue Tongue
pa vidim tebi očito jesu
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #29 na: Kolovoz 24, 2011, 06:41:48 »

nemoj molim te nemojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
je odustajem zasto bi do kraja gledo husare kako gaze sve pred sobom i samo dovode sve naj jace igrace kako ih niko nebi skrsio i da zavrse eru kao naj jaci savez i na tome vam svaka cast sto ce te biti naj bolji na kraju ali mora se priznati da nije bilo pentagrama koji su se kao i ja nagovorili doci u husare samo radi ratovanja i jer su mislili da ce sa pentagramom biti ok i da ce ih cuvati ali nakon nekoliko meseci dunkan isprop mozak svima i svi krenuli na pentagram svaka vam čast jos jednom *ok*  .... biti cu svaki dan na forumu ne brini od toga ne odustajem
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 ... 8   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!