Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 07:08:41 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 8   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: posteno kao uvijek  (Posjeta: 8738 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« na: Kolovoz 24, 2011, 05:31:57 »

bannovi?pa tko vara u ovoj igri ljudi moji?
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #1 na: Kolovoz 24, 2011, 05:35:58 »

Da se nadovežem ,opet ti započinješ a ja ćiu samo dodati, razlog bana EL_Cida, utvrde i ostalih je nezakonita trgovina, to ni pas nemože više progutatui sa maslom jednom ste prodali tu priču i opet ista priča, dunkan1973 se vratio odjednom sa odmora, nakon bananja spomenutih igrača.. Svatko ko se približi Dunkanu bude banat, to je Hrvatska realnost a ti zokkyy suti molim te i ne provocira Lips Sealed . Nezakonita trgovina , pa smjeh me lovi.........
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #2 na: Kolovoz 24, 2011, 05:38:44 »

zanimljivo !!! tko je taj dunkan  Huh? nikad cuo!!! ako je tako dobar sigurno je igrao pod nekim drugim imenom prije Grin zna li tko s kojim  Huh? Huh? Huh?
Evidentirano

mr.gate
Sergeant
**

Karma: +12/-21
Offline Offline

Postova: 62


Profil
« Odgovor #3 na: Kolovoz 24, 2011, 05:41:21 »

zanimljivo !!! tko je taj dunkan  Huh? nikad cuo!!! ako je tako dobar sigurno je igrao pod nekim drugim imenom prije Grin zna li tko s kojim  Huh? Huh? Huh?

eee, pravo pitanje  Grin Grin Grin
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #4 na: Kolovoz 24, 2011, 05:42:13 »

ma slčusaj anubis..vec drugi puta radite iste gluposti,i nemozete reci da  niste znali..varate na sve nacine a moje je da se radujem :)i
 neprovociram nikog..t
voj posljednji topic je bio provokacija momak
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #5 na: Kolovoz 24, 2011, 05:45:06 »

Radi takvih ljudi ja odlazim sa imperiji i želim svima sretno.. i tebi i cijeim Husarima, ako je tako došlo do tuda da se daju banovi samo onome ko ugroćžava Husare onda neka bude tako .. Svima lijep pozdrav želim ovdje i uživajte u igri koja mi se tadi takvih odvratnih ljudi poput tebe zokyyy gadi..
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #6 na: Kolovoz 24, 2011, 05:47:05 »

hvala hvala..prvo na komplimentu i zato sto odlazis..usreio si me,ali to je vevc po neznam koji puta pa ti nevjerujem
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #7 na: Kolovoz 24, 2011, 05:49:11 »

Nemoraš vjerovati ali je tako....... gasim račum u repki gasim ssve svijetove... pozdrav i  Uživajte ia ti Tiger  znaš sta se desava,odma nakon bana Dunkan1973 se vraća u igri prikupiti slavu i vojne na baniranim igračima i jedinoj pravoj opasnosti koja mu je bila..
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #8 na: Kolovoz 24, 2011, 05:51:51 »

ajd nek ti je sa srecom...s
amo ja neznam kako vi u svakom viditte opasnost za dunakna..pa covjek je duplo jaci od ostalih.di je tu opasnost?
Evidentirano
wwwww
Sergeant
**

Karma: +17/-21
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #9 na: Kolovoz 24, 2011, 05:58:58 »

stvarno nemogu odolit a da ne odgovorim na ovo,


čovječe ovdje se nikom nesmije pokvarit komp, otic na more, otic rijesit neke obaveze a da ne ukljuci odmor jer cete ga vi prozvat kukavicom Tongue Tongue

anubise ti vec od imperije odustajes od kad sam ja poceo igrat imperiju ali nikako da ne odustanes Grin Grin Grin Grin Grin

nw kuzim sto vam je tako zao kad je neko bolji od vas, jel nas problem to sto vi vise znate varati nego igrati a da neznate onda prihvatit posljedice Grin Grin Grin

da ste jaci od husara to bi se vidlo na djelu, mozda ste jači od husara ali samo u preseravanju na forumu *freak* *freak* *freak*

KingdomOfHeaven- najači od najačih Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
wwwww
Sergeant
**

Karma: +17/-21
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #10 na: Kolovoz 24, 2011, 06:03:41 »

ANUBISU nemoj odustat!!!!!!!!!!!! pa sto cu ja bez tebe Shocked

ajde molim te vrati se da me naucis o varnju jer jos jedino to nisam naučio a za tebe znam da si profesionalac u tome Grin Grin Grin Grin Grin


uništit 2 saveza to je stvarno za pohvalu i to moram jednostavno naučit Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #11 na: Kolovoz 24, 2011, 06:08:04 »

Možeš se sakrivati iza koga želiš sa tim nickom, vi ste ti koji od početka tako igrate, ako ti je tako lakše ispucaj dušu ... Vidim da se protiv sustava nemože ...A Dunkan je duplo jači u bod ali ne i u vojsci i zna šta bi ga slijedilo da nije na odmor otisao... pao bi a on si to nemoze dozvoliti...
Evidentirano
hacker73
Lieutenant
***

Karma: +53/-43
Offline Offline

Postova: 197


Profil
« Odgovor #12 na: Kolovoz 24, 2011, 06:09:32 »

Da ovo je zanimljivo rečeno da je prvi duplo jači od SVIH ostalih , pa naravno da nije nikome opasnost.
A do toga je došao "poštenim" radom i metodama različitih od onih koje vode do ban-a?
Taj vaš dragi savez husara ima svaki igrač barem 10 acc-ova i cijela ova era se svodi na 20 fizičkih ljudi.

Obzirom da ovaj "svijet" živi od onih igrača koji plačaju bugarima živu paru, a ova era je očito besmislena, onda ću također i ja povući financiranje gospona skupštinskog zastupnika EU države Bugarske, dok god moderatov ove igre ne ukloni upravo neproporcionalan account , a to je Dunkan1973.
Jer ćemu inaće igrati?
Neka dunkan plaća bugarima svoju poziciju i ok.
A Tigera ću pitati kakva se to trampa nudi među igračima za neke dijamante ako se oda informacija, baš zanimljivo, upravo o banatim igračima?
Ili Tigere sinko, da pitam to direktno Bugare?
Evidentirano
mr.gate
Sergeant
**

Karma: +12/-21
Offline Offline

Postova: 62


Profil
« Odgovor #13 na: Kolovoz 24, 2011, 06:15:25 »

Da ovo je zanimljivo rečeno da je prvi duplo jači od SVIH ostalih , pa naravno da nije nikome opasnost.
A do toga je došao "poštenim" radom i metodama različitih od onih koje vode do ban-a?
Taj vaš dragi savez husara ima svaki igrač barem 10 acc-ova i cijela ova era se svodi na 20 fizičkih ljudi.

Obzirom da ovaj "svijet" živi od onih igrača koji plačaju bugarima živu paru, a ova era je očito besmislena, onda ću također i ja povući financiranje gospona skupštinskog zastupnika EU države Bugarske, dok god moderatov ove igre ne ukloni upravo neproporcionalan account , a to je Dunkan1973.
Jer ćemu inaće igrati?
Neka dunkan plaća bugarima svoju poziciju i ok.
A Tigera ću pitati kakva se to trampa nudi među igračima za neke dijamante ako se oda informacija, baš zanimljivo, upravo o banatim igračima?
Ili Tigere sinko, da pitam to direktno Bugare?

Tiger je car...ave Tiger imperija te voli.......... Grin
Evidentirano
eak1
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #14 na: Kolovoz 24, 2011, 06:15:59 »

pošteno nema šta! samo kažnjavajte sve koji su protiv husara! Preočito!!
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 ... 8   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!