Imperia Online Croatia
Travanj 20, 2024, 01:39:17 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: kingdom of heaven ili ti ga templari  (Posjeta: 1323 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ivandty
Lieutenant
***

Karma: +31/-39
Offline Offline

Postova: 121



Profil
« na: Kolovoz 24, 2011, 01:09:54 »

ajmo ,jeli ima neko da provjeri opet iste igrače samo u drugom savezu--u naslovu je vidljivo o čemu pričam i kaznite mene prvog jer sam i ja jedan od njih,ali da se ovo igra na način da se njima(naslov) stalno dopušta varanje i multiacc...ja sam sprema na sankcije i više sigurno neću igrat sve dok budu neki(u pozadini) dopuštali ovima da se ponašaju i igraju na način koji nije primjeren ovoj igri.svaka čast nekima kod njih,skidam kapu,ali ovo nije igra i do kad će se nekima gledat kroz prste i puštat im se svašta dok se ostali bore i grebu da naprave nešto???
ponavljam mene prvo banirajte jer igram 2 acc koja nemaju veze sa vezom i nisu uopće u istom savezu(držim drugi acc iz poštovanja prema prijatelju),dok oni rade doslovno multiacc..i nema šanse da mi neko od admina ili moder kaže suprotno..
tiger hvala na svim odg do sad i na svi savjetima,respect!!
ali ovo je previše
Evidentirano
mr.gate
Sergeant
**

Karma: +12/-21
Offline Offline

Postova: 62


Profil
« Odgovor #1 na: Kolovoz 24, 2011, 01:38:32 »

ajmo ,jeli ima neko da provjeri opet iste igrače samo u drugom savezu--u naslovu je vidljivo o čemu pričam i kaznite mene prvog jer sam i ja jedan od njih,ali da se ovo igra na način da se njima(naslov) stalno dopušta varanje i multiacc...ja sam sprema na sankcije i više sigurno neću igrat sve dok budu neki(u pozadini) dopuštali ovima da se ponašaju i igraju na način koji nije primjeren ovoj igri.svaka čast nekima kod njih,skidam kapu,ali ovo nije igra i do kad će se nekima gledat kroz prste i puštat im se svašta dok se ostali bore i grebu da naprave nešto???
ponavljam mene prvo banirajte jer igram 2 acc koja nemaju veze sa vezom i nisu uopće u istom savezu(držim drugi acc iz poštovanja prema prijatelju),dok oni rade doslovno multiacc..i nema šanse da mi neko od admina ili moder kaže suprotno..
tiger hvala na svim odg do sad i na svi savjetima,respect!!
ali ovo je previše

ovo nije nacin prijave

ukoliko  imaš konkretne dokaze obrati se pismeno i to :

 na Hrvatskom jeziku      support_hr@imperialsupport.org
ili Engleskom jeziku        support@imperialsupport.org

Evidentirano
ivandty
Lieutenant
***

Karma: +31/-39
Offline Offline

Postova: 121



Profil
« Odgovor #2 na: Kolovoz 24, 2011, 01:45:59 »

konkretno-na šta misliš pod tim??
da mi 3 lika iz tog saveza šalju istu por???je li to dokaz,neee...ili masu drugih stvari,neeee..
prijatelju tu su ljudi zaduženi i plaćeni da to provjere pa nek to čine..
ja sam platio masu dijamanata,dao im plaću-isto kao masa nas na IO pa će valjda oni to utvrdit-i opet ponavljam-jer vi,vjerovatno,sigurno ti, Lips Sealed Wink nemate hm...,mene banirajte prvog(mada sam uložija masu love),ali samo tražim da se provjere..
a ti kolega ako si čist šta se brineš
Evidentirano
mr.gate
Sergeant
**

Karma: +12/-21
Offline Offline

Postova: 62


Profil
« Odgovor #3 na: Kolovoz 24, 2011, 01:48:39 »

konkretno-na šta misliš pod tim??
da mi 3 lika iz tog saveza šalju istu por???je li to dokaz,neee...ili masu drugih stvari,neeee..
prijatelju tu su ljudi zaduženi i plaćeni da to provjere pa nek to čine..
ja sam platio masu dijamanata,dao im plaću-isto kao masa nas na IO pa će valjda oni to utvrdit-i opet ponavljam-jer vi,vjerovatno,sigurno ti, Lips Sealed Wink nemate hm...,mene banirajte prvog(mada sam uložija masu love),ali samo tražim da se provjere..
a ti kolega ako si čist šta se brineš

ponavljam,  prijave neidu preko foruma

imas gore navedene adrese i prijavi , to je tvoje pravo da tražiš i moraš ga iskoristiti ali ne preko foruma jer je to zabranjeno
Evidentirano
ivandty
Lieutenant
***

Karma: +31/-39
Offline Offline

Postova: 121



Profil
« Odgovor #4 na: Kolovoz 24, 2011, 01:56:32 »

ok hvala možda,vjerovatno sam falija...
ali zašto tebe ovo dira??
ja sam tu novi još se učim kako pisat,kako igrat i puno ti hvala na savjetu,heb ide mi možda i ban na forumu zbog neznanja,ah kao i na igri i ovoj temi,a šta češ kad si neuk i nisam imao frendova da mi kažu kako bi trebao igrat i di i šta smijem ili ne pisat.. Cry Cry
Evidentirano
mr.gate
Sergeant
**

Karma: +12/-21
Offline Offline

Postova: 62


Profil
« Odgovor #5 na: Kolovoz 24, 2011, 02:02:55 »

ok hvala možda,vjerovatno sam falija...
ali zašto tebe ovo dira??
ja sam tu novi još se učim kako pisat,kako igrat i puno ti hvala na savjetu,heb ide mi možda i ban na forumu zbog neznanja,ah kao i na igri i ovoj temi,a šta češ kad si neuk i nisam imao frendova da mi kažu kako bi trebao igrat i di i šta smijem ili ne pisat.. Cry Cry

nedira to mene vec ti ukazujem nacin na koji se to radi da ti pomognem i skratim trazenje pravde za sebe

Evidentirano
ivandty
Lieutenant
***

Karma: +31/-39
Offline Offline

Postova: 121



Profil
« Odgovor #6 na: Kolovoz 24, 2011, 02:23:13 »

nedira to mene vec ti ukazujem nacin na koji se to radi da ti pomognem i skratim trazenje pravde za sebe


ja ne tražim pravdu za sebe jer sam sam grešnik..
i sa ovim činim više problema sebi i kolegama no šta dobivam,a šta dobivam??
ako ne budem banan,očekujem najezdu koha itd..misliš da mi je to u interesu??ili da ne igram??
očekujem fer igru..mogu i moram izdvojit rohana iz koha(mada opet tko,šta kako??),svakako liku dižem kap na igri,ali to nema veze na ovoj temi
Evidentirano
Ajkulaa
Private
*

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 34



Profil
« Odgovor #7 na: Kolovoz 24, 2011, 04:30:03 »

...tko tebe kamenom ti njega još većim...
u IO uvijek ima lijeka za svih...  Lips Sealed
Evidentirano

... My soldiers dont DIE they just go to HELL and regroup ...
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #8 na: Kolovoz 24, 2011, 04:35:39 »

Takve stvari neidu baš javnim putem jer ispada da se nekog oče javno prozivati i vrijeđati, zato ako misliš da zaista nešto ne štima, javi se u pp tigru ili kako je rekalo mr.gate imaš e-mail imperie i šalji mail.
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!