Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 01:50:27 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Za nepovjerovati ......  (Posjeta: 893 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
forex
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 45


Profil
« na: Lipanj 15, 2009, 10:22:45 »

Desilo mi se nesto nevjerovatno ...napadam tipa i imam spijune kod njega......vidim da je postavio vojsku da me doceka i kliknem "Povuci se" 10-15 sekundi prije udara i tako za sva tri vala napada .....uredno NA SVOJE OČI vidim da mi se vojska vraca sa istim brojem vojnika s kojim su napadali i odlogiram se ......Kasnije, nakon par sati se opet logiram i vidim da mi stoje dva izvješća o bitci ....i pogledam ....kad ono stoji da sam dva puta napao protivnika i izgubio bitku ...dok sam se treci put uredno povukao !!!! Nevjerovatno !!! Na svoje sam oci uredno povukao vojsku prije udara i vidio da mi se kompletna vojska iz svake grupe povlaci sa nula zlata nazad i nikakvog izvješća o bitci nije bilo !!!
Ovo mi je toliko diglo zivce da nisam znao sto cu .....pisem ovdje u nadi da me netko razumije i kaze jel to moguce Huh?!!!

Nije stvar gubitaka ...izgubio sam jedva 5% ukupne moje vojske ...koliko o tome da sam prevaren ...razocaran ....bez veze ....ako ima tko pametno da mi kaze nesto .....mogu li koga kontaktirati od admina ??
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Lipanj 15, 2009, 10:39:43 »

5-10 sekundi prije udara nije moguće povući vojsku. možeš kliknuti ali vojska udara.
Evidentirano

forex
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 45


Profil
« Odgovor #2 na: Lipanj 15, 2009, 10:43:17 »

Otkad sad to Huh?
Pa bila mi je aktivna opcija ""Povuci se" i ja sam uredno povukao vojsku i vidio na svoje oci da se vojska povlaci u punom broju i ide ono odbrojavanje ..koliko ima do povratka u provinciju. Koliko onda treba prije kliknuti da se vojska povuce???
Evidentirano
forex
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 45


Profil
« Odgovor #3 na: Lipanj 15, 2009, 10:46:24 »

I da ne zaboravim ...imao sam tri vala napada i sve sam ih povukao na isti nacin ....i samo je ispao problem sa dva napada dok je treci uredno povucen ...kako sad to???
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #4 na: Lipanj 15, 2009, 11:06:15 »

zadnji val je očito još bilo moguće povući. i moraš paziti, kad duže ne refreshas stranicu, vrijeme ti nije više 100 % točno. tak da si najvj povukal 2 par sec prije udara i oni su prošli neovisno o tvojem kliku, a onaj treći je bil povučen na vrijeme. Smiley
Evidentirano

bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #5 na: Lipanj 15, 2009, 11:11:03 »

predpostavljam da neko vrijeme treba da sam server obradi tvoj informaciju o tome da se želiš povući i to napravi... sobzirom da se kod tebe radi o sek onda je očito bilo premalo.... *xxx* *xxx*
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Mithrandir
Sergeant
**

Karma: +6/-18
Offline Offline

Postova: 99


Profil
« Odgovor #6 na: Lipanj 16, 2009, 03:48:56 »

5-10 sekundi prije udara nije moguće povući vojsku. možeš kliknuti ali vojska udara.

Moj igrač je jednom povukao vojsku 3 sekunde prije udara... i uredno se vojska povukla
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #7 na: Lipanj 16, 2009, 12:34:01 »

Moj igrač je jednom povukao vojsku 3 sekunde prije udara... i uredno se vojska povukla
to je u slucaju kada nonstop refreshas stranicu, kuzis... jer ako ostavis da se samo odbrojava nekih sat, sat i pol, dodje ti do malog delaya u sekundama... tak da ako niti jednom ne refreshas, tebi ce mozda pisati da ima jos 10-ak sec, ali zapravo je to vec isteklo...
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!