Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 04:10:32 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 10 11 [12]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: U Strahu su velike i pune gaće..........  (Posjeta: 11636 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
jodla ihoo
Sergeant
**

Karma: +8/-29
Offline Offline

Postova: 64


Profil Email
« Odgovor #165 na: Rujan 07, 2011, 03:53:49 »

ako je tako zasto je maknuo temu i post di je u  10 recenica opisivao kako on vara i kako smatra da treba baciti elcida ruleta i njega samoga van radi varanja zato nemoj  radje pisati nista ako  nisi porcitao ili ako se ne sjecas posta ... a administratori ovog foruma nakon procitanog posta trebali su prenjeti uredu njegove izjave da ga oni pretresu sto se nije desilo jer nije dobio ban !!!!!!
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #166 na: Rujan 07, 2011, 04:02:58 »

ok nema smisla ja cu 1 rec ti drugo 2 posto je taj post obrisan ta tema nema smisla
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #167 na: Rujan 07, 2011, 04:52:15 »

evo nasao sam taj post i kalko vidim dobro sam ga ja procitao i dobro ga se ja sjecam a di on to opisiva kako vara u 10 recenica ok mozda to nije taj post uvjeravam se da nije zato  jer si mi rekao da ne pisem o necemu sta neznam i cega e ne sjecam ali ovo dokazuje suprotno
Ivandty
:
"ajmo ,jeli ima neko da provjeri opet iste igrače samo u drugom savezu--u naslovu je vidljivo o čemu pričam i kaznite mene prvog jer sam i ja jedan od njih,ali da se ovo igra na način da se njima(naslov) stalno dopušta varanje i multiacc...ja sam sprema na sankcije i više sigurno neću igrat sve dok budu neki(u pozadini) dopuštali ovima da se ponašaju i igraju na način koji nije primjeren ovoj igri.svaka čast nekima kod njih,skidam kapu,ali ovo nije igra i do kad će se nekima gledat kroz prste i puštat im se svašta dok se ostali bore i grebu da naprave nešto???
ponavljam mene prvo banirajte jer igram 2 acc koja nemaju veze sa vezom i nisu uopće u istom savezu(držim drugi acc iz poštovanja prema prijatelju),dok oni rade doslovno multiacc..i nema šanse da mi neko od admina ili moder kaže suprotno..
tiger hvala na svim odg do sad i na svi savjetima,respect!!
ali ovo je previše"
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #168 na: Rujan 07, 2011, 05:06:17 »

koliko sam ja upucena je to da se smije imati 2 racuna,pod uvjetom da nisu u istom savezu,i da nema nekih interakcija...po tom onda on ni nema zasto biti banan,a ovo s bananim igracima je sasvim druga prica,netko mjesa loncice?  Huh?
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #169 na: Rujan 07, 2011, 05:14:24 »

slazem se s smucikom makar se to moze protumaciti kao varanje ali zanimljivo je to sta ljudi traze provjeru njega koji ne vara po mojoj preudi ona ne mora biti tocna ali to je moje misljenje a igrace za koje je naveo svi sute zalosno je sta igrac koji trazi pravdu bude napadnut makar moram reci da nije njegova krivica sta ga nisu provjerili Wink
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
Moki73
Gost
« Odgovor #170 na: Rujan 07, 2011, 05:30:06 »

Nije za sve aršin isti što se tiče banova.Evo zašto su mene banali na godinu dana.Nisam imao više vremena za kvalitetno igranje pa sam svoju igru i vreme provedeno igrajući je posvetio savezu.Cilj mi je bio da istražim špijunažu maksimalno koliko mogu i sa masom špijuna probijam protivničke igrače, a sa viškom resursa je moja stvar kome ću i kako pomoći jer ja sam taj koji kupuje dijamante i određuje dalju sudbinu resursa koji su njima dobijeni.Tako da je i logično da ću ih prodavati kad je većina igrača moga saveza online u cilju da ih oni i kupe ako im treba što ne znači da ih neće kupiti neko ko bude bio brži što se puno puta i dogodilo.Tržnica je tako nameštena da resurse sa mnogo niskim cenama sustav sam kupuje pa ne vidim ništa loše u sve mu tome.Ja sam za svoj novac igrao onako kako sam hteo i koliko mi je svoje slobodno vreme dozvoljavalo...
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #171 na: Rujan 07, 2011, 06:19:45 »

slazem se s smucikom makar se to moze protumaciti kao varanje ali zanimljivo je to sta ljudi traze provjeru njega koji ne vara po mojoj preudi ona ne mora biti tocna ali to je moje misljenje a igrace za koje je naveo svi sute zalosno je sta igrac koji trazi pravdu bude napadnut makar moram reci da nije njegova krivica sta ga nisu provjerili Wink

O kome je riječ ako nije tajna?Huh? NIsta ja ne kužim u ovdje ko je kriv ko nije, Moki je lijepo naveo šta se desilo njemu..... Otvorite drugu temu za ta prepucavanja.... pošto je ova tema o punim gaćama a ona je završena jer su gaće pune i sve septičke molim da ide pod lock Smiley  .. bez svadje...
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #172 na: Rujan 07, 2011, 07:57:34 »

O kome je riječ ako nije tajna?Huh? NIsta ja ne kužim u ovdje ko je kriv ko nije, Moki je lijepo naveo šta se desilo njemu..... Otvorite drugu temu za ta prepucavanja.... pošto je ova tema o punim gaćama a ona je završena jer su gaće pune i sve septičke molim da ide pod lock Smiley  .. bez svadje...


Kao autor teme, imaš mogučnost, kad se zaželiš, da je sam zaključaš.
Evidentirano

 Str: 1 ... 10 11 [12]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!