Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 02:45:50 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: U Strahu su velike i pune gaće..........  (Posjeta: 11627 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #30 na: Kolovoz 22, 2011, 12:38:40 »

He pa curo jedino tebe prozivam jer si se nametnula na temu di ti nije mjesto,nisi na odmoru a tema je o odmoru, ne skreci sa teme...  A o tvom sranju na wc pišem jer ti to javno iznosiš kada ides kakati , a koliko ti je potrebnio wc papira i to si rekla, po nekom izračunu 5 rola dnevno jer imaš veliki kapacitet i zapreminu tj "bruto" nosivost..  Višak sta ostane trpaš ovdje na forum, ajde i ti dodji na pivu u Karlovac ako smiješ alkohol popiti jer neznam oce te protjerati a u onoj gužvi nebi stigla pravovaljano reagirati i bilo bi upppsss.  Ponesi pelene za svaki sluča Lips Sealed    Grin
kak mi nije mjesto tu,di prozivas moj savez? a i covjek s posebnim potrebama bi shvatio to kenjanje kao sprdnju,nisi ti kriv kaj tebi treba cijela godina,al evo za tebe jos jednu rolu cu sprasiti, i to pozivanje na pivu........od toliko poziva kaj si vec uputio koliko se je ljudi odazvalo? nemoj bit naporan, ima sajt iskrica ili kako se vec zove za tu svrhu
Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #31 na: Kolovoz 22, 2011, 12:47:11 »

kak stignes uz toliko računa?  Huh?

godina? premalo ..... gle i ostalo je papira, ocito nisi bio dovoljno naporan,aj jos pa da idem po novu turu
btw,ja ne kakam neprekidno,samo dok vidim tvoj nick,budi sretan zbog toga,netko gaji osjecaje prema tebi,pa makar kakvi bili
« Zadnja izmjena: Kolovoz 22, 2011, 12:49:51 od Smucika » Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #32 na: Kolovoz 22, 2011, 12:53:01 »

zašto ja nisam izmislio imperiju da zarađujem na vam.... *crazy* *crazy* *crazy*

kad vidim kako se razgovarate, nije ni čudo da ova država nemože napredovat...
kako kaže edo maajka za svoju BiH- "svako svakog izradit hoće, svi traže levate da zarade plate..... ma ko te je.... brate!!!"

http://www.youtube.com/watch?v=xNmmAaY-iUU
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #33 na: Kolovoz 22, 2011, 01:01:02 »

vidim nema tu ponoći ..uzalud mi trud   Cry...Smuci...hehe..shvati da je ANUBIS muško,sa priličnom količinom ega koji je njima svima od majke prirode dan..hehehehe..uz taj ego dodaš pinkicu muškog ponosa i nemogućnost otvorenog izražavanja emocija..i onda pročitaš između redaka a ti bi kao žensko biće trebala imati tu moć isčitavanja što je muškarac zapravo htio reći..   taj poziv na pivu je stvarno iskren poziv...i apsolutno ništa drugo Smiley
A eto...ako se njegov poziv krivo tumači,ja vas iskreno,otvoreno ,ženski, pozivam k nama u goste ..pivica,kavica,bilo šta...jer svako novo poznanstvo vodi ka novom prijateljstvu....a svi znamo da je teško naći iskrenog prijatelja u današnje vrijeme i svaki novi čovjek kojeg pustiš u život otvara nove mogućnosti i donosi novo iskustvo.....
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
Ajkulaa
Private
*

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 34



Profil
« Odgovor #34 na: Kolovoz 22, 2011, 01:06:31 »

vi niste normalni... idemo svi u blitz5 na brzu ševu protiv bugara i turka... to je to
Evidentirano

... My soldiers dont DIE they just go to HELL and regroup ...
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #35 na: Kolovoz 22, 2011, 01:07:38 »

vidim nema tu ponoći ..uzalud mi trud   Cry...Smuci...hehe..shvati da je ANUBIS muško,sa priličnom količinom ega koji je njima svima od majke prirode dan..hehehehe..uz taj ego dodaš pinkicu muškog ponosa i nemogućnost otvorenog izražavanja emocija..i onda pročitaš između redaka a ti bi kao žensko biće trebala imati tu moć isčitavanja što je muškarac zapravo htio reći..   taj poziv na pivu je stvarno iskren poziv...i apsolutno ništa drugo Smiley
A eto...ako se njegov poziv krivo tumači,ja vas iskreno,otvoreno ,ženski, pozivam k nama u goste ..pivica,kavica,bilo šta...jer svako novo poznanstvo vodi ka novom prijateljstvu....a svi znamo da je teško naći iskrenog prijatelja u današnje vrijeme i svaki novi čovjek kojeg pustiš u život otvara nove mogućnosti i donosi novo iskustvo.....
je sonja u pravu si,ali akd ti netko kaze "da si trol pred okotom" stvarno 'bi izasla na pice jel da?...
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #36 na: Kolovoz 22, 2011, 01:16:39 »

zašto ne zoky...ljudi svašta kažu ne razmišljajući samo da povrijede neku drugu stranu..iako možda to uopće ne misle...moj je stav da svakome treba dati priliku da se dokaže kao čovjek jer ono što ovdje vidimo jako često nije onakvo kakvo se čini... Smiley
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #37 na: Kolovoz 22, 2011, 01:18:26 »

E sada zokyy te ni ja ne kužim ništa?Huh? ko je to rekao ja?Huh??? ahhah ajmee pa daj mi nadji di sam ja ANUBIS to rekao.... ali ja ne neko drugi molim ljepo kada mene prozivaš...
gledat TI ANUBIS...one gnjusne strane mozes samo ti napisati,i necu ti ovdje reci sto ja znam,jer bi me bannali..a ti se nemoj praviti glup da neznas o cemu ja pricam....ljepo sam ti rekao..pisat ces dok te netko ne nadje,a tada ces imati velike probleme..bolje se spusti na zemlju i pokusaj umanjiti taj svoj ciniziam i tu veliku dozu mrznje..ako si nemocan,nemoras vrijedjati okolo,bolje si otrazi neki acc jr ce ti trebati
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #38 na: Kolovoz 22, 2011, 01:19:36 »

zašto ne zoky...ljudi svašta kažu ne razmišljajući samo da povrijede neku drugu stranu..iako možda to uopće ne misle...moj je stav da svakome treba dati priliku da se dokaže kao čovjek jer ono što ovdje vidimo jako često nije onakvo kakvo se čini... Smiley
koliko se sjecam bas ti nisi dala priliku onom medonji u r71?onaj kojije tebe vrijedjao,pa si se jako napalila
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #39 na: Kolovoz 22, 2011, 01:22:05 »

Lips Sealed  ti nesto znas sta ja neznam ufff...... opet sam ti rekao di sam ja napisao to???... nemoj pričati ja neznam sta ti znas??? ali ja neznam o čemu ti...
ne anubis to zna puno vise ljudi,a neki imaju dug jezik.
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #40 na: Kolovoz 22, 2011, 01:34:43 »

Ajme heheheh a  Smiley  neznam sta da kazem izjasni se, uff,nevolim to rekla kazala,posalji privat ako neces javno ali mi nije jasno gle rekla kazala je puno ljudi o odustajanju hrpe igrača u Husarima pa opet su aktivni neki na odmoru neki se pale,jedni dodju drugi odu, eto opet rekla kazala...
ajde da ti dokazem kako ti je pametnije sutiti...
procitaj naslov svog topica..da ovog di sada pises...
e sada kazes nevolis "rekla kazala"..a tvoj topic nije to isto "rekla kazala"?ti zaista mislis uvjeriti nekog da se nr dunakan vas uplasio hahha?ili da ti iti husari koji vas pale cijelu eru vas boje?pa znas ljeto je.ljudi idu na more itd..ali ok nisi obiteljski covjek pa neznas..
zast nisi otvorio taj topic kad je cijeli savet templari digao gace pod napdima?tada to nebi bilo "rekla kazala",jer ste se bas usrali.isto bjezanje na odmor u ratu koji ste vi nama objavili hahah?
vidis..mozda si ti u stvari dobra osoba,mozda ovdje glumatas jer nesmijes u stvarnom zivotu,itd..mngo je teorija..ali jedna je cinjenica..nemoj se pokusavati nadmudrivati samnom' bez cinjenica,jer ces redovito gubiti
Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #41 na: Kolovoz 22, 2011, 01:39:34 »

sonja sve je to ok kaj ti tvrdis,al dok netko jednu eru pljuje po tebi,huška druge na tebe, prijeti ne znam kaj sve ne,ti bi otisla s njim na pivu? tu na imperiji upoznas stvarno super ljude, i druzimo se medusobno i dok su po odmorima i neaktivni,al upoznas i ljude poput njega,s kojim vjeruj mi ti ne bi palo ni jednom na pamet se vidjet u zivo s obzirom kakve poruke salje, od mene nijednu pvt poruku takvog sadrzaja nije dobio,kaj je meni pisao zna sam,vidjela sam copy paste kod drugih, ja se sprdam ovdje di svi vide na njegove postove,al trebas vidjet njegove privatne poruke i shvatila bi o cemu se tu radi. takvi postupci radaju bas neprijateljstvo,jer dok te netko napadne,skrsi ti vojsku ides dalje,podici ces se,al dok ti poslije napada uslijedi 5-6 poruka mrznje i toliko odvratnih rijeci stvarno se zapitas ko je sa druge strane i jel bi se usudio s tim''čovjekom'' popit pivu na koju te evo bas tu stalno poziva
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #42 na: Kolovoz 22, 2011, 01:59:24 »

ahhaha, sve si rekla sadaa, a sada te napustam i odem na pivu ali stvarno cu pivu roknutii ne 1 nego par komada.. pozzz  Grin Grin
Evidentirano
ramzesIII
Private
*

Karma: +31/-16
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #43 na: Kolovoz 22, 2011, 02:08:12 »

smuci nemoj se ljutiti na mene ja sam samo mislio da ako treba da bi te ja pomazio bez obzira na sve...nisam te mislio vrjeđat.. Embarrassed
Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #44 na: Kolovoz 22, 2011, 02:13:18 »

xD aj onda u znak isprike moje evo ti plusek Smiley
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!