Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 04:59:39 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 12   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: U Strahu su velike i pune gaće..........  (Posjeta: 11628 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ANUBIS
Gost
« Odgovor #15 na: Kolovoz 22, 2011, 02:24:19 »

Ajme zar tako vrhunac , onda pazi da ne upadnes u wc skoljku jer neces moci se izvuci i vakum od skoljke bi te mogao povuci.... laku noc...  Grin  i pazi da bude dobar vrhunac...
Evidentirano
ramzesIII
Private
*

Karma: +31/-16
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #16 na: Kolovoz 22, 2011, 02:36:50 »

smucika meni je tebe jako žao jer kad čujem da doživljavaš vrhunac posve sama bez muške ruke u blizini dođe mi da plačem od žalosti.. Cry Cry
zato ako ti treba pomoč muške ruke pošalji mi adresu da se zaletim u pitomaču drage volje ču ti pomoći da doživiš vrhunac sa muškom osobom... Cool Cool
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #17 na: Kolovoz 22, 2011, 02:48:08 »

kako moćna tema i moćni ljudi Grin Grin Grin
Evidentirano
ramzesIII
Private
*

Karma: +31/-16
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #18 na: Kolovoz 22, 2011, 02:51:46 »

ti šta ti mama i tata spavaju kad možeš tako dugo biti na netu.... Grin Grin Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #19 na: Kolovoz 22, 2011, 05:49:39 »

kako moćna tema i moćni ljudi Grin Grin Grin
imperija bi bila dosadna , da ih nema , trebalo bi ih izmisliti
Evidentirano

Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #20 na: Kolovoz 22, 2011, 09:09:18 »

smucika meni je tebe jako žao jer kad čujem da doživljavaš vrhunac posve sama bez muške ruke u blizini dođe mi da plačem od žalosti.. Cry Cry
zato ako ti treba pomoč muške ruke pošalji mi adresu da se zaletim u pitomaču drage volje ču ti pomoći da doživiš vrhunac sa muškom osobom... Cool Cool
ja ne kontam di ste vi skuzili da ja imam seksualne vrhunce glede anubisa,ja samo napomenula da je nocas bio vrhunac kenjanja,znaci bilo je kolicinski wohooooo,pitomaca?nisam ti ja iz pitomace,svoje seksualne usluge dijeli nekom drugom,ja sam sasvim zadovoljena
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #21 na: Kolovoz 22, 2011, 10:36:31 »

Opet se mene spominje ni krivu ni dužnu  Cry ali ajde..svatko ima neki gušt...i pustite ženu na miru neka vodi svoj život,daleko smo mi svi koji ovdje provodimo dane od nekog ispunjenog savršenog života..i vjerujem da je većina toga svjesna ma šta pisali jedni drugima...i nema ništa loše u soliranju,čak ni u osamljenosti ako ljudi uče iz toga  Cheesy
I da se vratima temi... činjenica je da su husare malo stisnuli i da ih je pola na odmorima..e sad..jel strah..taktika..odmor sa ženom ...možda su na moru..a možda u šumi..to znaju samo oni...i sva naklapanja i nagađanja nemaju smisla ali eto..mali podhebi u ovoj igri daju poseban užitak >Grin        ...ufffff..koja inspiracija objektivnosti me napala   *sos*
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #22 na: Kolovoz 22, 2011, 11:23:22 »

pa vidiš da anubis započinje uvijek svađe,brijem da bi pola cro2 bilo u dobrim odnosima da on nije takav kakav je.
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #23 na: Kolovoz 22, 2011, 11:29:04 »

Opet se mene spominje ni krivu ni dužnu  Cry ali ajde..svatko ima neki gušt...i pustite ženu na miru neka vodi svoj život,daleko smo mi svi koji ovdje provodimo dane od nekog ispunjenog savršenog života..i vjerujem da je većina toga svjesna ma šta pisali jedni drugima...i nema ništa loše u soliranju,čak ni u osamljenosti ako ljudi uče iz toga  Cheesy
I da se vratima temi... činjenica je da su husare malo stisnuli i da ih je pola na odmorima..e sad..jel strah..taktika..odmor sa ženom ...možda su na moru..a možda u šumi..to znaju samo oni...i sva naklapanja i nagađanja nemaju smisla ali eto..mali podhebi u ovoj igri daju poseban užitak >Grin        ...ufffff..koja inspiracija objektivnosti me napala   *sos*
lijepo receno  Kiss
Evidentirano

_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #24 na: Kolovoz 22, 2011, 11:42:39 »

pa vidiš da anubis započinje uvijek svađe,brijem da bi pola cro2 bilo u dobrim odnosima da on nije takav kakav je.

Ma nije ANUBIS loš...zapravo je prilično kvalitetna osoba,znam ga osobno pa to mogu tvrditi, on samo komentira ,bocka a vi se svi palite na to što, vjerujem, njega  zabavlja Smiley....a i malo prepucavanja dobro dođe,tko bi uopće čitao ovaj forum da toga nema Smiley....jedino malo manje vrijeđenja ne bi bilo naodmet..zanimljivi inteligentni komentari iz kojih se tek nadzire podheb puno su privlačniji od otvorenog neprijateljstva...uostalom,koga briga šta misli i kaže netko tko nema veze sa našim stvarnim životima..  Wink

Horuse..tnx  Cool
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #25 na: Kolovoz 22, 2011, 11:50:42 »

ANUBIS ili kako ide onaj drugi nick daj pomozite?znas sti sta je strah?one vase bijele gace koje visite poslje svakog napda.to vam je strah,a ti o odmoru nemas prava pricat jer bas ti da ti ang ,ANUBIS SI U SRED RATA AKTIVIRAO ODOMOR,I TO NE JEDNOM,VEC 2X 2X.DA 2X deckic..i sada se ti nasao nekom pricat sto je 1x u eri upalio odmor..a pitam se koliko ste ga puta napali?tvoj odgovor ce ti dati odgovor na pitanje..tko se koga boji?daj shvati da ti je pametnje pit kavu tamo sa sonjom,pogotov ako si kvalitetna osoba kako ona kaze,jer ovdje sam sebi skaces u usta
« Zadnja izmjena: Kolovoz 22, 2011, 11:52:17 od zokyy » Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #26 na: Kolovoz 22, 2011, 12:13:22 »

Ma nije ANUBIS loš...zapravo je prilično kvalitetna osoba,znam ga osobno pa to mogu tvrditi, on samo komentira ,bocka a vi se svi palite na to što, vjerujem, njega  zabavlja Smiley....a i malo prepucavanja dobro dođe,tko bi uopće čitao ovaj forum da toga nema Smiley....jedino malo manje vrijeđenja ne bi bilo naodmet..zanimljivi inteligentni komentari iz kojih se tek nadzire podheb puno su privlačniji od otvorenog neprijateljstva...uostalom,koga briga šta misli i kaže netko tko nema veze sa našim stvarnim životima..  Wink

Horuse..tnx  Cool

s ovim zadnjim se slazem definitivno,bilo bi najs da doticni Anubis izbaci privatne stvari iz ove igrice i ovog foruma,pa ne bi bilo vrijeđanja,jer ne govorim samo u svoje ime da poruke koje on salje i postove koje ostavlja nisu nimalo na razini kak ti velis kvalitetne osobe,nek se covjek skulira malo jer to kaj on sije je otvoreno neprijateljstvo,a ne zanimljivi inteligentni komentari.
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #27 na: Kolovoz 22, 2011, 12:18:15 »

Gle ja nisam žensko pa neku dozu možda malo grubljih riječi si mogu dopustiti, zokyy vidiš da mi nisi tema ni ne želim se prepirati sa tobom, Smucalo je cura ako mogu nazvati takvu osobu u ženskom rodu, ona je ta koja ide na wc svakih 5 minuta i prihvaćam to, ne razumijem njezine fiziološke potrebe ali sam siguran da joj nikada neće trebati klistir, a ponajmanje   neki muškarac jer to koliko vidim uvijek sama obavlja na wc i doživljava vrhunce.. Vjerijatno laptop i stick su sa njom na wc dok sjedi i uživa...  Nemoj se Smucika ljutiti ja tebi šaljem pusuuuuu velikuuuu a tebe zokyy pozivam na dane piva da mi popijemo zajedno jednu pivicu pa se svi nadjemo a okupu..  Grin
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #28 na: Kolovoz 22, 2011, 12:25:43 »

gledaj..proslu eru u r71 sam bio u staffu i upoznao sam super ljude,i sa nekima sam igrao i r95 dok nisam stiso odmor,i uvijek cui stat u svoj savez,pa bili on templari,husari,lexi,nebitno je...ti si tu pokusao poniziti,ili nesto slicno mog vodju i moj savez,a ja ti to necu dopustiti,nego cu te lagano dotoci cinjenicama,i zato se ti ne zelis samnom prepucavati,jer tvoje izjave dolaze samo sa namjerom provokacije,i vrijedjanja...one poruke koje ostavljas na rohanu moze samo ti smisliti,i mislim da si izuzetn sretan ovjek sto je njen suprug dobra osoba,ali pazi jednom ces se namjeriti na nekog tko ce te naci.a tada ti nebi volio biti u kozi..ako nemozes poraz prihvatiti kao covjek nemoras ni vrijedjati
Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #29 na: Kolovoz 22, 2011, 12:26:09 »

Gle ja nisam žensko pa neku dozu možda malo grubljih riječi si mogu dopustiti, zokyy vidiš da mi nisi tema ni ne želim se prepirati sa tobom, Smucalo je cura ako mogu nazvati takvu osobu u ženskom rodu, ona je ta koja ide na wc svakih 5 minuta i prihvaćam to, ne razumijem njezine fiziološke potrebe ali sam siguran da joj nikada neće trebati klistir, a ponajmanje   neki muškarac jer to koliko vidim uvijek sama obavlja na wc i doživljava vrhunce.. Vjerijatno laptop i stick su sa njom na wc dok sjedi i uživa...  Nemoj se Smucika ljutiti ja tebi šaljem pusuuuuu velikuuuu a tebe zokyy pozivam na dane piva da mi popijemo zajedno jednu pivicu pa se svi nadjemo a okupu..  Grin

e vidite o tomu ja pricam,i zato imam potrebu da se sprdam o tom kenjanju na wc-u zbog njega jer kako drukcije odgovoriti na njegove poruke,koje nisu ni duhovite nit imaju veze s vezom,čovjek danima nije nešt pošteno,istinito i zanimljivo napisao na ovom forumu,samo proziva ljude s igrice,a dok njega netko prozove za nesto onda salje puse i zove na pivu,prozivas ljude radi odmora,da se vratimo temi,ajde odgovori dok te se nest pita,ne kontriraj odmah na privatni zivot
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 ... 12   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!