Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 01:49:35 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 12   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: U Strahu su velike i pune gaće..........  (Posjeta: 11634 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ANUBIS
Gost
« na: Kolovoz 21, 2011, 11:39:18 »

      Grin  Možete pričati sta zelite slika govori više nego ijedna riječ ili komentar.... Da i OBAD na odmor otisao duho je izdrzao 2 puna sata.. hiihi
« Zadnja izmjena: Kolovoz 22, 2011, 01:26:05 od ANUBIS » Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #1 na: Kolovoz 22, 2011, 12:23:43 »

netko ima i kako se ono zove,ah da,stvarni život Grin Grin Grin
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #2 na: Kolovoz 22, 2011, 12:27:37 »

ahhaha niti jedan dan nije na odmoru od pocetka ere i sada ima stvarni zivot?Huh? nije ga imao do sada??? kada je nocima bio tu??? hehe jesi car... sada kada je rokacina i medalje na vama... hehehehe
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #3 na: Kolovoz 22, 2011, 12:42:28 »

pa čovik se sada zeli posvetiti nečemu drugome,npr.ženi,djeci a mozda mu je i dosadilo biti najbolji Smiley
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #4 na: Kolovoz 22, 2011, 12:50:42 »

He he onda dobro car si znaci toliko na imperiji ima preko 8k napada na gold nijedan dan na odmoru heheh, a gle ipak 1 casnik,vodja, pa skoro svi generali, ostao damba13 jel je izgubio preko 1m bod u vojsci na redaljki mojih prijatelja, hm bas interesantnio, ovaj se ulogira posalje porob i odmor hahaha, ajme samo dodjite prvii puta navijam za vas da se pojavite...
« Zadnja izmjena: Kolovoz 22, 2011, 01:25:00 od ANUBIS » Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #5 na: Kolovoz 22, 2011, 12:52:23 »

Pardon sada ide na odmor?Huh? pa taj lik nije slavio ni USKRS ni novu godinu ehhehe sa zenom od imperije ehhe i sada ide na odmor..... mos mislit.......
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #6 na: Kolovoz 22, 2011, 01:00:11 »

Ajme bedastoče .. dvoumil se dal da pišem kaj tu ili ne ...al me ovaj zaključak od dečeca anubisa nateral da ipak dam objašnjenje ka se nebu dalje sramotil s izjavama a i više nije zabavno čitat jednog te istog kak melje u prazno.
Gle ovak dečec , kolko puta ti bil na odmoru da trebal ič pa nije bilo ni spomena a kamoli nagađanju razloga .. sad dok Dunkan otišel na odmor evo tebe na forumu kuhanog i pečenog sa  bedastim nagađanjem.. daj malo premisli prije nek bubneš...

Otišel je nakon 8900 napada na gold ili ti od 7mjeseca igre 7mjeseca nocima na igri a zena spava u krevetu sama, sada se odlucio posvetiti zeni, i ja bi takvu zenu, posto u tvom kraju kao sto vidim po naglasku da si susjed Dunkanov i glasnogovornik...   haha sve on  čita bez brige ali nije prijavljen.. a ti ti si na odmoru a na forumu si sta ti radis pak ovdje?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh? heheh ili si susjed b....
« Zadnja izmjena: Kolovoz 22, 2011, 01:24:25 od ANUBIS » Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #7 na: Kolovoz 22, 2011, 01:03:09 »

Vidi da imate jezičine do poda , ti si na odmoru a na forumu si heheh, jeste čudni likovi, tvoj hobi je voajerizam na igrače kada si na odmoru a iz prikrajka skiljis i gledas sta se dogadja i zbiva... u kojem si ti grmu?Huh?
Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #8 na: Kolovoz 22, 2011, 01:35:39 »

Mislim ono bas si se ti nasel prozivat nekoga zbog odmora i privatnog zivota,da si ti to na vrijeme napravil mozda ne bi bil razveden i sam u krevetu.On ima zenu i djecu,a kaj ti imas? 2-3 prosjecna acca na imperiji,idi spavat,i ja sam lik dodem tu vidit kaj ima novog i opet me tjeras na wc,joj joj, nisu u strahu velike i pune gace,nego od tebe anubise, ogadio si ljudima igricu!  *bravo*
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #9 na: Kolovoz 22, 2011, 01:45:32 »

Malena, opet si poklopac svima ehheeh , uvijek ces ostati samo mala seljancica u glavi koja je sama doma sa trbuhom do grla ko i sad!!?? cami na imperiji haha, aaaaa, debeljuca ajde spavat... hhiih ,Nema biti loše u tome biti rastavljen ali kao ti ostavljen sam doma hehehehe e to je druga stvar hehe... uzivaj i jedi kuhano, daj se jednom porodi i svojiu samocu sama doma izliječi nečime sta ti fali..
« Zadnja izmjena: Kolovoz 22, 2011, 01:51:05 od ANUBIS » Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #10 na: Kolovoz 22, 2011, 01:54:32 »

ja nisam poklopac svima,samo tebi ako nisi primjetio, jer si odvratna osoba,o mojem privatnom zivotu pojma nemas,znas samo kenjati,izmisljati i vrijedati ljude, gadis se ljudima u pola cro2 svijeta a i sire koliko cujem,i onda se cudis kaj ljudi masovno na odmor odlaze. joj joj
btw meni nis ne fali,ja sam sretna,na imperiji ne visim,ovdje sam dok ne mogu spavati,ili dok ti imas zlevanke,kao sad npr. da nisi smijesan bio bi zalosan. samo tako nastavi pa ces i ostati rastavljen ko sto i jesi,a ocito je tu da tebi nesto fali ....mozga i to poprilicno. kissy kissy
« Zadnja izmjena: Kolovoz 22, 2011, 02:03:58 od Smucika » Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #11 na: Kolovoz 22, 2011, 02:00:48 »

Ha ha a rola papira i sonja malo nju malo etain malo mene, pa ti si duso jako usamljena doma , imaš vremena za tračeve, kuhanje imperiju sve imaš vremena a li najvise za nas ovdje, , di ti je dragi??? opet ga nema pa si suha doma ostala sama i opet se liječiš hehehehe, uzmi tabletu za smirenje jer se nesmiješ uzbudjivati. no no, od kad su uveli nedugo internet u tvoje selo onda se ovdje svadjas jer su te tamo prokuzili a ovdje glumis djevojku sa divljeg zapada.. ooooooooo
Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #12 na: Kolovoz 22, 2011, 02:09:22 »

hm,etain? a to je? ahaaaa,to je ono bilo kad vi u paketu saljete prijetece poruke okolo,pa kak se ne bi covjek osvrnuo na to,treba upozoriti ljude kakvih sve bolesnika ima ovdje. a rola wc papira je stvarno potrebna kad si ti u pitanju,i ta spomenuta tvoja girl. slobodno ti pisi,nije sramota biti trudan,i biti budan radi neceg bitnog,sramota je biti TI
Ponovi osnovnu i srednju skolu btw,ako ju imas uopce,zemljopis ti i nije jaka strana
« Zadnja izmjena: Kolovoz 22, 2011, 02:12:05 od Smucika » Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #13 na: Kolovoz 22, 2011, 02:12:13 »

AHHAAH  Eto opet tablete krive piješ  heheeh.....  a gle napisala si da su svi radi mene na odmoru, a ti dušo?? znam da gajiš osećaje prema meni i da si zato ostala igrati ali nemaš šanse ni izgleda da završiš samnom....
« Zadnja izmjena: Kolovoz 22, 2011, 02:14:33 od ANUBIS » Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #14 na: Kolovoz 22, 2011, 02:21:07 »

na ovo mogu samo reci xD .maloumnice nisi upucen i trebat ce ti ohohohohoho vremena da shvatis neke stvari,opet moram na wc,ovo ce biti vrhunac,taman se olaksam za spavanje,hvala ti na svemu nocas bilo je zabavno  *bye*
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 ... 12   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!