Imperia Online Croatia
Travanj 28, 2024, 02:01:09 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: trgovina  (Posjeta: 727 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
nikyriky
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 37


Profil
« na: Lipanj 13, 2009, 12:52:47 »

imam pitanje za trgovinu...cijene trgovine su postale malo poremecene...prije kad je zeljezo bilo 7 zlatnika, moglo se normalno zivjeti, prodas kupujes, otplacujes kredit itd...a sad kako cjena zeljeza pada na 5, to je koma, zar se ne moze odrediti donja granica svih proizvoda, jer onda se ne isplati niti kredit dizati posto ga ne mozes otplatiti ... znam da to nekima ne odgovara, tj svima koji krecu igru, ali oni koji igraju mj.2 ili duze, mislim da bi bilo ispravno...pa opet pitam da li se moze dogovoriti za neku donju granicu postavljanja resurasa
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Lipanj 13, 2009, 01:21:03 »

Ne, tržište je posve slobodno. I nema postavljanja ni gonje niti donje cijene.

a vidim da mnogi još neznaju kolika je realna vrijednost svakog resursa. Smiley
Evidentirano

nikyriky
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 37


Profil
« Odgovor #2 na: Lipanj 13, 2009, 02:11:06 »

da, ali onda kad se stavi cijena nekog resursa 0.1 to se ne moze reci da je pushing ili nesto drugo, jer posto nema odredjene cifre, znaci moze se i tako stavljat...nije realna cijena, ali posto nema odredjene granice, za to se ne moze kaznjavati, zar ne?
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #3 na: Lipanj 13, 2009, 09:28:07 »

da, ali onda kad se stavi cijena nekog resursa 0.1 to se ne moze reci da je pushing ili nesto drugo, jer posto nema odredjene cifre, znaci moze se i tako stavljat...nije realna cijena, ali posto nema odredjene granice, za to se ne moze kaznjavati, zar ne?
a ako to vidiš onda možeš bit gotovo 100% siguran da neko pokušava varat (pokušava s jednim acc stavit jeeftino da bi s drugim acc kupio).... ali ti budi pametan pa svaku takvu ponudu iskoristi i pokupuj sve što ima po toj cijeni.... može se kažnjavat ali ako admini skuže između kojih je to nikova i nakraju provijere ip i ako se podudaraju smatraju to varanjem i da neki ima više acc i zato bude banan....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
nikyriky
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 37


Profil
« Odgovor #4 na: Lipanj 13, 2009, 09:41:12 »

ima neceg, ali pogledaj s druge str, ako zelis pomoci prijatelju ili savezniku, tako i njemu mozes prodati po toj cijeni i nadat se da ce je on uspijet kupiti...tako te onda ne moze bannirat
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #5 na: Lipanj 13, 2009, 09:47:49 »

ima neceg, ali pogledaj s druge str, ako zelis pomoci prijatelju ili savezniku, tako i njemu mozes prodati po toj cijeni i nadat se da ce je on uspijet kupiti...tako te onda ne moze bannirat
istina nemože... ali svi premium članovi imaju gore trenutnu najnižu cijenu resorsa na tržištu i naravno ako vide kupuju.... nakon što neko ponudu stavi ona u trgovinu dolazi između 10-60min to niko nezna e i taj koji kupuje mora cijelo vrijeme bit kraj kompa i refresh-at da bi dobi cijenu odmah nakon dolaska cijene na tržište i opet mu niko ne garantira da će bit prvi.... sa sad ko voli neka izvoli ako (taj koji prodaje) ne pomogne svom prijatelju pomogao je nekom drugom a taj drugi može bit njegov trenutno najveći neprijatel Lips Sealed*xxx* *xxx* *xxx* [:-} [:-}
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
nikyriky
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 37


Profil
« Odgovor #6 na: Lipanj 13, 2009, 09:56:12 »

ahhhh...postat cu ja i ja lud zbunjen ... Grin
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #7 na: Lipanj 14, 2009, 01:04:31 »

tiger sad si mi ubacio bubu u uho.... sad me zanima koliko je vrijednost resorsa u zlatu?Huh?? *xxx* *xxx*
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #8 na: Lipanj 14, 2009, 01:33:35 »

tiger sad si mi ubacio bubu u uho.... sad me zanima koliko je vrijednost resorsa u zlatu?Huh?? *xxx* *xxx*
Realna vrijednost je manja od 0,5(drvo) - 2,5 (željezo) - 1(kamenje)
kažem manja jer to je proizvodni omjer a bonus od prihoda saveza ide na resurse ali ne za zlato.
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!