Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 01:57:18 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Drugo glupo pitanje ????????  (Posjeta: 3140 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« na: Kolovoz 10, 2011, 11:48:44 »

 Huh? Zašto je uopće napravljen forum za Svjetsko prvenstvo, kad nema baš nekih reakcija i života tamo, postavljaju se pitanja, nitko ne odgovara, ni igrači a kamoli administratori. Sve prazno i bez veze.  *crazy*
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #1 na: Kolovoz 10, 2011, 11:58:49 »

meni se čini da administratori nemaju pristup tom forumu,takvu informaciju imam,dali je točna nisam sigurna Wink
Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #2 na: Kolovoz 11, 2011, 12:26:58 »

eeeeeeeeeee evo mene pijanog. :)iga ocemo se mi učesnici nać tu što dogopvorit ili ce svako za sebe glumit kretena i osramotit cemo se ko  znam da su se kvalificirali samo vrhunski IO umovi ali kaj nebi bilo fora da sec štogod dogovorimo raspravimo ili cemo glumit idiote, Smiley.. ja sebe kaqd sam počel ovo igrat
« Zadnja izmjena: Kolovoz 11, 2011, 04:07:29 od Proxy » Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #3 na: Kolovoz 11, 2011, 12:31:52 »

 Lips Sealed .... ja sliku svoju ča nemoremo neku taktiku razradit,
treba vidit makar kako ce mo komunicirat jer smo svi u  Lips Sealed  posvađani ko posljednje  Lips Sealed
nabijem vas svih skupa ljepo na k....
kad mi bude bolje cu vam se ispričat, ali zasad mam..... vam neorganiziranu i bahatu svima osim proxyu  Grin
Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #4 na: Kolovoz 11, 2011, 12:36:54 »

i da se nadovežem,,,,, žao mi sdvih onih kretena koji su pucali dijamante da bi se kvalificirali u skupinu prepametnih nezasinteresiranih reprezentativaca koji par dana prije prvenstva ako i imaju koju pametnu za rec šute jer se vesele neuspjehu brata hrvata.
u slučaju da sam pretjero ispričavam se svim akterima pusaaaaaaaa voli vas koikoikoi2 mam..... vam indolent,,
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #5 na: Kolovoz 11, 2011, 12:53:00 »

koi  >Grin,imaš monolog vidim,glavu pod tuš bistrije češ razmišljati *friends*
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #6 na: Kolovoz 11, 2011, 01:02:34 »

iga ocemo se mi učesnici nać tu što dogopvorit ili ce svako za sebe glumit kretena i osramotit cemo se ko  Lips Sealed .
mislim da ću i ja u tu grupu
znam da su se kvalificirali samo vrhunski IO umovi
ja sam se kvalificirao
ali kaj nebi bilo fora da sec štogod dogovorimo raspravimo ili cemo glumit idiote, Smiley
fora
Smiley.... ja sliku svoju ča nemoremo neku taktiku razradit,
savršenu taktiku što i kako , je Tiger "posudio" iz ureda i spreman je svaki čast da nam je dostavi
treba vidit makar kako ce mo komunicirat jer smo svi u ***** posvađani ko posljednje  Lips Sealed
pantomimom ... možda
nabijem vas svih skupa ljepo na k....
kad mi bude bolje cu vam se ispričat, ali zasad mam..... vam neorganiziranu i bahatu svima osim proxyu  Grin
hvala na lijepim željama , također
i da se nadovežem,,,,, žao mi sdvih onih kretena koji su pucali dijamante da bi se kvalificirali u skupinu prepametnih nezasinteresiranih reprezentativaca koji par dana prije prvenstva ako i imaju koju pametnu za rec šute jer se vesele neuspjehu brata hrvata.
dobrodošli ste u skupinu ...itd , nemam pametnu za rec
u slučaju da sam pretjero ispričavam se svim akterima pusaaaaaaaa voli vas koikoikoi2 mam..... vam indolent,,
isprika prihvaćena
« Zadnja izmjena: Kolovoz 11, 2011, 01:05:34 od Igor245 » Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #7 na: Kolovoz 11, 2011, 01:33:16 »

ee vid pijanog kojiiijjaa Grin...ja sam svoj acc prodao ili ti ga trampo,krapinskom čovjeku...u zamjenu dobio-2 očnjaka od sabljastog tigra,3 bedrene kosti od mamutiga(imam čopor pasa pa da imaju šta glocat),2 krzna od svježe oderana kratkozuba papigazjaja...i kao glavnu vrijednost mi je dao živinče što je uhvatio u zadnjem lovu,maznuo je lovinu sa toljagom,odnosno kako mi je pričao,nije ju morao ni lovit.sama je lovina došla pod "toljagu"...uhh takve znam...i predobro
nego ERVATINE oćemo se mi igrat ili ćemo si i dalje PAKovat u prva  3 slova netom napisane riječi?
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #8 na: Kolovoz 11, 2011, 01:44:30 »

aff zaboravih naškrabat da je taj krapinski čovik se izjasnio kao hrvat,i bez obzira na političke i ratne-neratne prilike u državi i okolici,će stati na branik(pivo) domovine i branit svoje hrvate od najezde kojekakvih bu,ba...malo će svoj ponos i ego stavit u stranu i zaboravit na onaj nož u leđima,ali će pokazat da je timski igrač i borac  koje se od milja zove U glavnom,da ne duljim....
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #9 na: Kolovoz 11, 2011, 10:07:22 »

Huh? Zašto je uopće napravljen forum za Svjetsko prvenstvo, kad nema baš nekih reakcija i života tamo, postavljaju se pitanja, nitko ne odgovara, ni igrači a kamoli administratori. Sve prazno i bez veze.  *crazy*
Mi nemamo pristup tamo, to je samo za članove tima.
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #10 na: Kolovoz 11, 2011, 10:53:24 »

Mi nemamo pristup tamo, to je samo za članove tima.

 *xxx* Ok razumijem, gdje su onda članovi?  Huh?
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #11 na: Kolovoz 11, 2011, 03:29:48 »

aff zaboravih naškrabat da je taj krapinski čovik se izjasnio kao hrvat,i bez obzira na političke i ratne-neratne prilike u državi i okolici,će stati na branik(pivo) domovine i branit svoje hrvate od najezde kojekakvih bu,ba...malo će svoj ponos i ego stavit u stranu i zaboravit na onaj nož u leđima,ali će pokazat da je timski igrač i borac  koje se od milja zove U glavnom,da ne duljim....
sta imas protiv bu,ba Cool Cool Cool Cool
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #12 na: Kolovoz 11, 2011, 04:51:04 »

buuugaraa buu...bugara!  Smiley
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #13 na: Kolovoz 11, 2011, 10:27:34 »

 Grin Tko ne zna a zna da ne zna, naučite ga. Tko ne zna a ne zna da ne zna, opasan je, izbjegavajte ga. Tko zna a ne zna da zna, probudite ga. Tko zna a zna da zna, slijedite ga.  Grin *xxx*
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #14 na: Kolovoz 12, 2011, 03:51:02 »

heh vid pajde anubisa...malo si mi se čoek smirio ili je pročito pravila od ove  Lips Sealed  što se igra zove za plaćanje kredita,..........neće te nitko bacit što si se prijetio tu po forumu......bar ne što ja znam,...vjerujem da si čoek za domovinu i da ćeš surađivat sa svima i nikom nećeš niš odavat i izdavat koa ono što si dosada pričo....vjerujem u tebe i nemoj za Lips Sealed at Wink
Evidentirano

 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!