Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 05:46:54 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Glupo pitanje???  (Posjeta: 6559 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #15 na: Kolovoz 10, 2011, 12:29:06 »

he he ma bitno da niki neknjiži 3 punta unaprid kad gre na kantridu
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #16 na: Kolovoz 10, 2011, 12:33:28 »

pa kad igras sa losim ekipama moras se malo bahatit tako mi protiv vas odma upisemo,vidi ces u subotu Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #17 na: Kolovoz 10, 2011, 01:26:40 »

držite se teme glupog pitanja molim!
Evidentirano

dupecmar
Sergeant
**

Karma: +14/-23
Offline Offline

Postova: 55


Profil
« Odgovor #18 na: Kolovoz 10, 2011, 05:56:51 »

eee na svjetskom kao igraju repke, nece bit golda?Huh?
di cu šaljat vojsku kad nebudem doma?Huh?
ima ko kakvu pametnu ideju?Huh??

Ima par fazona kako spasiti vojsku ali ni jedna nije bez mane. Tigar je dao jedan primjer koji i nije toliko los SAMO da nema poganog army upkeep-a koji ce te brzo odgovoriti od spasavanja vojske u koloniji.

Ako mene pitas, najbolja strategija do sada je pobiti sve oko sebe sto prije. U stvari to je uvijek bila moja jedina strategija. Ako hocu i malo da imam slobodnog vremena moram pobiti SVE oko sebe.

To ima visestruke prednosti.
1. dok druge rokas uzimas resurse i mnooogo se brze razvijas. Kontranapadi od strane njegovog saveza su pozeljni u ovom stadijumu jer oni tebi kontranapad ti njima deres ekonomiju, koljes ljude ili srokas vojsku.
2. oko sebe napravis ljep cisti krug tako da te niko ne moze napasti bas brzo
3. Ubijes jednog ili dva igraca koji najvise prave problema tvom savezu
4. SVI igraci generalno ne napadaju za Lips Sealed ane igrace. Znaci ako si vec pobio tolike vojske i ako vec imas puno vojnih poena malo ko ce se drznuti ici na tebe.

Ovo sve govorim iz vlastitog iskustva. Malo ko se drzne i spijunirati me a napasti skoro niko. Tako je od samog pocetka ere. Prvi mjesec je bilo zabavno jer su se noobovi razbijali kao ludi od mene i ja sam od njih uzimao lopatom resurse. Drugi mjesec je vec usporio a od treceg mjeseca me skoro niko nije ni mogao/smjeo napasti.

A da bi ostvario puni mir i blagostanje napucaj i kontraspijunazu na sto veci nivo. Ako te ne mogu spijunirati nece te smjeti ni napasti

E sad znam ja da ovo sve u opste nije lako postici. Prvi mjesec moras biti online kao kakav maniak ali da budem iskren mnogo je veca sansa da ce te neko srokati ako si farmer nego ako si borac.

Dobrog borca svi cijene ali i dobar borac cijeni ostale borce. Urijetko se dva borca potuku jer obojica znaju da to znaci kraj za jednog od njih. Mnogo je lakse i sigurnije farmere derati
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #19 na: Kolovoz 14, 2011, 06:18:24 »

 Cool još 3 dana, a ne zna se ko pije a ko plaća, a to najviše pogađaše krčmare, Kleopatra kaže Antoniju, uzmi svoje legije i osvoji za me Sarajevo, a on će : Neće ići Kleo moja Valter brani Sarajevo.Smiley)))  Cheesy
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #20 na: Kolovoz 14, 2011, 06:28:25 »

Ima par fazona kako spasiti vojsku ali ni jedna nije bez mane. Tigar je dao jedan primjer koji i nije toliko los SAMO da nema poganog army upkeep-a koji ce te brzo odgovoriti od spasavanja vojske u koloniji.

Ako mene pitas, najbolja strategija do sada je pobiti sve oko sebe sto prije. U stvari to je uvijek bila moja jedina strategija. Ako hocu i malo da imam slobodnog vremena moram pobiti SVE oko sebe.

To ima visestruke prednosti.
1. dok druge rokas uzimas resurse i mnooogo se brze razvijas. Kontranapadi od strane njegovog saveza su pozeljni u ovom stadijumu jer oni tebi kontranapad ti njima deres ekonomiju, koljes ljude ili srokas vojsku.
2. oko sebe napravis ljep cisti krug tako da te niko ne moze napasti bas brzo
3. Ubijes jednog ili dva igraca koji najvise prave problema tvom savezu
4. SVI igraci generalno ne napadaju za:)ane igrace. Znaci ako si vec pobio tolike vojske i ako vec imas puno vojnih poena malo ko ce se drznuti ici na tebe.

Ovo sve govorim iz vlastitog iskustva. Malo ko se drzne i spijunirati me a napasti skoro niko. Tako je od samog pocetka ere. Prvi mjesec je bilo zabavno jer su se noobovi razbijali kao ludi od mene i ja sam od njih uzimao lopatom resurse. Drugi mjesec je vec usporio a od treceg mjeseca me skoro niko nije ni mogao/smjeo napasti.

A da bi ostvario puni mir i blagostanje napucaj i kontraspijunazu na sto veci nivo. Ako te ne mogu spijunirati nece te smjeti ni napasti

E sad znam ja da ovo sve u opste nije lako postici. Prvi mjesec moras biti online kao kakav maniak ali da budem iskren mnogo je veca sansa da ce te neko srokati ako si farmer nego ako si borac.

Dobrog borca svi cijene ali i dobar borac cijeni ostale borce. Urijetko se dva borca potuku jer obojica znaju da to znaci kraj za jednog od njih. Mnogo je lakse i sigurnije farmere derati
to bi bilo ok. ali ako je istinito ono da če svi igrači biti na istoj udaljenosti,hm,moraš biti lik iz svih akcijskih i crtanih filmova zajedno da to napraviš
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #21 na: Kolovoz 14, 2011, 07:09:01 »

to bi bilo ok. ali ako je istinito ono da če svi igrači biti na istoj udaljenosti,hm,moraš biti lik iz svih akcijskih i crtanih filmova zajedno da to napraviš
Wink Onda nam je preostalo da Hrvatska zemlja postane dio akcijskih i crtanih filmova , pa udri  Lips Sealed
Evidentirano

dupecmar
Sergeant
**

Karma: +14/-23
Offline Offline

Postova: 55


Profil
« Odgovor #22 na: Kolovoz 15, 2011, 12:58:21 »

to bi bilo ok. ali ako je istinito ono da če svi igrači biti na istoj udaljenosti,hm,moraš biti lik iz svih akcijskih i crtanih filmova zajedno da to napraviš

Pihhh

Ako su to postavili onda ce pobijediti onaj koji je najvise online tj koji nema posao, zenu, dijecu, obaveze itd itd itd.

Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #23 na: Kolovoz 15, 2011, 10:29:38 »

Pihhh

Ako su to postavili onda ce pobijediti onaj koji je najvise online tj koji nema posao, zenu, dijecu, obaveze itd itd itd.



 Cheesy Pošto su svi takvi u Hrvatskoj, bez posla, rastavljeni ili pred rastavom, više manje bez djece, a i ako imaju djecu,djeca su isto za kompjuterom, bez obaveza, nama je lako onda.  Grin
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #24 na: Kolovoz 19, 2011, 08:14:39 »

kako se prati to svjetsko cudo od prvenstva
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #25 na: Kolovoz 19, 2011, 10:38:15 »

ne prati se ..samo se igra Cheesy
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #26 na: Kolovoz 19, 2011, 10:41:23 »

a mi sta neigramo,jell smimo navijat.znas ono kako si falia majmune,dodaj prije i tako dalje. :rant:
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #27 na: Kolovoz 20, 2011, 12:45:07 »

a mi sta neigramo,jell smimo navijat.znas ono kako si falia majmune,dodaj prije i tako dalje. :rant:

 Wink ovdje http://wc.imperiaonline.org/  Wink
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #28 na: Kolovoz 20, 2011, 11:17:27 »

hvala šjor goronja *beer*
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #29 na: Kolovoz 21, 2011, 12:17:12 »

 Grin primjerena pitanja za temu  *hahaha*
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!